Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawerka

Palette skandynawski blond

Polecane posty

Niech przypadkiem Was nie podkusi, zeby farbnac sie tym ochydztwem:/ bylam kurczaczkowo zolta...dopiero dzis po nalozeniu srebrnej plukanki firmy Delia zrobilam sie golebio-blond. Nie kminie, dlaczego tego szajsu palette nie wycofali jeszcze ze sklepow ??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M_E_T_A_M_O_R_F_O_Z_A_
mnie pani w sklepie wcisnęła ten kolor zamiast gołębiego blondu(podobno to ten sam tylko inaczej się nazywa). Okazało się że to bubel, dobrze że zrobiłam sobie tylko pasemko, bo bym się skrzywdziła. A swoją drogą orientujesz się może czy faktycznie ten gołebi już wycofali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golebi nie mam pojecia...czytalam gdzies, ze golebi wychodzi golebi , ale skandynawski...totalna porazka...dopiero w srode ide do fryza zrobic sobie na glowie poprzedni odcien, czyli bezowy blond. W ogole cokolwiek w firmy palette to straszny bubel, nie wiem ze oni sie jeszcze utrzymuja na rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram tez bylam żółta jak żółtko z jajka! fu nigdy!wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anu, a co zrobilas, zeby dojsc do poprzedniego kolorku? bo ja sie boje, ze mi farba nie chwyci tych zoltych pasemek, bo po plukance troszeczke ich jednak zostalo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogęło was brunetki
i szatynki na maxa:P:P:P skandynawski blond zostawcie dla ciemnych blondynek bo to u nich łatwiej osiągąć pożądany rezultat... co prawda ja tego nie testowałam bo sama jestem naturalna blondynką... ale myślenie wam nie zaszkodzi -radykalne rozjaśnienie ciemnych włosów zawsze poskutkuje ohydną jajeczncą na głowie, więc zamiast brać takie jasne odcienie znajdźcie trochę ciemniejszy. Po za tym po co się farbujecie??? Ciemne włosy są super, chętnie bym swoje przyciemniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdzie ja napsialam, ze mialam ciemne wlosy ?:) mialam BEZOWY BLOND jak juz napisalam- ni to platyna, ni to jasny blond, wiec ciemne nie byly z pewnoscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o palette to teraz wiem, ze ciezko jest osiagnac rezultat z opakowania albo chociaz zblizony nawet u jasnej blondynki :/ kolor wlosow w przypadku palette nie ma nic do rzeczy, pomarancz tak czy siak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogęło was brunetki
hmm miałam na myśli razjaśnianie ciemnych włosów skandynawskim blondem... ale dobra... z tego co wiem to tylko rude odcienie pallette najlepiej wychodzą... próbowałaś rozjaśnić farbą LONDA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczescie juz po tym nic sobie sama na glowie nie robilam ;) pobieglam szybko do mojej fryzjerki- na szczescie miala chwilke- nalozyla mi jakis rozjasniacz, wloski wyszly biale...Na drugi dzien zrobila mi je szamponetka palette miodowy blond (podobno szamponetki nie sa takim szajsem...a jednak) i znow byly zolte! zrobila mi plukanke i zafarbuje mi je dopiero w srode, zeby luski wlosa sie pozamykaly i dobrze przyjal sie kolor. Dzis zrobilam sobie plukanke firmy Delia no i maja juz w miare ladny kolorek, tylko spod jest jeszcze lekko zoltawy:/ juz nigdy blondu samej w domu, nigdy Fakt, rozjasnianie w domu ciemnych wlosow nie ma sensu, ja rozjasnialam kruczoczarne u fryzjera no i po roku udalo mi sie uzyskac czysciutki jasniutki blondzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogęło was brunetki
miałaś kruczoczarne włosy?! niech to szlag:-O gdybym miała naturalne czarne to bym się cieszyła ... blond jest nudny! moje jasne włosy za cholerę nie chcą się ściemnić a mam już 22 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kup sredni braz z palette hehe bedziesz czarna :P pozniej farbowalam garnierem granatowa czernia. do mnie ciemne wlosy kompletnie nie pasuja, mam jasna cere i oprawe oczu, a feee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze pomoge moze nie
