Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość lady2011
Witaj Majrel, Czy mam rozjaśnić włosy zeby dojsc do blondu. nie farbuje wlosów od roku, mam naturalne bardzo ciemny blond, a reszta czarna. Czego powinnam użyc? robiłam dekoloryzację chantal color peel ale malo dała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do górska natura - ta paleta dosc dobrze odwzorowuje real tzn . blondy i czerwienie oraz rudosci, bo kaszatny , czekoladowe brazy i mahoniowe brazy w realnej palecie są jasniejsze i ciekawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kaskusia - w Twoim przyapdku muzisz potraktowac wlosy rozjasniaczem dowolnej firmy tak aby podjasnic wlosy do poziomu 8- jasny blond , pozniej nalozy blond majirel 9.1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lady2011 - muizsz wlosy zdekoloryzowac szczegolnie te czarne pozostalosci rozjasniaczem alfaparf w saszetkach z woda 9% lub efassorem loreala z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość górska natura
Tak? To super ;-)))))))) a który blond z poziomu 9 byłby najbardziej naturalny i bez przebłysków żółtego a jednocześnie żeby nie był zbyt popielaty, bo nie przepadam za "babcinymi" / gołębimi włosami, które są - jak mówi moja siostra - "jakieś przytłumione i bez życia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla10
Majrel, widocznie nieprecyzyjnie się wyjaśniłam :) ja właśnie chcę stonować włosy, nie chcę ich rozjaśniać, a odrostu nie ruszam bo jest maleńki. Ostatnio ten alfaparf evolution 9.21 z wodą 3% wyszedł zbyt ciemno, choć szybko się zmył, może właśnie przez tą zbyt słabą wodę. Teraz szukam alternatywy, oczywiście w miarę najmniej inwazyjnej dla włosa. Bardzo, bardzo podoba mi się kolor 1010ss który mi zaproponowałaś, ale czy on właśnie mi nie rozjaśni niepotrzebnie włosów a co za tym idzie czy ich nie zniszczy? teraz mam coś takiego http://republika.pl/blog_ne_4341878/6243361/tr/blond.jpg chcę to tylko ochłodzić i wyrównać kolor Majrelko kochana, a co do Oli kwaśniewskiej to pokusiłabyś się o rozszyfrowanie koloru tej farby tonującej :-) dla przypomnienia http://www.kozaczek.pl/img/aa/672_27.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady2011
Majrel dziekuje, a sklepowy loreala eclair? Jaki kolor uzyskam po tych któych Ty mówisz ten effasor? i co mam potem nalozyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla10
A może iść w paletę alfaparfu color wear, tej bez amoniaku. Dałoby się wybrać coś do ochłodzenia moich włosów i zabicia tej nikłej zieleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ulla 10
Na zielonkę jest bardzo prosty sposób - mnie uratowała porada w tej kwestii jednej z wizażanek i jej sposób, który u mnie zadziałał to: do 3/4 szklanki przegotowanej wody dodaj 3 op. sody oczyszczonej i dość dużo maseczki bez silikonów (najlepiej jakąś maskę z jedwabiem), wetrzyj we włosy w zielonkę i zostaw tę mieszkankę na 5-10 minut. Zielonka znika, ale potem KONIECZNIE musisz nałożyć jakąś naprawdę sprawdzoną odżywkę, pod czepek, ręcznik i zostaw na 1-2 godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ulla10 - kolor wear jak najbardziej , mozesz tam zrobic wlosy odcieniem 10.1 z woda 3% powinien byc chlodny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ulla10- Kwasniewska moze miec mieszanke tonujaca na dosc mocno rozjanionym balejazu diacolor richess 10.21 z 8.02 i cwiatrtka 9.31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lady- a jaki chcesz potem miec odcien wlosow bo trudno jest zdekoloryzowac czarny do jasnego blondu bo czesto wychodzi jasny pomarancz, eclair clair tego raczej nie zrobi ale u niektorych to sie udaje , zalezy to od struktury wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla10
Ogromne dzięki majrel!!! jesteś nieoceniona :-) Co do sposobu na zielone włosy powyżej, to pierwszy raz słyszę i chyba nawet wypróbuję, oby mi włosy po tym nie wypadły :O Ta zieleń nie jest duża, to raczej taki zielony refleks, szczególnie w niekorzystnym świetle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ulla 10
