Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
W rodzinie się zapytałam o te bony ... w ich zakładach bierze się zarobek netto, a w drugim zakładzie odlicza się ZUS. .. u nas nic się nie odlicza ...bo wiadomo liczy się każdy grosz ... oczywiście zaoszczędzone dla firmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym równym socjalem to nie do końca:( Niestety przepisy ogólne ZFŚS mówią że środki muszą być przyznawane w zależności od dochodów i nie mogą być jednakowe. No ok. Niech będzie. Ale mnie najbardziej dobiła formuła tegorocznego zaświadczenia. Suma z 6 miesięcy brutto moje i męża? Mąż ma wystosowć pismo o zarobkach w swojej firmie żeby nie skłamać? Ja swoje może jakoś policzę.W zeszłym roku było netto!! I napisy tłustym drukiem odpowiedzialność karna, grożby karalne, 500+, wynajem,??? Przekopałam internet i nie spotkałam się z takim arkuszem jak u nas. Nowa Pani z księgowości chce się wykazać chyba. Dziwnie jest to wszystko skonstruowane na szybkiego chyba bez przemyślenia. Jezeli wpiszemy już zarobki swoje,męża, dzieci podzielimy wszystko i mamy już kwotę to na jaki czort zaznaczamy jeszcze te kwadraciki do 1000, powyżej itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12.19 źalosny wpis... nie ma się co dziwić że żaden przełożony nie wstawi się za sprzedawca. Ja się ma dobre uposażenie , dodatki ,premie etc... to co kogo obchodzi zwykły pracownik. Wtedy daje się taki wpis jak powyżej i jest się z siebie zadowolonym. Gratuluję cennych uwag i dziękuję możemy z nich zawsze skorzystać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę za mnie odliczyć kolacje wigilijną, dziękuję nie idę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz widziałam rok temu że nie idę na tą pożal się Boże kolację. Patrzą tylko żeby się nachlać i to nie ma nic wspólnego z kolacją wigilijną. A co do socjala jest napisane że nie może być przydzielany równo tylko od zarobków to czemu rks oks i kiero dostają najwięcej? A Ci co ledwo wiążą koniec z końcem muszą wypisywać wnioski. Śmiech na sali. Deichmann co to ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalosny wpisik? Kobito! Ogarnij sie! Wieszacie tu psy na kierownikach, ujawniacie ich pensje, premie, dodatki.. Piszecie ze nic nie robią. I ty sie spodziewasz ze jakiś kierownik sie za toba ujmie?! Duza dziewczynka jesteś, powinnas wiedziec jak sie konczy rzucanie gowna w wentylator. Jak czujesz sie pokrzywdzona i upokorzona to zmień prace, po prostu. Ja sobie od ust nie odejmę żeby dać tobie. Sama zapracowalam na siebie, bez niczyjej pomocy zostalam kierownikiem, użeram sie z szurnietym OKS, który ma problem z poczuciem własnej wartości, ciągnę sklep 2 razy w tygodniu, latam z górnym w tamte i z powrotem bo sie jakiejś paniusi wizja zmienila i jeszcze mam słuchać biadolenia sfrustrowanego pracownika, którego przeciez nikt na sile nie trzyma. Skoro dobrze jest gdzies indziej to tam idź. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Kierownicy, OKS, RKS nie dostaja pieniędzy z ZFŚS. Pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie kochani ...widać że firma oszczędza jak może. ...pomóżmy ! Może macie jakieś pomysły jakby tu nas nas jeszcze zaoszczędzić, każdy grosz się w firmie przyda. Ja ze swej strony mogę kupować sobie papier toaletowy i trzymać w szafce ile zużyję tyle zapłacę a firma na mnie zaoszczędzi! Poza tym dziękuję za kolacje... to już duża oszczędność bo i alkohol i zakaski, kosztują dużo, zresztą w myśl przysłowia ,,śniadanie zjedz sam, obiadem podziel się z przyjacielem , kolacje oddaj wrogowi ,, wiec nawet dla mnie zdrowiej będzie! Dziewczyny no juz kolejne pomysły. ..niech się firma bogaci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.04 widzę ze się sama uźalasz ..szurnięty oks, paniusia, naprawde Ci współczuję , nie masz lekko . Tez mi ciebie szkoda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ile się nie mylę to jakiś kierownik sam wrzucił skan swojej umowy więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrócić godziny otwarcia sklepów! I prądu mniej i obsada mniejsza! To juz duża oszczędność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swojej strony proponuję aby założyć nam na nogi urządzenia prądotwórcze i zasilać nimi np. kasy, oświetlenie banerów!!! Oszczędność prądu-a i jeszcze obowiązkowo licznik kroków aby każdy równo ten prąd produkował:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Arogancja i frustracja to wynika ztwojego wpisu i nienawisc do sprzedawców, nikt ci nie kaze odejmowac sobie od ust ale jak juz jestesmy przy tym to ty zarabiasz piec tysiakow na rękę a twoi sprzedawcy 800 zł i k***a mac bezczelnoscia jest mowienie ze sobie od ust cos masz odejmowac, ty masz co sobie odjac a co sobie odejmie dziewczyna zarabiajaca 800 stowek pomyslalas o tym czy widzisz tylko czubek swjego zarozumialego nosa? Tak cie zabolalo ze ktos ujawnil ile zarabiacie a co cie tak boli bo do tej pory wmawialas swoim spzredawca ze dostajesz marne grosze i sprawa sie rypla? Bezczelnosc arogancja i agresja z ciebie wyplywa i powtorze za toba jak ci oks nie odpowiada bo tak sie na niego skarzysz to zmien prace ale nie zmienisz bo gdzie indziej bys musiala zarabiac tyle co twoi