Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

Izuniek to rewelacyjna wiadomosc, uciekajacie z tego mieszkania jak tylko nadazyla sie okazja, zobaczysz dopiero teraz odzyjesz. Gdybyscie mieli problemy z finansami zawsze wtedy mozecie sobie kogos wziasc na ten dodatkowy pokoj, ale ten ktos juz bedzie mieszkal u was, wiec to robi roznice. Marigo ma racje glupim gadaniem sie nie przejmuj, gdyby babka byla chociaz w minimalnym stopniu kulturalna to powiedzialaby ci w twarz jaki ma problem, a juz to wypowiedzenie mieszkania przez smsa to w ogole szkoda komentowac, to wszystko tylko swiadczy o tym jakimi sa ludzmi, trzymam kciuki za jak najszybsza i sprawna przeprowadzke, teraz w spokoju bedziesz mogla oczekiwac swojego malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marigo mala marudzila 3dni myslalam ze oszaleje ;) ale na szczescie to juz za nami i powtorka dopiero za dwa miesiace..za 10dni przyjezdza babcia! hurra!! wkoncu odpoczne..:) wypelniam wnioski wlasnie o child benefit, FIS i medical card niewiedzialam ze az tyle tego! a mam pytanie jeszcze co do tego dofinansowania na mieszkanie? jak z tym jest? nie powinnam sie o to starac bo wynajmuje z kims dom i place 325eu mc wiec nie ma co sie aftygowac z tym co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninko o dofinansowanie do mieszkania wogole nie masz co skladac.po pierwsze trzeba udokumentowac conajmniej 6 miesiecy pobytu,po drugie nie jest uzalezniony absolutnie od dochodu ale od wymiaru pracy-wiec jesli twoj maz ma caly etat to nawet wniosku nie przyjma.my placimy ponad 1000e miesiecznie i tylko maz ma dochody-ale niestety ma caly etat i nawet nie wzieli od nas wniosku:( co do fis-u to musisz sprawdzic czy nie rzekraczacie limitu-teraz podobno czeka sie nawet do 8 miesiecy na przyznanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze raczej bedziemy sami mieszkac nie chce nikogo innego dosyc juz mam sluchania ze my nie robimy tego albo tamtego , narazie to tylko upatrzylam dom moj musi tam zadzwonic i umowic sie zeby go zobaczyc ale mysle ze do konca miesiaca nas juz tu nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
Marigo dziekuje bardzo za odpowiedz :) troche mni eto podnioslo na duchu, ZXrobilam kolejny test - negatywny i tak juz sobie to zakodowalam. Dzis 8dc, za niedlugo mogla bym zaczac robic testy owulacyjne. Juz kilk arazy je stosowalam i przepraszam ze zapytam wprost, ale kiedy odbylas stosunek plciowy po tescie ze od razu Ci sie udalo z dwojka dzieci? Ja ostatnio robilam test 13dc ok godziny 16.00 wyszedlo pozytywny, stosunek plciowy odbylismy tego samego dnia ok 23.00 - no i nic :( Co prawda uzywalam innych testow, paskowych, ale bylam pewna ze dobrze odczytalam wynik, bo koljenego juz dnia kreska byla bardzo slaba, wiec negatywny. Jesli mozesz napisac jak to w praktyce wygladalo u Ciebie, bede wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorykrolik
Paulinka Skarbnica wiedzy jestes :) Myslalam juz o zwolnieniu na 2-3 tyg, ale sumienie mnie gryzie, bo wiem, ze nie maja obsady, zwlaszcza, ze prosilam ich o urlop, wiec w ogole bedzie podejrzane... Co do takiego zaswiadczenia od GP to wyjdzie wtedy, ze do niczego nie jestem tam juz potrzebna... Ale dobrze wiedziec, bede sie obserwowac i w razie co zawsze to jakas alternatywa. Dziekuje :) Izuniek wow super cena, w moich okolicach domy po tysiaku stoja. No pewnie, szukajcie sami, zobaczysz jaki spokoj i jak bedzie fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx testy paskowe sa kiepskie.kup sobie ten elektroniczny-robisz testy codziennie poznym wieczorem lub raniutko od okolo 10 -tego dnia przy cyklu 28d. w ulotce masz dokladny kalkulator kiedy zaczac. przy pierwszej corce najpierw sami bez testu -nie wyszlo-a