Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bebolek20

Ciąza w irlandi..moze ktos ma wiecej doswiadczenia odemnie...

Polecane posty

mi wlasnie ok 23 tyg potwierdzili drugi raz ze to córka będzie :) kurcze mam nadzieje ze nie bedzie niespodzianka :) moja ok 23 tyg wazyla juz 587g hehhe pewnie pulpecik z niej będzie Donia Gratuluje syna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha jestes kochana :) Wielkie dzieki, ale pewnie nim by doszedl to juz zdrowa bede (mam nadzieje). Donia a to niespodzianka, gratuluje :) Dzis w szpitalu tak mi babka brzuch uciskala, ze myslalam, ze ja kopne, w dodatku wygladala, jakby nie wiedziala, czego tam szuka. Cisnienie slabiutkie, ale nie skomentowala, w ogole jedyne co powiedziala to czy dziecko sie rusza i jak sie czuje. Jak zaczelam mowic, to tylko kiwala glowa i nie potrafila powiedziec co jeszcze procz paracetamolu moge wziac, a jak zapytalam o cos na gardlo, to wyszla kogos zapytac, wrocila i powiedziala, ze moge strepsils. I dziekuje do widzenia. Za tydzien gp, za dwa szpital, nie wiem po, jak to tylko strata czasu... Dzis przespalam noc na siedzaco, bo co przylozylam glowe do poduszki to zgaga, ani w te ani we wte, w dodatku wycieki z nosa, masakra, za to rano nie moglam sie wyprostowac hehe ;) Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) Donia a to niespodzianka, mam nadzieje, ze jeszcze rozowej wyprawki nie zaczelas kupowac? twoj facet pewnie zachwycony bo oni to zawsze gdzies mysla o tym meskim potomku :D niech zdrowo rosnie maluszek, a imie teraz chyba bedzie mial po tacie z tego co pamietam:) Kroliku nie ma sprawy, ten syrop zaleca sie pic tez jako "uodparniacz" w czasie ciazy i karmienia piersia, wiec jezeli jednak chcialabys sprobowac sie nim podkurowac to napisz tylko adres na sylwiaaaa1210@gmail.com. Izuniek, katarynka, milly zawsze szybko zerkam czy cos piszecie, szczesliwych rozwiazan dziewczyny, to juz tylko chwila. Ja zadnych symptomow zblizajacego porodu nie zauwazylam, wody zaczely mi odchodzic i to nie pozostawilo zludzen, reszta przyszla po. Katarynko mialm ci juz to kiedys napisac, ze moj maz tez nie nastawil sie zbyt ochoczo do towarzyszenia mi przy porodzie, zwyczajnie chyba sie bal, ze nie podola. Im blizej terminu nastawil sie coraz bardziej ze bedzie ze mna. Gdy cala akcja sie zacznie to nawet nie bedzie opcji by mial uciekac, to sa takie emocje i tyle sie dzieje, ze nie przyjdzie mu do glowy by cie tam po prostu zostawic.Tylko pozytywnych wrazen dziewczyny Wam i waszym partnerom zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia TO NIESPODZIANKA GRATULUJE SERDECZNIEA :):) Wiec zapytam o imie jakie dla potomka plci meskiej Osasu szczesliwy Donia? czy bardziej kobietka mala by mu pasowala:)? Sylwucha rzeczywiscie emocje niesamowite :) U mnie moze troszke inaczej bylo ale takie to "niepojete" jak dzieciatko mogla byc we mnie? ze oddychalo, toalete mialo :);) i "schabowy" posilek bez gryzienia:) Dzis mielismy szczeoienie 6 szczepionek 2 uklucia. Celowo pisze "mielismy", bo ja plakalam od rana, plakalam trzymajac Laure i bolalo mnie bardziej ... Taka sie czuje ... chora, boli mnie glowa ... :( Bardzo za to cieszy waga Laluni 7700 g to chyba dobra waga nie? Izuniek, Katarynka, jak u Was w porzadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
