Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
A z tym ze czarno to prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi sie podobaja te nowe kolorowe file

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się podobaja zaślepione miny takich dwóch pań które dobrze wiedzą że ich dni są policzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhhhh.... Warszawa nie marzy o niczym innym, wreszcie by się dało pracować ale kto tam by nas słuchał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba jeszcze te file mieć. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się też podobają śliczne kolorowe modele - szkoda, że nie w naszych sklepach... A gdzie firmówka? U nas zajmuje niecałe pół regału. Klienci śmieją się nam prosto w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego prezes miałby być o nią zazdrosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty chyba na impezach firmowych nie bywasz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzieliście ankiety TK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenia były. .ankiety tylko do wglądu dla kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna wielka lipa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tk to porażka ...szkoda pieniędzy , szkoleń , komu i czemu ma to służyć? Chyba tylko i jedynie jako jeden ze ,,straszaków, , na pracownika , ani to obiektywna ani to prawdziwa ocena pracy sklepu i sprzedawców. Tk, to często osoba która nie potrafi oceniać bo zwyczajnie brak jej umiejętności , nie zna realiów pracy handlu aby to robić kompetentnie, robi to często tendencyjnie, a jak mogliśmy kiedyś poczytać, to nawet z pisownią I opisami mieli problemy. Zresztą wystarczyło poczytać te opisy.... niekiedy po prostu żenujące i nie mające nic wspólnego z prawdziwą praca na sklepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak będzie 100% to cicho sza a jak coś źle to na dywanik i notka ? Aha czyli zero pochwały a opie...l zaraz ,mnie to motywuje od zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostalyscie 1 ankietę z Tk? Czy już 2były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ankiety będą tak jak w wielu sieciówkach btem na pracownika, będzie się mówiło że coś źle ktoś zrobił i bez dowodów będzie można kogoś zgnoić, proste jak drut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli robisz, to co do nas należy to chyba bata się nie musisz bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak myslalam ale jak zaczelam czytac bloga a pozniej rozmawiac z innymi pracownikami to okazuje sie ze mozna byc wzorowym pracownikiem a podpasc jakiejs pani i wylot murowany bo haki zawsze znajda na kazdego,nie ufam ludziom z tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szalejcie,nikt jeszcze za TK nie wylecial!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej robawił mnie wczorajszy mail Johannesa dotyczący aneksów do umów naszych biednych kierowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie? A Aśka? Jak ktoś dłuzej pracuje to może z kierownikow bedzie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez TK moze Nikt nie wylecial ,ale godzin mniej sie dostaje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie godzin we wrześniu? Ja jeszcze trochę pójdę do psychiatry bo nie będzie mi się opłacało pracować 3 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeszcze tego brakowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro można wylecieć za zmyslone historie tepej wiesniaczki to takie TK ? Baaaa tu juz są jakieś dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam Johanes napisał? Bo jestem na urlopie i nie wiem o co kaman!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cię tak rozbawiło w mailu?? Uwierz mi nie chciałabyś by kierownik z sąsiedniego sklepu wpadał do ciebie na gościnne występy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* nie rozwijając wątku * ??? Czyżby prezesowa banicja? Ktoś w końcu odsunie królewicza? Z nowym rokiem ? Blog trzyma mnie przy życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może niech Prezes przeprosi tez starych pracowników , z wieloletnim staźem, których stawki wyrównał z nowo zatrudniany mi pracownikami oraz ich odpowiednio do staźu wynagrodzi. Czekamy zatem na maila !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynagrodzi ....jak nam godziny oberwie.Moje wypłaty są coraz marniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jedza001
Czytam wypowiedzi Gosci na forum szczegolnie ;Goscia 9.12.To prawda wyrownanie stawek pracownikow doprowadzilo do zniechecenia starych pracownikow do pracy.W kazdym miejscu pracy nowy pracownik nie ma takiej samej stawki jak "stary " pracownik. "Stary " ma wiedze i umiejetnosci ,nowy dopiero jej nabywa.Zrownanie doprowadzilo do odchodzenia starych pracownikow z firmy.Jeszcze zmniejszenie godzin ,oszczedzanie na pracownikach to koniec firmy.Nie piszcie ,ze w tej firmie sa najwyzsze stawki jesli pensje sa coraz nizsze .Porownajcie Pity z ciagu 5 lat ,zobaczycie ze pensje leca na "glowe ". Ciekaewe ,ze Nikt od Prezesa do Zarzadu nie widzi tego ?Atmosfera jest " ciezka " bo kazdy z nas ma rodziny.Musi zaplacic czynsz ,media ,kupic jedzenie ubranie ,leki ..tylko z czego jesli godzin jest malo .Nie ma stabilizacji finansowej.Niech NIKT nie pisze ,ze na takie umowy podpisalismy,zgodzilismy sie !Niestety warunki sie zmieniaja i umowy trzeba aneksowac ,ale nie tak ze traca szeregowi pracownicy.Po kilku latach zdecydowalam sie odejsc z firmy .Nie ma planu na funkcjonowania firmy.Oszczednosci doprowadzaja do zlej atmosfery miedzy nami .Jestesmy wrogami bo kazda godzina liczy sie.Ciekawe ,ze NIKT z Centrali nie chce o tym wiedziec.A z innej strony jak przekonywac klientow do firmy ,jesli jedynym kolorem ,ktory dominuje to czarny ?Co odpowiadc klientom jesli brak ich ulubionych marek ? Beda ...prosze czekac moze dojda ?...prosze sprawdzic sklep internetowy....Dlatego odchodza pracownicy.Maja dosc "klepania biedy " i osmieszajacych ich odpowiedzi wobec klientow.Jesli bedzie OSOBA ,ktora zneguje ta wypowiedz to znaczy ,ze potwierdza to co napisalam.Czas na zmiane ,ale od GORY ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×