ze bylisny zdeterminowani ze ma byc juz teraz natychmiast ( poza tym nienajmlodsi juz jestesmy)dlatego kuoilam ten test-w pierwszych dniach pokazal brak owulacji w koncu w 15 dniu pojawila sie usmiechnieta buzka-tego samego wieczorka zmontowalismy jesse;) przy michelle testy robilam rano-udalo sie jak widac ( 24godziny po pozytywnym tescie owulac.) ja bym ci radzila go kupic ( w boots sa) jaki masz cykl? poza tym wyluzuj bo nasze problemy w glowie siedza.ja z synkiem tez kilka lat zajsc nie moglam w ciaze-a pozniej to juz nam poszlo ze hoho-odblokowalam sie.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxx powiem ci jeszcze ze swoj elektroniczny test dalam mojej kolezance w pl-dokupila sobie tylko paski ( samo urzadzenie w pl niemala fortunke kosztuje;) ) i im tez sie powiodlo w pierwsyzm cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
marigo, dziekuje Ci bardzo za odpowiedz. Kupie te testy dzis wieczorem. Ja stosowalam paskowe z polski - kolezanka mi kupila w aptece i wyslala. Czytalam ulotke i wszystko robilam zgodnie z nia - a testowalam 4 cykle i nic. Zaczynalam od 10dc ( cykle 27-29dni) w kazdym cyklu pojawialy sie dwie intensywne kreski w 12 lub 13dc. Na dzien kolejny, juz kreska testowa byla slabsza od kontrolnej, dlatego wydawalo mi sie ze robie je dobrze i dobrze interpretuje wynik. Raz przy pozytywnym wyniku 12dc (test robiony ok 16.00) kochalismy sie w nocy - 23-24 - nic. Raz pozytywny wynik w 13dc ok 16.00 kochalismy sie drugiego dnia rano, czyli jakies 15h po tescie i tez nic, juz nie wiem kiedy sie kochac po tych testach, a moze testy felerne. Sprobuje Twoich, dzieki bardzo za rady. A powiedz, czy po tescie wystarczyl 1 stosunek czy kochaliscie sie np. wieczorem i kolejnego dnia tez wieczorem/rano? Czyli jesli pojawi mi sie buzka np. 12dc rano ( zakladajmy ze test zrobie ok 11) to mozna juz sie kochac tego samego dnia wieczorem, np. kolo 23? wychodzilo by na to ze 12h od testu stosunek. Myslisz ze zadziala? Dzikuje Ci bardzo za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
A powiedz mi czyli Ty na corke robilas test wieczorem i wieczorem sie kochaliscie tak? a na syna test rano i stosunek na nastepny dzien? Ile tych testow jest w opakowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
Ja ostatnie 5 cykli mialam 27dni jak w zegarku i strzelalismy w 13dc jak test paskowy pokazywal sie pozytywny i nic :( moze powinnam odczekac jakis czas od testu do stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
I jeszcze jedno pytanko - jak pokaze sie usmiechnieta buzka to juz nie robimy testow tak? Wolalabym robic testy wieczorem bo rano to zawsze duzo pije itd. Moge je robic kolo 19.00? I jak wyjdzie pozytywny to w ten sam dzien stosunek czy nastepny dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie juz sie nie moge doczekac jak sie przeprowadzimy :) jutro jestesmy umowieni zeby obejrzec dom na zdjeciach jest bardzo ładny wszedzie panele czysto a kuchnia wyglada jakby nigdy nie używana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha xxx- my nie robilismy corki...tylko dziecko;) nigdy nie zastanaialam sie nad plcia..czy to wazne? jak jest usmiechnieta buzka-masz 24 godziny chyba,wiecej nie ma potrzeby robic.poczytaj dokladnie instr. izuniek,znowu jakies akcje? twoj luby w naas pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moj pracuje w naas a my chcemy sie przeprowadzic do Portarlington bo tu to ceny kosmiczne :) jutro rano na usg sie wybieram zobacze moja niunie i czy juz duza jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Czesc Kochaniutkie ;) Cos nam sie pogoda psuje ;( Moj maluszek juz tak filka ze zaczynam go czuc z boku pod zebrami a w nocy to mnie tak skurcz nogi chwycil ze myslalam ze jajko znose bo nie