lilac ja tez placze przy szczepionce razem z synem nawet ja chyba bardziej to przezywam niz on a moj maz sie smieje ze mnie i sie pyta czy chce lizaczka na pocieszenie hahaha donia co za zmiana gratuluje ;) kochane mam pytanko dzis odciaglam pokarm i wsadzilam wlasnie do lodowki czy jak jutro kupie torebki do zamrazania pokarmu to czy moge go zamrozic czy juz nie skonczylam wlasnie odciagac jest 24:40 a czy moge pokarm ten zamrozic w podelku ktorym przechowuje pokarm w lodowce? to male pudelko z temme tomy dziekuje wam za pomoc ;) moj piotrus mial dzis wyjatkowy zly dzien od 16 plakal caly prawie czas dopiero o 22 zasnol nie budzac sie co chwilke mam nadzieje ze noc bedzie spokojniejsza ,nawet ze spaceru nie byl zadowolony bo po 20 minutach obudzil sie i zaczol plakac i tak do wieczora jadl,brkal,kupka,poszedl spac i po 20-30 minutach budzil sie albo i wczesniej zaraz jak chcialysmy go wsadzic do wozeczka Dzis Bardzo sie Cieszylam ze mama jest tutaj spokojnej nocki wam i sobie zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia Gratulacje niespodzianki :-D Izuniek, Katarynka, Milly co u Was? Mysza ja nie wiem ile mozna mleko trzymac ale chyba kilka godzi. moze doswiadczone mamusie Ci cos podpowiedza. Ja jakos sie kiepsko czuje tez jakioes przyziebienie :-( Krolik zrobilas sie na Bustwo? Czy narazie sie kurujesz? Zdrowka zycze. Przy ostatniej wizycie w szopitalu bolalo mnie gardlo i doctor powiedzial ze mozna strepsils :-) MIlego dnia dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie po urlopie:D pogoda nam sie udala super!!! i dwa razy Synek potwierdzony:D zakupilam w Pl posciel ta z Puchatkiem-pokazywalam Wam? troche ciuszkow w spadku, troche nowych i cala walizka Kruszyny:D:D Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczęta,ja dzis po wizycie w szpitalu i na 17 wracam z powrotem :) dzis lub jutro moja niunia już chyba z nami będzie :) bo jade na wywołanie :) także pewnie się odezwe jak juz wróce do domku, i oczywiscie napiszę jak było :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Izuniek-trzymam kciuki :-) Ja też dziś byłam w szpialu i pani doktor stwierdziła,że według niej dziś wieczorem lub jutro rano urodzę :-) Czyżbysmy z Izuniek w tym samym czasie miały rodzić ???? Wywołanie Ustaliła mi na 12, a 11 miałabym się stawić do szpitala,ale według niej nie będzie takiej potrzeby . Ale tak mnie zbadała ginekologicznie,że aż mi się zrobiło gorąc i gwiazdki widziałam. Chciała dotknąć do główki.Czy to normalne??? Powiedziała,że będę plamić i plamię. Coś mi tam pewnie rozerwała, Frania jedna. No to do następnego razu. Może już z maleństwem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stwierdzam, ze ciekawie się tu teraz robi :P hihi, Zobaczymy, która z dziewczyn będzie pierwsza. Jakby nie było, trzymam kciuki za oby dwie i szybkiego porodu i zdrowego maluszka życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymam kciuki, ciekawe jaka roznica bedzie miedzy malenstwami :D:D:D Nie wiem czy to tylko u mnie takie zatrzesienie os czy co, jak tylko otworze okno to od razu wlatuja :O a ja je ganiam jak glupia a maly ubaw ze mnie ma :P I Donia i Ania chlopaki jednak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ciekawie będzie :) szkoda że nie ten sam szpital :P ja zaraz wyruszam,jestem po kapieli i ledwo zipie,mała strasznie kopie :) Powodzenia Katarynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia Katarynka i Izuniek 3mam kciuki za szybki porod dla Was. Czekam z niecierpliwoscia na relacje :-) Do napisania :-) Ania gratuluje chlopca! