Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

do natalia pyta majrel- na zdjeciach sa modelki z dosc jasnymi wlosami i balejazem, jesli chcesz przyciemnic troszke kolor i stonowac blond to mieszasz richess diacolor 9.02 9.01 i trzymasz ok 20 minut ale proponuje po 12 minutach sprawdzic odcien gdyz jezeli masz jasniutki blond to diacolor go przyciemni im dluzej sie go trzyma tym ciemnieszy odcien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia4
Pytanie do Majrel Moje włosy są jaśniutkie na poziomie 8/9 rozjaśniane Londą color blend 18 i 17 (woda 9%), moje naturalne - blond na poziomie 7 Chciałabym je troch przyciemnić, pomyślałam o castingu 801 satynowy blond, czy ona przyciemni rozjaśnione włoski? Zależy mi na farbie mniej inwazyjnej, i chcę żeby włoski ,które rosną nie były męczone trwałą koloryzacją, czy ten casting to dobry pomysł? Chcę uzyskać włoski zbliżone do moich naturalnych mniej więcej jak na zdięciach http://img836.imageshack.us/img836/3954/fergie2007abcsgoodmorni.jpg http://e4.pudelek.pl/p345/b1516d260014e7c04cc601cb http://i.wp.pl/a/f/jpeg/20803/1__a_socha627.jpeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla234
Madzia4 - właśnie też się nad tym zastanawiam. Niby ten satynowy blond jest najlepszy dla tych, którzy chcą brązowe włosy rozjaśniać, ale chyba nie byłby to głupi pomysł Majrel też potrzebuję twojej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kama1991 - mozesz pofarbowac wlosy excellence creme 7.1 - kolor ten jest popielatym ciemnym blondem w sumie bedzie najbardziej podobny do twoich naturalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzia4 - casting creme gloss 801- satynowy blond jest zblizony do zdjecia nr 2 , mysle ze w Twoim przypadku ten odcien bedzie trafiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lejla234 - hmm nie do konca rozumiem bo chcesz miec wlosy lodowy blond ktory jet zimny a jednoczesnie piaskowy ktory jest cieply i do tego karmelowy , ktory jest jeszcze innym refleksem?? Jesli zalezy ci na miodowym blondzie to z farby preference loreala masz odcien X - jasny zloty blond lub bardziej zloto- beżowy odcien Chicago , ewentualnie odcien karmelowy preference Floride

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Milenka S - podobny odcien ma farba majirel 8.31 , luo color 8.23 , alfaparf evolution 8.21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Droga Majrel.... Mam pytanko, czy do farbki majiblond, koleston lub alfaparf (jeszcze nie wiem na którą się zdecyduję;)) muszę użyć oxydantu tej samej firmy? Czy może to być np. oxyd. np. firmy stapiz? I czy ma to jakieś znaczenie? Nie ukrywam że chodzi o cenę...a chciałabym kupić od razu dużą litową butelkę 9%..... Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź:) Życzę miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama1991
Dziękuje za odpowiedź i mam jeszcze jedno pytanie, czy ta trwała farba nie zniszczy mi włosów, może powinnam wybrać którąś z casting creme gloss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Droga Majrel.Tak jak radziłaś zmieszałam pół na pół preference 01 z 03.Z odrostem dobrze sobie poradziła,ale ma on odcień lekko złocisty. Zastanawiam się czy mogę za dwa tygodnie nałożyć Stokholm 1021 Preference żeby trochę ochłodzić te włosy bo są jednak za złociste czy może jakiś Casting np 1010? czy może sam szampon fioletowy da radę je trochę schłodzić? Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belcia 8210
Zapomniałam dodać iż chciałam zapytać czy dobrze wymieszałam farby czy ta Loreal Preference nie zmienia koloru na włosach w czasie procesu farbowania.Do samego końca działania farby odrost wydawał się jakby nie ruszony,strasznie ciemny.Dopiero jak zmyłam farbę to było widać że się rozjaśniły.Chyba mocna jest ta farba bo pomimo że zrobiłam próbę uczuleniową to w czasie farbowania skóra mnie strasznie piekła i jeszcze kilkanaście godzin miałam takie dziwne uczucie ściągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kochana Majrel!! Mam pytanie, farbowałam włosy castingiem w kolorze bursztynu, jednak jest dla mnie za ciemny, jak otrzymam kolor średni blond miedziany? Jakiej wody użyć i jakie odcienie zmieszać? a może jakiś drogeryjny Loreal ma taki odcień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do belcia- preference 01 i 03 jest silnie rozjasniajaca i moze sie zdarzyc ze u niektorych bedzie piekla, mysle ze jesli chcesz zniwelowac ten odrost to mozesz uzyc farby londa color naturals 12/89 lub wellatonu 12/1 ale poloz te farbe tylko na odrost, odcien stockholm nie zniweluje ci zlotego odrostu , casting glossy blond jest za slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kama1991- z gamy casting nie ma odcienia ktory bedzie podobny do twojego naturalnego farba excellence jest dosc delikatna, jesli koniecznie chcesz aby byl to krem bez amoniaku to z profesjonalnej welli color touch nr 7/89 daje odcien ciemnego popielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kamilia2905 - z castingu nie ma sredniego blondu miedzianego , z farb drogeryjnych tez raczej nie , ewentualnie preference odcien DG1 Florence , z majirel 7.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogłabyś dokładnie opisać ja zrobić te mieszankę? Bo z tego co rozumiem, mam kupić(w drogerii dostanę?) preference i dodać majrel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia4
Dziękuję za odp, jeszcze parę pytań czy mam trzymać farbę jak w instrukcji? dłużej? krócej?, od razu położyć na całość? pytam ze względu na to że w tej chwili mam dosyć rozjaśnione włoski i odrost 0,5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzia4 - casting 801 trzymasz 15 minut na odroscie i później przeciagasz na 10 minut na calosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia4
Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź i życzliwość. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla234
Do Majrel: Dzieki :) Po prostu w miare naturalne refleksy chciałam Kupiłam farbe Casting 810, myslisz, że to dobry odcień na pozbycie sie żółtych odcieni i do wyrównania koloru z moim naturalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do leila- odcien casting 810 raczej slabo kryje wlosy ale moze u Ciebie pokryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla234
to który byłby lepszy od tego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do leila=- juz ci napisalam o odcieniach preference , jeszcze lepsza jest majirel 8.31 , 9.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejla234
Majrel- Dzieki, wiem, tylko wolałabym użyć coś z gamy Creme Gloss, dlatego pytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
A jeszcze jedno...jeśli można:) Poleciłaś mi dwie farbki, koleston 12,22 i alfaparf 1010ss...a którą uzyskam ładniejszy odcień na średnim blondzie? Do tej pory farbowałam głównie majiblondem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bellatka- koleston 12/22 da odcien jasniejszy od alfaparf 1010ss chyba ze uzyjesz alfaparf PP01 - ktory rozjasnia o 5 tonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lejla234 - mozesz uzyc tego 810 casting tylko tak jak napisalam ten odcien dosc slabo lapie wlosy, bardziej jryjcy jest casting glossy blond 801 - satynowy blond , z castingow niestety nie ma srednich czy jasnych cieplych blondow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatka
Dziękuję bardzo. 5 tonów to za dużo, kładę farbę tylko na odrost a na długości dosłownie na moment. Więc miałabym odrost za bardzo rozjaśniony w stosunku do reszty włosów. Więc muszę wybrać między sprawdzonym majiblondem, kolestonem i alfaparfem....no i nie wiem która najlepsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×