chcialam obudzic meza i tak zaowazyl ze cos nie wyspana jestem i dzis powiedzial ze mam sobie odpoczac bo to napewno po wczorajszym malowaniu plotu i dzis on robi obiadek i pranie powiesil ;) Izuniek Zobaczysz jak odzyjecie ;D Samemu naprawde jest o wiele wygodniej mieszkac fakt troszke drozej to wychodzi ale naprawde warto szczegolnie jak mieszkasz z taka panienka.Nie przejmuj sie nia bo nie warto zamartwiac sie takimi polaczkami Dzis kupilam z Tommee Timee latator reczny mam nadzieje ze bede z niego zadowolona i kocyczek dla maluszka ;) taki niebieski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
Marigo, dziekuje ze odpowiedzialas. Nie, plec nie jest wazna - tak jakos mi sie napisalo. Ja wiem ze na wszystkich testach zazwyczaj pisza ze 24h od testu, ale jedne kobiety robia go rano, inne wieczorem i jak to interpretowac? Dlatego chcialam wiedziec jak to w praktyce wyglada, bo, powiem szczerze, ze nie znam nikogo komu by sie udalo z testami. Ja sama probowalam w dzien testu (po uplywie jakis 6h od testu) po uplywie 12h od testu i nigdy nic, dlatego juz sama nie wiem kiedy najlepiej "robic" zeby zrobic??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello yyy co to za dzien??? u mnie na bank deszczowy i zimny, jutro przylatuje moja mama z ... kielbasa :):):):) o niczym nie wspomina tylko ile wiezie kielbaski, leci pierwszy raz ... sama, denerwuje sie od tygodnia a jutro wlasnie nastanie owy dzien:):):):) Nocke mielismy dzis w miare przespana:) x...x..x... te testy paskowe to guzik warte wg mnie ... bo wg tych testow nie mialam dni plodnych ale jedno jest pewne w IE dobrze wiatry wieja :):) jakos powietrze dobrze wplywa ;) Izuniek cudnie, ze bedziecie sami mieszkac, z mezem jak weszlismy do swiezo wynajetego domku to zaczelismy ... mierzyc sile kazdy swojego glosu ha, dobrze, ze nikt nas nie slyszal (wlanie nikt!!!) bo by pomysleli, ze wariaci sie wprowadzili drac sie jak opetani ale to byla nasza radosc z tego, ze nikt nas nie podsluchuje, nie wchodzi bez pukania, nie grzebie w naszych rzeczach (bo pokoj niezamykany) itd Malo mnie tutaj u Was ostatnio ...zagladam raz dziennie i to zawsze wieczorem ... zdecydowanie inna barwe maja moje ostatnie dni :):) Moja coreczka dzis albo niedlugo po polnocy ma urodziny - TYDZIEN:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek, fajnie że wreszcie odpoczniecie od współlokatorów. Wiem co czujesz bo sami mieszkaliśmy z "dziwnymi ludźmi", a z drugiej strony nawet Ci trochę zazdroszczę. Teraz mieszkamy z rodziną, ale to i tak nie to samo co oddzielnie. Jeszcze teraz w ciąży kiedy wszystko przeszkadza, chce się mieć spokój. Musze się tak przemęczyć jeszcze do listopada... Tyle że u nas ceny są o niebo większe. Za studio trzeba dać min. 500e...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x...x...x
Dziekuje dziewczyny za dobre rady, wyprobuje teraz elektroniczne testy. Czy wiatry W IE sa dobre to nie wiem, bo jakos jeszcze nic nie zasialy we mnie :P Zobaczymy jak to bedzie z pomoca elektronicznych testow. Prosze tylko jesli mozecie mi doradzic, jesli zrobie test wieczorem (7-8) i wyjdzie pozytywny to kochac sie w ten sam dzien wieczorem czy nastepny. Co by znaczylo ze albo po uplywie ok 6h od testu, albo po uplywie ok 27h? tylko takie mam mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