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek Ty juz w szpitalu trzymam kciuki i szybkiego, malo bolesnego porodu dla Ciebie Katarynka rowniez (dotknac glowki? a moze i raczki? rzeczywiscie frania, juz ona tam wiedziala co zrobic aby przyspieszyc porod ... Dajcie Dziewczyny znac co i jak jak bedzie to mozliwe !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izuniek, katarynka trzymamy mocno kciuki! piszcie w miare mozliwosci dziewczyny, lekkich porodow wam zycze. Katarynko a powiedziala ci ta polozna ile juz mialas rozwarcia? po takim badaniu to slyszalam, ze mozna akcje porodowa przyspieszyc. Milly a co tam u ciebie? Teraz sami chlopcy na forum sie posypia z tego co widac, bo jak na razie Piotrus pozostaje forumowym rodzynkiem z tego roku:) Super bedziemy mialy teraz i kawalerow do wyboru dla naszych ksiezniczek:) ja dzis zmobilizowalam sie do rochu i zaczelam trening joggingowy, zobaczymy na jak dlugo starczy mi zapalu i sil... slomiany zapal to jedna z glownych moich wad :P ale wazne, ze dzis sie poruszalam:D dobrej nocy! ps. myszaa za pozno juz pewnie na odpowiedz, mleko przed zamrozeniem nalezy schlodzic w lodowce, wiec moglas je zamrozic rano i oczywiscie pojemnika moglas uzyc, oby szczelny byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha-to była doktorka i nic nie mówiła o rozwarciu. Też się zdziwiłam takim głębokim i bolesnym badaniu,a szwagier to jak mu opowiedziałam -stwierdził,że jakaś głupia. Narazie nic sie nie dzieje,chodź maleństwo cały dzień sie rusza. Może jakieś poddenerwowane jest? Zobaczymy. Napewno Izuniek bedzie pierwsza, bo ona już w szpitalu i pewnie już zaczęła, a my sobie spokojnie siedzimy w domku :-) mam nadzieję,że pójdzie jej łatwo i urodzi śliczną córeczkę. Będę się odzywać, chyba,że pojadę rodzić hahaha Narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwucha jeszcze raz dzieki za troske, powodzenia w joggingowaniu ;) Lilac mysle, ze waga calkiem dobra, zerknelam w swoja ksiazeczke zdrowia i na tym etapie mialam 7250 :) Mysza mam nadzieje, ze synus bedzie dzis lepiej spal i Tobie tez da pospac:) Magda z fryzjerem poczekam az wydobrzeje, w koncu nie kupilam strepsils, zostalam przy mleku z miodkiem... Aniu gratuluje, kolejny mezczyzna na forum :) a jaka ta posciel bo ja skleroze mam? Izuniek trzymam kciuki za lekki i szybciutki porod, ciekawe, czy juz nie jestes po :) Katarynka ja sie ostatnio martwilam, ze nie badaja, ale jak przeczytalam, to juz nie chce, zeby mi cokolwiek sprawdzali... No to czekamy teraz, oby gladko poszlo :) Justa ja nie wiem, ale u mnie tez, co jedna wygonie, to za chwile nastepna, no chyba, ze to ta sama i robi ze mnie wariatke ;) marigo u Ciebie pewnie szkolny zamet, trzymaj sie cieplo :) Ja dzis pojechalam na szkole rodzenia i najadlam sie strachu. Ledwo wsiadlam w autobus to tak zaczelo mnie bolec w krzyzu, ze prawie mi oczy na wierzch wylazly hehe, w dodatku maly zaczal wierzgac i jakies mlynki robic, tylko, ze calkiem na dole, az czulam jak sie cisnie przy samym wyjsciu. Przestraszylam sie, bo wrazenie bylo takie, jakby sie pchal do wyjscia, co