Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawska_bestia

FARBY LOREAL - Porady przeniesione z recenzji

Polecane posty

Gość kolestonek;)
Dziękuję bardzo. Teraz już chyba wiem wszystko. Stosunek farby i utleniacza 1:2 jak w innych rozjaśniających? Pozdrawiam cieplutko i miłego popołudnia życzę:) Mimo deszczu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowłosa ;-((
hej, Majrel, słuchaj, ja mam naturalnie rude włosy (mniej więcej takie jak 9.04 na palecie majirel), ale obecnie mam włosy w kolorze jasnego blondu, no ale ten blond i tak szybko mi żółcieje - pewnie przez te moje naturalne włosy, więc sobie poczytałam troszkę na różnych forach o włosach i tutaj też i tak: czy mogę zapigmentować sobie włosy tym alfaparfem 9.0? a potem jaki kolor powinnam nałożyć, żeby mieć taki zwykły blond, niekoniecznie jasny, ale też nie za ciemny znowu. Chodzi mi o to, żeby już nie mieć kłopotu z żółtym blondem. Nie wiem, może 9.01?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana majrel :) Jakiej firmy oxydant 6% poleciłabyś do farb alfaparf? Szukałam wody tej samej firmy, ale nie mogę znaleźć, szukam więc zamiennika. Z góry dzięki za sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999000777
Majrel, a możesz powiedziec jaki kolor ma Magda Mielcarz i jak taki kolor można uzyskac farbami inoa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam WIELKI PROBLEM I WESELE ZA PASEM..nie swoje od lat miałam robione pasemka blond swoje włosy mam bardzo ciemny blond.Wczoraj u fryzjera zrobiłam blond na całości londą odrosty są pomarańczowe reszta może być .Nawet się nie mogłam werbalnie wyżyć na niej bo w ciąży jest.Chciałabym teraz sama nałożyć sobie BERLIN lub inny jasny blond ,czy wyjdzie na całości równomiernie czy muszę długo odczekać????PROSZĘ o POMOCNĄ RADĘ.nie mam czasu godzinami siedzieć u fryzjera.Fryzjerka powiedziała,że wyszedł pomarańcz bo mam mocny pigment we włosach.Jak potem z odrostami???DZIĘKUJĘ za poradę ,czekam z utęsknieniem na odpowiedź bo nie wiem co robić......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattticzka
Witam! Mogłabym także prosić o poradę? Średnio się znam na farbowaniu, raczej farbuje włosy u fryzjera, ale za tydzień mam wesele, a jestem kompletnie bez grosza. Otóż farbowałam włosy 2 miesiące temu na kolor beżowy blond mój naturalny kolor to średni blond, obecnie włosy są brzydkie, kolor zszedł, a na dodatek mają brzydki żółty odcień. Chciałabym je odrobinę rozjaśnić, pokryć odrosty i pozbyć się tej żółci. Czy wystarczy jeżeli kupię farbę w upatrzonym odcieniu i dodam do niej wodę 12%? Czy może muszę najpierw rozjaśnić włosy? Potrzebuję rady, bo się w ogóle na tym nie znam, a muszę coś ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka22
Witajcie, z zaciekawieniem przeczytałam ten temat, ponieważ poszukuje odpowiedzi na nurtujący mnie problem, może majirel bądź któraś z dziewczyn pomoże mi rozwiązac mój problem: wczoraj połozyłam farbe majirel 8,31 z 9% na odrost i z 6% na resztę włosów- kolor wyszedł super równomierny, z tym że nie ten kolor jaki chciałam. Ostatnio fryzjerka kładła mi (tak mi się przynajmniej wydawało ale chyba coś przekręciłam) tez to 8,31 i wyszedł naturalny blond, a teraz mam mysi popielaty z fioletowym refleksem. Jaki kolor z jakim % i kiedy powinnam położyc na te moje nieszczęsne włosy, żeby uzyskac naturalny jasny blond (taki jak na próbniku powinien byc 8,31), przy czym mam dosyc zniszczone konce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do madzia4 - najbardziej naturalny jest alfaparf 8.01 i preference kopenhague lub ciemniejszy preference Island