x..x..x.. ja mysle, ze za bardzo nie myslec, bo tak jak i Marigo powiedziala problem tkwi w glowie, nie ma tez co bezgranicznie wierzyc w testy ale jesli slowko moge swoje powiedziec to ... coz skoro test wyjdzie pozytywny to znaczy, ze sa dni plodne tak? wiec mozna przeciez zakosztowac przyjemnosci i wieczorem i rano i nie biegac zaraz po test aby sprawdzic czy "zaskoczylo" - zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie czuje jeszcze gorzej po przeczytaniu smsow co ona napisala do mojego na moj temat np to ze jestem brudasem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale izuniek olej ja moze co? dziewczyno badz ponad to!!! i na przyszlosc widzisz ze lepiej od polactwa sie trzymac z daleka:( bo fakt jest taki ze malo jest naprawde fajnych ludzi ( oczywiscie takich jak my tu;) ) kazda z nas tutaj ma chyba na koncie przygody z przyjaciolmi znad Wisly;)...poza tym prawda jest taka ze strasznie trudno jest z kism mieszkac. wogole sie nie martw juz tylko robcie swoje. sokojnej nocki LILAC !! ile stokrotka ma wzrostu?? Michelle ❤️ 18.01.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
x...x...x Kochana my staralismy sie o nasze malenstwo ponad 2lata i wiesz co dalismy sobie spokoj nie myslelismy o tym i pojechalismy na urlop do polski a pozniej jak wrocilismy bylismy tak wyglodzeni siebie bo trzy tyg bez to duzo, to pozniej nasz domek sprawdzilismy chyba w kazdym pokoju i przedpokoju ale tym razem nie myslelismy o dziecku i jak kroliki nadrabialsmy zaleglosci hihihi ;) i na gwiazdke mielismy maly prezencik ;) wiec naprawde cos w tym jest NIEMYSLEC o tym ze chcecie zajsc w ciaze bo to nie pomaga taki byl nasz przypadek Lilac Naprawde warto samemu zamieszkac ;) NIE PRZEJMUJ sie to Dziewucha zobaczysz trafi swoj na swojego a Ty Kochana na spokojnie ogladaj mieszkanka ;) i sie usmiechaj ignorujac tego babsztyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek no to musisz jutro zdac relacje z ogledzin, mam nadzieje, ze chatka nie tylko na zdjeciach bedzie super. Wypytajcie o wszystko, bo po podpisaniu umowy to juz ciezko cos reklamowac. No i jeszcze usg masz to najwieksza radocha :) Nie przejmuj sie smsami, a najlepiej skasuj nie czytajac, mniej wiesz lepiej spisz :) myszaa25 a wlasnie ostatnio widzialam w tesco laktator tej firmy, cos kolo 35e kosztowal, a Ty gdzie kupowalas? Jak maz chetny do prac domowych to korzystaj ile sie da, odpoczynek jest Ci potrzebny, bo sie jeszcze nalatasz. lilac najlepszego dla corusi :) Twoja mama na pewno bedzie przeszczesliwa, jak ja zobaczy i zapomni o calym samolotowym stresie :) Czy piszesz czy nie to wiemy, ze jestes z nami duchem ;) x...x...x cos w tych wiatrach musi byc, bo nam sie udalo za pierwszym podejsciem, powodzenia :) Dobrej nocy obecnym i przyszlym Mamom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz je przeczytalam i sie rozplakalam po nich a teraz slysze jak na dole gada mojemu na moj temat oddalam jej wszystkie ciuszki ktore mi dala dla malej kupie sobie sama powiedzialam jej ze ich nie chce caly dzien mnie niunia dzisiaj stuka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marigo juz slyszalam o tym ze tyle sie tu czeka..:( izuniek widze ze nie jestem sama co do wspllokatorow..:) choc ja ostatnio nawet dobrze sie z nia dogaduje..:) lilac to tak jak u mnie mama przylatuje za 10dni tez jej pierwszy lot a cala walize ma zapakowana rzeczami kupioymi dla mnie i natalki..:) jeszcze dodatkowy bierze hehe chorykrolik jestes wielka..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie chyba jedynym rozwiazaniem jest wyjazd do polski on se siedzi z nia na dole i gadaja na moj temat nawet nie czuje wsparcia z jego strony juz nie wiem co mam robic siedze i rycze :( co ich to obchodzi gdzie my sie przeprowadzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek - Dziewczyno ogarnij sie. Bedziesz miala dziecko i jeszcze wiele trudnych momentow przed Toba, wiec nie zalamuj sie taka blahostka. Chcesz oddac ciuszki-oddaj, nie chcesz to zatrzymaj. Jak sie nie mozecie dotrzec to jedyna rada-wyprowadzka. Glowa do gory, a jutro ogladac chatke, pchly na noc ;) nina12345 - sie wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×