kilka chwil taki krotki nacisk i plecy no i tak do samego centrum, az sie balam wysiasc, co by go nie zgubic po drodze ;) No to chyba juz koniec samotnych wycieczek do centrum, do auta tez juz nie wsiadam, bo jak mnie kopnal raz to prawie stanelam na srodku drogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czesc dziewczynki... ja troszke sposilkowana przez donie na FB-wiem co sie dzieje:) rzeczywiscie rano mialam szkolny zamet-za to teraz....mmmmmmmmmm blogosc,cisza...upojenie;) marna spi i jest po prostu bosko z kaweczka ! mam nadzieje ze wsyztskie macie sie dobrze kobietki.trzymam za was kciuki,i mmysle ze bede na biezaco dzieki informacjom od doni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sliczne te posciele, takie zywe kolorki, super :) No ciekawa jestem dzisiejszych niusow, Milly a gdzie Ty sie podziewasz? Milego dnia mamusie i brzuchatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszaa25
Katarynka , Izuniek Powodzenia Wam zycze i Szybkich i jak najmniej bolesnych porodow Wam zycze i aby Wasze malenstwa zdobyly 10punktow ;) juz nie moge sie doczekac jak Wy sie pochwalicie zdjeciami malenstw ;) Milego dnia Wam Kochane zycze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, jeszcze się nie rozsypałam :) Po porstu czekam z niecierpliwością, bo do 10/09 juz blisko. Izuniek, trzymam kciuki, chociaż ty już pewnie po :) Chorykróliku... coś długo trzyma się ciebie te przeziębienie, może czas sięgnąć po konkretne środki żeby infekcja nie zagroziła maleństwu? Ja byłam przeziębiona w 2 miesiącu, ale po nieudanych próbach domowego leczenia, skończyło się na antybiotyku. Infekcja nie miała szans i wszystko skończyło się ok. A co do zgagi to spróbuj rennie, albo ranigasru, ale tylko raz dziennie. Ja na szczęście mam zgagę tylko wieczorem, więc bólu nie ma, ale bez ranigastu nie ma spania, więc wiem co czujesz :), a co do fluka z noska, to polecam otrivin (ten dla dzieci, bo ten dla dorosłych może być za mocny w ciąży). Donia, gratuluję chłopca :) Lilac, widzę że przeżywałaś szczepienia bardziej niż twoja dzidzia, ale to ponoć normalne, nie? Katarynka, wielki dzień tuż tuż, trzymam kciuki :) Just@...co do os, to też mam z tym mały problem, na szczęście postawiłam w ogródku (najdalej jak mogłam) butelkę z wąską szyjką i odrobiną soku i wszystkie tam lecą a od domu trzymają się z daleka. U mnie w sumie bez zmian, dni przemykają szybko...za szybko bo im bliżej tym bardziej się boję. Ale skoro taka już natura nas kobiet, to dam radę :) A z bardziej przyziemnych rzeczy, to mam nadzieję że jeśli będą musieli dać mi epidural, to nie zniszczą mi tatuażu i jakoś się wpasują 'między' wzorki...nie pytałąm ale zakładam że dadzą radę. Za tydzień ostatnia wizyta w szpitalu, 2 dni przed terminem (o ile małej się nie pospieszy). Nie pozostaje nic innego jak czekać, zaglądać na forum i trzymać za was kciuki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzalam zeby poczytac newsy o narodzinach a tu pustka...ale moze to i dobru znak:) ze na porodowkach jestescie haha izuniek juz chyba urodzila po 15-tej bo widzialam wpis na fb. Gratulacje kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż Izuni, napisał, że mała urodziła się o 15.36. Waży 3470 g. Zatem następna szczęśliwa mamusia już jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×