Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
no właśnie może dla odmiany co tam w Krakowie szyjecie ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co tam na Śląsku słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie niektorzy szyja niektorym "niespodziankowe buciki". Adrenalina rosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda wiedziala co się dzieje, nie raz mówiła że ON wygląda strasznie i że musi być bardzo poważnie chory a za plecami kleciła pogardliwe wierszyki, mnie zastanawia gdzie są sumienia ludzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jakby pracował dla mafii", "też na ciebie mamy haki" Podopieczna Królowej, dobra szkoła. Nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tej pracowitej ktorej praca polegala na siedzeniu na zapleczu i gadaniu przez telefon Ciotka Plotka myśli sobie Kogo to ja dzisiaj wrobię? Wszak już w pracy plotkowałam Osiem godzin przegadałam Z nudów poszłam na zakupy Obrobiłam wszystkim d...y. Co ja biedna jutro pocznę Od gadania nie odpocznę Od siedzenia bolą uda Jak to w pracy – ciągle nuda Telefony są czerwone Pracownice zarobione Wyjdę na sklep, pooddycham od ploteczek siły nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne))))) może cos napiszesz do Interny?))) widać,ze jednak jest troszkę inteligencji......ale po co udzielasz się na tym forum????? I jeszcze jedno nikogo nie obrażam i nic do nikogo nie mam wiec proszę mnie nie hejtować!!!! Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa???? Co będzie dalej z Aleko????? Wygra może przegra ale przecież kiedyś musi iść do jakiejś pracy.....i kto go przyjmie wiedząc o całej sprawie z firmą????? Świat jest mały a jak widać życzliwych nie brakuje....oczywiście pytanie retoryczne)))))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka z praacy
Cześć Magda! A czemu to ktoś ma go nie przyjąć od kiedy to dyskryminuje się ludzi którzy mobbingowali byli to znaczy że jak ktoś mobbingowany był to ma siedzieć cicho i ma się bać że świat mały i się ktoś dowie za to nie przyjmie do roboty? a odwróć to jak wygra i straci ktoś pracę wiadomo kto przecież to kto je przyjmie świad mały jak mówisz sama i kto będzie chciał je przyjąć? ja ciebie nie hejtuję tylko napisałam wierszyk o tobie i twojej pracy przecież tylko no to jak to ty możesz pisać a inni niemogą? pomyliłam się w czymś w wierszyku ja przynajmniej ciebie nie straszę hakami jakimiś i że dla mafi pracujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś Życzliwi inaczej są wszędzie sama się takimi otaczasz w pracy i chyba sama do takich należysz (wiesz o czym mówię). Nie martw się nieszczerze o innych, martw się o siebie (też wiesz o czym mówię) i o swoją pracę bo przecież masz z tym duży problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisanie wiersza w którym jest sama podarda świadczy o wychowaniu i jak pisze że nikogo nir obraziła to ma jakieś zaburzenia osobowości, chyba lata przebywania z tą blond prostaczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda... Naprawdę lepiej dla Ciebie będzie jak juz zamilkniesz. To co zrobiłaś jest naprawdę odrażające. Zachowaj resztki honoru, przepros i tyle w temacie. Nie idź ta drogą. Ta droga to droga hańby, wstydu i lizusostwa. Myślę że już niedługo wyjdą gorsze " prywatne wiadomości ze skrzynek służbowych " może lepiej już nie rzucać więcej błotem w Ala bo to zwyczajnie będzie wstyd przyznać się do pracy w tej firmie . Zresztą chyba nie do końca masz już gdzie wracać. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis wyżej popieram obiema rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według tego co sądzi pani Magda bloger to: 1. pracował jako kasjer w Biedronce 2. został z Biedronki zwolniony 3. zachowywał się jakby pracował dla mafii 4. lawirant 5. lamus 6. fajtłapa 7. krętacz 8. są na niego haki Tu na forum pani Magda pisze że nikogo nie obraża i jest dumna z twórczości którą wysyłała do pracowników na czele z panią Ewą. Jeśli ktoś mówi że tam nie ma patologii to co nia jest? Jakby jakiś z gór mnie chciał atakować i wyzywać od nierobów to uprzedzę że w umowie mam kierownik sklepu firmowego a wszyscy moi sprzedawcy pracują na sto procent i nie życze sobie żeby jakiś nieudacznik pracujący na awans na kafeterii ich obrażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pan Johannes się w końcu zainteresuje tym całym syfem czy sam się ich boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co? Panu juz podziekujemy. 