Znaleziono: 1 PALETTE FARBA C10 PLATYNOWY BLOND Palette Intensive Color Creme- farba do włosów w kremie Cena: 11,99 więcej produktów marki: Schwarzkopf Linia : dla pań Palette Intensive Color Creme- farba do włosów w kremie - umożliwia zdecydowaną zmianę barwy włosów, nadając im piękny intensywny i trwały kolor doskonale pokrywa siwe włosy (z wyjątkiem odcieni rozjaśniających: E20, PL11, N10, C10 oraz odcieniem RI5, który pokrywa pierwsze siwe włosy) - pielęgnuje włosy podczas farbowania dzięki nowej formule (FORMUŁA C+) zawierającej witaminę C - jest łatwa w użyciu - dostępna jest w 23 odcieniach Palette - to niekwestionowany lider wśród kosmetyków do koloryzacji włosów - marka ta posiada ponad 35% udziału na polskim rynku. FORMUŁA C+ zawarta w produktach sprawia, że włosy uzyskują piękny kolor o olśniewającym połysku, a dodatkowo kosmetyki Palette pielęgnują strukturę włosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa piekny kolor....producenci chyba maja wypaczone gusta, od kiedy zolty jest piekny... na opakowaniu bylo, ze zapobiega pomaranczowym refleksom- no tak, bo zamiast pomaranczowych przewazaja zolte...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabdzia
Ja też dzisiaj malowałam włosy skandynawskim blondem i szczerze mówiąc efekt jest zadowalający, mój naturalny kolor to ciemny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetaxxx26
ten kolorek jest zadziwiający, gdy farbowalam wloski 1. raz Palette Skandynawski blond, po 3-4 myciach, z żółtego zrobil się nieskazitelnie kremowy, i taki się utrzymywał, nie płowiał, cos tak jasnego jak wlosy Gwen Stefani lub Aquilery, gdy raz mnie podkusilo i przeciągnęlam farbkę z odrostow na cale wlosy, rozjaśnily się w mgnieniu oka do bialego koloru. I takie zostały. To bylo mniej więcej w 2010r, wlasnie zakonczylam swoją przygodę z czarnymi wlosami, i mam platynowe, jednak czegos im brakuje. Coś mnie kusi, aby je ufarbować znowu skandynawskim blondem, o ile sklad jest taki sam, bo inne odcienie tej firmy zmieniają się, na niekorzysc, przykladowo odcien platynowy blond jest taki jak popielaty blond, trochę szary, brudny. Niemniej tym skandynawskim kiedys moje wlosy robily furorę, choc pierwsze kilka dni są naprawdę chodzeniem z jajecznicą na glowie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaanulka091
Mi po palette wypadło połowa włosów z głowy, jak nie więcej!!! ... :o z pięknych, długich (do pasa) gęstych brązowych włosków zrobiły się krótkie rudawe i cieńkie :o ... zawsze odradzam to gówno jakim jest SZWARCKOF :o Zarówno jeżeli chodzi o farbę jak i szampony, odżywki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxx55
nigdy wiecej ten farby ;/// wlasnie pofarbowałam i mam perfidnie żółto pomarańczowe;/// wczesniej mialam bardzo jasnym blondem farbowane ... do tego strasznie szczypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaWiedzma1988
Farby Palette to najgorszy shit!!!Pół produkt!!!zawiera silikon,który wnika wgłąb włosa...inną farbą już się nie ufarbujecie...Byłam świadkiem u fryzjera jak dziewczyna farbowała palette i chciała zmienić kolor z czerni.zdecydowała się na"ściąganie"farby i wiecie co wyszło?na łbie miała kilka kolorów,dosłownie plamy-szare,czarne i z lekka żółte,a przy tym popalone włosy,które musiała obciąć właśnie przez to,że w palette był silikon:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś zafarbowałam wlosy tą własnie farba i wyszly jasne nawet odrobine za jasne ale to dlatego ze przytrzymalam pewnie o jakies 10 minut za dlugo ogolnie to mialam na wlosach 30 minut i zero zlotego koloru moze nie umicie farbowac ze tak narzekacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×