Włosy nie wypadną, bez obaw, ale ja trzymałam 5 minut (a miałam naprawdę zielone włosy jak nie wiem co - nałożyłam na ciepły blond popielatą i wyszły mi zielone ;), no ale pamiętaj o tej odżywce po spłukaniu tej mieszanki z sodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady2011
Majrel, czyli en eclair zrobi jasny pomarańcz? czyli ten efassor jest silnijeszy co potem nałożyc własnie chce uzuyskać bardzo jasny blond. Teraz mam jakies 12 cm ciemnego blondu naturalnego reszta czarna do polowy pleców, grube włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rytua
Dziewczyny, poszukuję farby, która: - Daje brązowy jasny lub średni, zimy kolor (bez marchewkowych, czerwonych, mahoniowych czy różowawych refleksów) - Nie zmywa się jak szampon po tygodniu lub dwóch - Pokrywa równomiernie włosy (czyt. nie - czarne końcówki i mysie odrosty) - Nie farbuje włosów na czarne, mimo że w planach miał być jednak brąz Po wielu przygodach z farbowaniem zaczynam tracić nadzieję, że taka farba istnieje... Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolestonek;)
Dziękuję. Więc może wypróbuję tą Alfaparf...:) A jaki numerek muszę kupić żeby uzyskać jaśniutki chłodny blond, jak np. po wellatonie 12,1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lady2011 - jesli masz takie dlugie wlosy i tylko troche odrostu naturalnego na Twoim miejscu zrobilabym ten zabieg u fryzjera bo aby nadac im jasniutki blond ttzeba zobaczyc te wlosy w realu i poznac dokladnie ich strukture , efassor mozna kupic w necie , nakladasz go tylko na konce i dlugosci i trzymasz az do zuyskania zotego blondu , byc moze Twoje wlosy sie rozjasnia, pozniej mozna nalozyc alfaparf 11.21 lub 10.10 ss z woda 6% lub majirel 10.21 chyba ze chcesz cieply odcien jasnego blondu to musisz okreslic docelowy refleks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolestonek - odpowiednik kolestonu 12/1 w alfaparf to 11.10 lub 11.20 - chlodniejszy blond z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Rytua- zdecydowany sredni brąz i chlodny ma nowy odcien z preference loreala Paris lub alfaparf evolution 5.1 lub 5.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rytua
Co to za nowy odcień Loreala? jak się nazywa? i czy aby napewno nie zmywa się do koloru rudego? nie ma jakiś dziwnych czerwonych lub innych refleksów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Majrel za odpowiedź, a jaką profesjonalną farbą uzyskałabym kolor włosów z filmiku, może z tych polecanych przez Ciebie alfaparf lub innych (mój post i filmik na poprzedniej str).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolestonek;)
A na palecie znalazłam jeszcze taki odcień 11,21 czy on wyjdzie ładnie jak jaśniutki chłodny perłowy? I jeszcze jeden 1010ss to jest jeszcze jaśniejszy od tych które mi poleciłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kolestonek;) - 11.21 jest jasniejszy i silniej rozjasnia od 1010ss to tylko paleta w necie tak wyglada , farbe mieszasz z woda 9% zarowno jeden jak i drugi odcien jest chlodnym blondem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Rytua - wcześniej już pisalam nowy odcien preference nazywa sie Paris i jest bez refleksow czerwonych czy rudych , jest na poziomie 4 - czyli sredni brąz z refleksem chlodnym a jak sie bedzie zmywal to niestety nie powiem ale na pewno nie na rudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzia4 - z alfaparf podobny odcien to 8.13 lub bardziej szaro - popielaty 8.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka woda do tej farbki powinna być? I jeszcze jedno pytanie, a jest odpowiednik do Kopenhague z excellence creme? (znów żeby pasowała do tych włosów z filmiku -)pisałaś komuś, że jest trwalsza i delikatniejsza - (z tym że ja nie mam siwych włosów) Przepraszam jeśli męczę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzia4 - woda do farb 6% , excellence creme nie ma podobnego odcienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za odpowiedzi, a który poleciłbyś mi najbardziej Kopenhague czy alfaparf 8.13 czy 8.01? Ktory jest najbardziej naturalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady2011
Dziekuje Marjel za odpowiedzi, no walsnei a gdzie takiego dobrego fryzjera znaleźć. moe ktos na forum rozjasniał czarne wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×