Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszły asystent

deichmann/jak tam jest

Polecane posty

Gość gość
ja nawet zlamanego grosza podwyzki nie dostalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie w końcu ten trzeci etap wyprzedaży ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebezpiecznie się robi!!!! Warszawa powinna dostać zakaz pokazywania się na konferencji:) Ja bym się chyba spaliła ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co jest na blogu to prawda, gdyby coś było nieprawdą to firma szybko by pozwała Go do sądu a tu z rok juz opisuje i cisza jak makiem zasiał, akurat z tymi danymi osobowymi to może być prokurator nawet bo jak ktoś wyniósł dane osobowe to będzie mega afera oczywiscie nam nikt nic nie powie z firmy....... ale liczę że bloger pokaże jeszcze więcej dokumentów! A co do wstydu to niektórzy go nie mają to ludzie bez ambicji honoru i wstydu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nie bloger to by nie było antymobbingowej procedury a prezes by się nie wycofał z aneksów dla kierowników, okazuje się że jeden czy dwa wpisy na blogu robią więcej niż nasze wieczne narzekania pod nosem a sam prezes i jego przyboczne lizusy boją się co jeszcze wyjdzie na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele osób mu sprzyja a jeszcze więcej przekazuje wszystko co wie w temacie. Odzywają się ludzie widma o których już dawno Ewka zapomniała. Całe lata temu robiła dokładnie to samo z ludźmi co teraz. Uwierzcie ze to nie jest człowiek wyuczony zła. To jest ZŁY człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i mu sprzyjamy nie mówię że nie, ale przyznanie się w Warszawie że się ma z nim kontakt to od razu można się pakować, bo zwolnią z pracy każdego kto chociaż raz z nim telefonicznie rozmawiał z samej zemsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co na blogu o podwyzkach to akurat swieta prawda, dostalismy podwyzki a kierocnikom obcieli budzet wiec dostaniemy mniej godzin i niby odwyzki sa ale mniej bedziemy zarabiac CO ZA SYF I OSZUSTWO!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ameryki nie odkrył, ale przynajmniej sprzedawcy będą mogli zobaczyć że nie my ich oszukujemy tylko nie mamy wyjścia i nie możemy dać więcej godzin chciaż byśmy chcieli, konferencja za pasem pewnie znowu samozachwyty będą a o Jarku dobrze że wspomniał każdy dobrze wie czyją sprawką są te wszystkie cięcia od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto z nim rozmawiał? Hmmm kto z nim nie rozmawiał... ;) myślę że Ewka nawet nie zdaje sobie sprawy kto. Pod latarnią jest najciemniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosne jak firma probuje z marnym skutkiem nasladowac konkurencje a do tego bardzo czesto slychac od klientow ze w naszych sklepach trwa wieczna praca z towarem co jest zniechecajace dla klientow ,ale firma dba o nasza kondycje i w kolko porzebudowy ,przestawianie towaru a zarobki zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AL PISZ ! Al na prezesa !!! Taki mam fetysz. Uwielbiam ♡♡♡<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy podwyżek nie dostały a budżet i tak nam obcieli,dlatego osobiście zapraszam wszystkich złodzeji-rano-bo pracujemy po jednej po 4godz.,niech nam wyniosą cały sklep.Pozdrawiam rewizje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O aneksach dla zastępców gada sie od dawna i jak nam obetną etaty a wszystko wskazuje że to zrobią to ciekawe kto bedzie chciał pracowac za taka kasę jak w biedronce kasjer ma prawie tyle co w deichmannie zastępca kierownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze że w porównaniu z zeszłym rokiem sprzedawcy dostali w styczniu dużo mniej godzin i chociaż podwyżka była to zarobili mniej niż rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy jutro prezes wspomni że ma nas wszystkich w pompie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam podwyżkę a pensje za styczeń mniejszą niż rok temu jaja sobie tam na gorze robicie???? dajecie podwyzke i mniej godzin do budzetu to czysta propaganda co za swinstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pomyślę o tej konferencji to robi mi się niedobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu jaki spokój w sklepie..... kierowniczka na konferencji, dostawa w ekspresowym tempie włożona, klienci obsłużeni, załoga uśmiechnięta. Wystarczyło że nie ma terrorystki i od razu sklep lepiej funkcjonuje, ale to przyjaciółka RKS więc jej wolno więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też spokój, wreszcie jakaś normalna atmosfera a robota idzie jak rzadko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli zmieniom zastępcom umowy na pół etatu to niech sobie szanowny Johannes sam stanie i pracuje za takie pieniądze. Albo jakaś szanowna pani RKS teraz nie narzeka bo 15 tysiaków wpada co miesiąc za wożenie tyłka luksusowym samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie poczytam tego bloga, gdzie go znajdę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja żadnej podwyżki nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsza konferencja odkad pamiętam. Warszawe pozdrawiam, dostarczyliście nam jak zwykle rozrywki, gdyby nie wy nie byłoby się z czego śmiać. Od dzisiaj już wiem dlaczego jesteście w Polsce tak pogarszani i dzięki komu to zawdzięczacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zastepcy dostana pół etatu to przynajmniej będą pracowali tyle godzin ile dostaną a nie zostana po godzinach bo kierownikom to sie wydaje ze jak kierownicy maja płacone za nadgodziny to i zastępcy też a prawda jest taka że zastępca w przeilczeniu na godzine to nieraz ma mniej niż jakby pracował na stawce godzinowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zastępca i raczej nie zarabiam więcej niż kasjer w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W większości sklepów mniejszych pracuje się po jednej osobie Do około 13 lub 14 i mam to w d. ... że kradną.jesteśmy kasjerami ochroniarzami sprzataczkami dekoratorkami sprzedawczyniami Tak naprawdę robimy wszystko i wiecznie podnoszą nam poprzeczkę obowiązków przybywa a na górze nawet nie są w stanie zamówić odpowiedniej ilości towaru. Sklepy są albo przepełnione ale cierpią na brak towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj się dziewczynom oberwalo za tego bloga ☆ za ten mobbing. Bardzo się ciesze ze prasa niemiecka jest tym tematem zainteresowana. Trzymam kciuki Al.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak im się oberwało za bloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×