Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
Ale o co w tym wszystkim chodzi? Czy są inne sklepy, gdzie stawka za godzinę jest większa? Chcecie żeby kierownicy zarabiali mniej, czy chcecie żeby sprzedawcy zarabiali więcej? A może głównym problemem są niepełne etaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz jest prosta by pracownik nie bal sie wyplaty.Nie bylo patologi w ukladach firmowych.Nie marnatrawiono pieniadzy na nic nie przynoszsce szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata? JA BYM WOLAŁA ŻEBY MNIE SZANOWANO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od stycznia 2017 każdy będzie miał taką stawkę jak w Deichmannie bo stawka na godzinie wzrośnie ,to będzie dopiero poniżające dla nas ,i ludzie będą się zwalniać bo będą szukać lepszej płacy ,a nasza firma nic ci nie da bo jest na minusie . P.S A wymagania będą coraz większe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to czytam to może utwórzcie jakąś PARTIE POLITYCZNĄ- wtedy bogatym odebrać a biednym rozdać te bogactwa ..... dziewczyny idzie JESIEŃ my jako sprzedawcy DO BOJU zadbajmy o klienta w końcu to NASZA PRACA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od stycznia każdy będzie miał do ręki niecałe 10 zł czyli w innych miejscach pracy będą cieszyli się że taką kwotę jaką my mamy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23/06 ne osmieszaj sie takimi wpisami .Moze wezmiesz czerwona flage z napisem Deichmann i bedziesz biegac wokol klientow ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli już mamy lepiej niż inni, tak wynika z Waszych wpisów. To o co biega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co biega pytasz .... dobra stawka , a zarobki ,,plus, minus ,, tysiąc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stawka godzinowa która będzie od stycznia będzie wynosić 13 zł brutto ,ale to nas nie dotyczy bo to będzie dotyczyło umów zleceń,najniższe wynagrodzenie na umowe o pracę (na cały etat o tym nie można zapominać) będzie wynosiło 2000 brutto czyli do ręki około 1470

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko! Za caly etat czyli ponad 160h 1400zł,masakra ta placa minimalna. Ja mam tyle za 100h przepracowanych plus premia.Czyli lepiej mieć niepelny etat w Deichmanie niz caly gdzie indziej za psie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko !trzeba mić 100 godzin!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiele osob ma ponad 100 h.Za chwile Ty tez bedziesz miec malo,jak skonczy sie zmiana sezonu i zacznie sie zima.Ciekawe czy wtedy pochwalisz sie ,ze masz taka wyplate ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czepiajcie się stawek godzinowych,bo ogólnie są ok.-wytłumaczcie mi tylko dlaczego przy większej stawce godzinowej z roku na rok mamy coraz mniejsze wypłaty? ...Tak jak nas rucha Deichmann -tak- jak nikt inny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Październik będzie ciepły ,zimy nie będzie i Deichmann znów nic nie zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa ten wrzesień taki ciepły a przypomniał mi się zimny grudzień wiele lat wstecz i koleżanka która opowiadała o sexie homoseksualnym w toalecie szpilki? .. Bardzo przystojny ciemnoskory mężczyzna.. zaraz zaraz kto to opowiadał? Kto pilnował drzwi? Kto to się nasmiewal? Opowiadał? Ojesuuu mam na końcu języka. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka z Arturem na jednej imprezie to zawsze jaja były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojej, mój wpis nie tyczył się oczywiście wcześniejszego, rany JUREK, żeby nie było! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka z Arturem Aśka z Maćkiem - i jakoś to leci - ale że Johanes nie jest zazdrosny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezuuuuu ja znam tą historię!!! !!! !! ciekawe co jeszcze wypłynie a widzę że ktoś jest kopalnią wiedzy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie prawdopodobnie jak w Almie ., zamykanie slepow i zwalnianie pracownikow .Jesli jest kolejny minus to robi sie restrukturyzacje firmy.Leca sklepy zamyka sie,kadra menagerska ma inne uposazenie i zmiejsza sie jej ilosc Do takich wnioskow mozna powoli dojsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś dostał na sklep ankiety TK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostał ktoś już wyniki TK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka789
co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha... na minusie??? Zrobiło się chłodniej , klienci nie zwiedli i przyszli do nas - głównie po buty dla dzieci -PÓŁBUTY!!! nie śniegowce zaznaczam. Większa połowa pyta o Elefantena i co? Mała rozmiarówka na półce to sandały i śniegowce. O większej już nie wspomnę. Widzieliście ile ma sklep internetowy w Niemczech Elefantenów? mają nawet kapcie:) A my? Jak mam wytłumaczyć klientom że nie jesteśmy sklepami Deichmana drugiej kategorii???? Niestety w ten weekend duuużo klientów wybrało CCC i Lasockiego i nie ma w tym żadnej mojej winy jako sprzedawcy. Ja na minusie na pewno nie jestem - firma n pewno tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak większa połowa....to już poważna sprawa... Miałyśmy taki młyn , że nie było czasu na obserwację CCC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałam tylko zaznaczyć, że połowy są zawsze równe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego może być... więcej niż połowa. Ale nie ma się co mądrzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi się też buty w CCC bardziej podobają ,u nas na ścianie czarnoooo jakby ktoś szukał butów na pogrzeb to zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firmo pobudka. Gdzie są Elefanteny i Medicusy? Na męskim brak Gallusa. Klienci wchodzą, przejdą między regałami i wychodzą rozczarowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×