31.grudnia. Poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby Johannes był "czysty" juz dawno by je pogonił. Więc albo duma mu nie pozwala przyznać sie do błędu, albo "panie" maja coś na niego co wg mnie jest bardzo prawdopodobne, albo żyje w swoim światku błogiej nieświadomości w co ciężko uwierzyć. Johannes to jedno ale zeby Wojciech N nie reagował przecież Stroke czy Alicje za mniejsze sprawy spuszczał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla przypomnienia jeden wpis KIEROWNIKA wiadomo którego "Zalosny wpisik? Kobito! Ogarnij sie! Wieszacie tu psy na kierownikach, ujawniacie ich pensje, premie, dodatki.. Piszecie ze nic nie robią. I ty sie spodziewasz ze jakiś kierownik sie za toba ujmie?! Duza dziewczynka jesteś, powinnas wiedziec jak sie konczy rzucanie gowna w wentylator. Jak czujesz sie pokrzywdzona i upokorzona to zmień prace, po prostu. Ja sobie od ust nie odejmę żeby dać tobie. Sama zapracowalam na siebie, bez niczyjej pomocy zostalam kierownikiem, użeram sie z szurnietym OKS, który ma problem z poczuciem własnej wartości, ciągnę sklep 2 razy w tygodniu, latam z górnym w tamte i z powrotem bo sie jakiejś paniusi wizja zmienila i jeszcze mam słuchać biadolenia sfrustrowanego pracownika, którego przeciez nikt na sile nie trzyma. Skoro dobrze jest gdzies indziej to tam idź. " Na koniec zapytam kto jest Twoim OKS że jest taki szurnięty, ładnie to tak blondynę nazywać paniusią i pisać o niej że ma problemy z poczuciem własnej wartości? Dostałeś sklep właśnie z powodu lizusostwa ale widać anonimowo na forum to nawet nią poniewierasz, co za żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś to co ona sadzi malo kogo obchodzi plotkary nigdy nie mialy autorytetu i z jej zdaniem nikt sie nie liczy , jaka to osoba chyba wie kazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest "cały syf" tylko wasze lokalne szambo, do którego chcecie wciągnąć resztę Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" kiedyś musi iść do jakiejś pracy.....i kto go przyjmie wiedząc o całej sprawie z firmą????? Świat jest mały a jak widać życzliwych nie brakuje" - napisała kierowniczka sklepu. Moim zdaniem to kolejny przejaw próby zastraszenia, lepiej siedź cicho bo kiedyś musisz iść do jakiejś pracy a życzliwi doniosą na Ciebie w nowej firmie, ale mnie ta logika pokrętna zastanawia bo ta pani kierownik myśli że osoby które były mobingowane w pracy powinny się tego wstydzić i cicho siedzieć a jak się odważą głośno powiedzieć co ich spotkało to ktoś powinien donieść na nich w nowej firmie i powinno się go zwolnić. Deichmann prowadził jakąś rekrutacje kiedyś czy przyjmowało się do pracy byle kogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co sądzicie o przebudowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebudowa wyszła jak zawsze fajowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też przebudowa w punkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Ewa to najlepszy RKS w Polsce i kazdy to wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebudowa i już po, co myślicie o podwyżkach w przyszłym roku? to dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te podwyżki od nowego roku dadzą nam jeszcze lepsze pensje, superaśnie cały sklep sie u nas cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też wszyscy się cieszymy z podwyżek i dziękujemy RKS za wstawiennictwo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, nasza pani RKS to wspaniała kobieta, jak do nas przyjeżdża to aż miło na sklepie, pozdrawiamy panią serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie mieć taką panią RKS :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmiana tematu na sile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×