Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
predzej czy pu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
predzej czy puzniej blogerek nadzieje sie na jakas kose i bedzie ja sobie musial wyciagnac z miedzyzeber jak cwierkaja wrubelki i nikt sie temu nie powinien dziwic nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak po za tym to c***a ktora niema swojego zycia i chce zniszczyc innym n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Resi - chyba sprawy ida w kierunku gróźb karalnych ... pomyśl nad zgłoszeniem tych wpisów do prokuratury ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czuję w kościach że znó obrońca paniusi RKS się odezwał xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten blog jest bardzo niewygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście znam Akja, Terese i Ewę i wiem jedno, cała trójka to silne charaktery i prędzej się zagryza niż któreś ustąpi, będą się gryźć az w końcu ktoś dla przykładu wyleci a ktoś inny trafi pod sąd i tyle z tego będzie, zdziwiona jestem że w firmie nie ma nikogo kto by się podjął mediacji na pierwszy rzut oka widać że dziewczyny nabroily a chłop nie ustąpi. Centralo! Dla dobra pracowników weźcie sprawy w swoje ręce czy nie ma tam nikogo kto potrafi myśleć przyszłościowo?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleka miało być ale pisze z komórki i słownik zmienił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm. Bydło piszace pod wpływem alkoholu od lat... nie jest w stanie nikogo zastraszyć. AL wiesz już kto Ci grozi? Ktoś już tu wspomniał a możemy to udowodnić. Radziłabym zabrać mezusiowi kompa i telefon droga pani.. tu celowo z małej litery. Wieczorne płacze w rękaw juz nic nie dadzą a jedynie przysporza dodatkowych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam komuś nerwy puściły, zdarza się nie ma co się przejmować debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleko ma już swojego bloga to przenieście się tam z tymi marnymi wypowiedziami, bo jesteśmy już znudzeni jego problemami i waszym udawanym anonimowym niby wsparciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnkaDeichmannka
Z tego co zauważyłam to nie są jego problemy tylko Tereski i Ewki :) nie jestem po żadnej stronie ale bloga czytam z ciekawością i jak ja nikogo nie pouczam to nie chcę żeby ktoś mnie pouczał , mamy wolność słowa i mogę pisać gdzie chce a nie tam gdzie mi będzie kazała anonimowa osoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy osoba która zabrania mi tu pisać będzie odważna i się podpisze swoim WSIOWYM imieniem? Skonsultuj się z koleżanką telefonicznie i uważaj żeby cie ktoś nie nagrał tobie nikt nie zabrania pluć na ludzi nudne są te wasze płacze nad swoim losem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udawanym anonimowym nibywsparciem? Pewnie jeżdząc po sklepach klepią cię po ramieniu i mówią że są z tobą co? nawet jeśli to robią o ze strachu, wsparcie masz na sklepach wywołane strachem żeby ci nie podpaść a swoje każdy myśli, twój czas się kończy kobieto zrozum to w koncu że dla nikogo nie jesteś już autorytetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góralu czy Ci nie żal? Taka piosenka była............... Fałszywy facet bez honoru to najobrzydliwszy widok dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wyżej było do kolegi z pracy który sprzeda każdego kto mu stanie na drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik Lidla musi mieć wyższe wykształcenie. Regionalny w Deichmann musi mieć tylko ładną buzię. Kierownik Lidla kieruje jednym sklepem. Regionalny w Deichmann kieruje 60-70 sklepami. Pozdrawiam prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy u nas też mają wyższe wykształcenia i co z tego wykształcenie nie ma znaczenia liczy się stosunek do ludzi i to co się ma w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy ktorzy skonczyli studia sa idiotami choc faktycznie na najwyzszych stanowiskach powinni byc jednak ludzie przygotowani merytorycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik Lidla musi mieć wyższe wykształcenie. Regionalny w Deichmann musi mieć tylko ładną buzię. Kierownik Lidla kieruje jednym sklepem. Regionalny w Deichmann kieruje 60-70 sklepami. Pozdrawiam prezesa. A ja pozdrawiam mężów :) Prezes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buzię? Hmmm na pewno buzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahhahahaah ładną buzię? Czy na pewno o buzię Ci chodziło? Która ma ładną buzię hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buzię.... ładną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heheheheehe :)) Weszłam i mnie rozbawiliście do łez teraz :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to przygnębiające gdy osoby których darzyło się autorytetem okazały się inne niż się wydawało , i jak pracować z ludźmi do których nie ma się zaufania, nie są autorytetem i ma się przekonanie że każdy zły *****może być moim końcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to przygnębiające gdy osoby których darzyło się autorytetem okazały się inne niż się wydawało , i jak pracować z ludźmi do których nie ma się zaufania, nie są autorytetem i ma się przekonanie że każdy zły *******może być moim końcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno dziewczyna która szkalowała Tereskę na forum została skazana i wydalona z pracy prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teresa szkalowala co słychać na nagraniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nigdy nie został skazany hahhahahahahahaa nie wierzcie w te bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co ona za bajki opowiada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×