sprzedawcy i wtedy bys plakala dopiero!!!!!! kierowniczka za dyche sie znalazla przez takie jak ty inni kierownicy cierpia bo sa nazywani chamami a to ty pracujesz na ich zla opinie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpis żałosny,to prawda,ciekawe tylko w którym sklepie kiero wszystko sam robi.jeżeli jest takim samowystarczalnym ideałem to niech się ujawni,pogratulujemy no i sprzedawców trzeba będzie zwolnić skoro nic nie robią.i już następne oszczędności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwintesencja kierownika, buta i chamstwo, dziewczyna tylko potwierdziła to co tu o was piszą. A jak OKS nie szanujesz to się zwolnij jak tak innym to samo radzisz, też jesteś tchórzem? Sama o sobie chyba pisałaś kierowniczko za dychę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tak z innej beczki.do kochanej centrali- kazdy kierownik powinien mieć swoją kartę personalną.Przychodząc do pracy i wychodząc powinien odbijać tę kartę,wtedy będzie wiadomo ile godzin pracuje.Nie oszukujmy się niektórzy kierownicy nie wyrabiają nawet tych 8 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukać nowej pracy to możesz zacząć Ty.Jak obecny prezes straci posadkę(a wszystko na to wskazuje)to nie będzie Wam tak wesoło he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukać nowej pracy to możesz zacząć Ty.Jak obecny prezes straci swoją posadkę(a wszystko na to wskazuje)nie będzie Wam tak do śmiechu ,he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie chodzi o to,że kierownik ma więcej.Zawsze jest tak że im wyższe stanowisko tym wyższa pensja, ale czemu ta rozbieżność jest aż taka duża? Sprzedawcom ciągle się cos ucina a kiedy kierownikom utniecie? A jak Ci tak bardzo przeszkadza,że większość tutaj narzeka to poprostu przestań czytać forum i weź się do pracy jak jesteś taka niezastąpiona kierowniczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum wejdzie jakaś kierowniczka, napisze co napisze a później się dziwicie kierownicy że pracownicy was postrzegają jako aroganckich chamów, niektóre wasze koleżanki ciężko pracują żeby do was zniechęcić nawet tych przychylnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik ma zadaniowy czas pracy, nie musi podbijać karty bo może pracować nawet 4 godziny dziennie podpisał umowę taką a nie inną i czy się to sprzedawcom podoba czy nie, kierownik wychodzi wtedy kiedy chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha o nauce angielskiego Aśki to mozna powiedzieć cytując klasyka: krew w piach ... tyle lat zakuwać i tak dukać.... zreszta o calej jej pracy mozna powiedziec ze kasa wydana na jej szkolenia to pieniadze wywalone w błoto... no moze za wyjatkiem kart na fitness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilka jest krotka. Jesli za Malo zarabiasz to poszukaj sobie pracy w której ci dobrze zaplaca. Nic nie stoi na przeszkodzie. Znajdź i przestań biadolic i rozliczac kierowników z tego ile zarabiają. Nikt was tu na cale życie nie zatrudnił. Przymusu pracy w firmie nie ma, z tego co wiem. Jestem arogancka i butna? Pewnie tak ale wqrwia mnie takie pitolenie! Zle ci to sobie zmień i przestań rzygac żółcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u tej wieśniary spod Warszawy? dalej udaje panią z miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro mamy Cię nie brać pod uwagę na kolacji wigilijnej i ogłaszasz to publicznie, to miej odwagę i się przedstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie ze praca kierownika jest taka fajna? Ja jak wiem, że OKS ma przyjechać to nie śpię ze strachu całą noc a rano szpikuję się tabletkami uspokajającymi, leczę się na nerwice, gdy dzwoni jestem przerażona, niestety nie tylko ja, chcecie zarabiać 4500 i po dwóch latach mieć nerwice i wrzody żołądka? Proszę bardzo, ja od pół roku szukam pracy, jak znajdę rzucę to wszystko w diabły a wtedy i ja podzielę się tym co mi zgotowała OKS razem z RKS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co takiego sprzedawcom ucięto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drodzy pracownicy czego wy się boicie zróbcie coś w końcu bo tylko szłyszę że ten może ten nie Pracowałam 12 lat zwolniłam sie i mam święty spokój Zróbcie strajk spotkajmy się we wrocławiu 10 listopada przed siedzibą i zobaczą że nie tylko nauczyciele lekarze ale też sprzedawcy firmy deichmann mogą zastrajkować i pokazać siłę ani Ewa Artur i kolejny nie będzie wiedział co powiedzieć bo każdy będzie się bał tylko nie wiem kto będzie nas chciał wysłuchać najlepiej jak by przyjechał młody deichmann ale nie wiem czy coś wskóramy najlepiej jak ktoś znał język niemiecki i napisze list do góru to może to coś da bo podejrzewam że on o niczym nie wie po prostu samowolka oks i rks robią co chcą a nowe kierowniczki mają personel jak w obozie robią z nimi co chcą aż mi ich żal bo to są moje koleżanki przyjaciólki z któryni przeżyłam prawie pól życia . Za krzdym raze kiedy odwiedzam swoje koleżanki jest mi ich żal takie młode za przeproszeniem g****o traktyje je śmieci trzeba coś z tym zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie znać a zrobię wszystko aby takie spotkanie się odbyło pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×