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudowłosa ;-(( - z Twoim typem urody poszlabym raczej w jasnomiedziane blondy tym bardzie ze masz taka naturę i na takich wlosach blondy bedą żółknąć, jesli koniecznie chcesz cos chlodnego to alfaparf 9.21 , pigmentacja moze byc 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do angie stone - moze byc woda np firmy Joanna , albo kazda inna 6%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 999000777 - Magda Mielcarz ma woje dosc jasne wlosy, obecnie jest to jakis blond podobny do alfaparf evolution 11.20 lub koleston 12/22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fruzia15 - ze wzgledu na to , że masz dosc ciemne naturalne wlosy to preference Viking jak i Berlin beda u Ciebie wychodzily zloto - rude, jak chcesz jasny ladny chlodny blond to polecam lafaparf evolution 11.11 lub P01 z woda 9%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pattticzka - woda 12% raczej nic nie da w Twoim przypadku , jesli chcesz miec jany i chlodny blond to musisz uzyc jakiegos odcienia blond rozjasniajacego np z alfapar evolution 11.21 lub 11.20 z woda 9% , masz naturę sredni blond wiec kolorek powinien wyjsc ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do natalka22 - jesli juz chcesz miec naturalny jasny blond bez szarosci i refleksu fioletowego to powinnas polzyc majirel 9.03 z woda 6% , mysle ze Twoje fryzjerka ten 8.31 z czyms jeszcze pomieszala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel pięknie dziękuję za porady:) Serdecznie pozdrawiam:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattticzka
dziękuję marjel :) jesteś nieoceniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattticzka
*majrel :) literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka22
dziękuję majirel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka22
majrel oczywiscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattticzka
Mam jeszcze jedno pytanko, bo chciałam sobie kupić poleconą przez Panią farbę, ale próbnik do tej farby był bardzo jasnym blondem, czy mi też taki wyjdzie na moich włosów? Ja chciałabym uzyskać coś takiego http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRWrPdVG3bzsQtpFH2MKbQL2Xb31dM_A3xlTEbzNKHjTagiFXiN&t=1 ewentualnie coś troszkę jaśniejszego :), boje się trochę jak będę wyglądać w takim jasnym blondzie. Mogę liczyć jeszcze na poradę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majrel bardzo dziękuję !!!!!!!!!!!!!!!!!za poradę,będę pewniejsza siebie jak to zrobię sama a tą wodę 9 procentowa kupię .dam znać jak mi te eksperymenty wyszły jeszcze jedno pytanko jak długo odczekać od tego nieszczęsnego farbowania ..pomarańczowego i czy potem z 9 odrosty tak trzymać długo jak na opakowaniu karzą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka22
mam jeszcze pytanie odnosnie mieszania róznych kolorów farb majirel: czy można mieszac ze sobą tylko odcienie zimne i tylko ciepłe, badz podstawowe z innymi odcieniami o tym samym nr wyjściowym (np 9 i 9,03) czy można zmieszac np 10,13 z 9,13? lub 9.03 i 9.13?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowłosa ;-((
Dziekuję, Majrel, no ale powiem Ci szczerze, że wszyscy mi mówią, że natura chyba się pomyliła, jeśli chodzi o moje naturalki, bo zupełnie do mnie nie pasują. Gdy przefarbowałam się na jasny blond wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że to jest to i blond zdecydowanie bardziej do mnie pasuje. No ale biorąc pod uwagę tendencje do żółknięcia może powinnam skierować się ku naturalnym blondom z poziomu 8? taki blond chyba by mi już nie zrobił się żółty, bo jednak nie jest zbytnio jasny. No ale nie wiem tego na pewno, dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do patticzka - ten kolor wyjdzie jasny i chlodny ale nie az tak bardzo jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rudowłosa ;-(( - blond 8 moze u Ciebie wyjsc za cieply jak juz cos z poziomu 8 to raczej bez refleksu czyli sam 8 , zawsze mozesz sprobowac , ja w takim razie polecalabym zmieszac dwa odcienie alfaparf 10.21 z 9.1 pol na pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fruzia15 - odczekaj tydzien i naloz farbe na calosc na ok 30 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×