Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Forumowicz z f=23...

Tu obgadujemy Pozdro600 !!! Skończyliśmy na tym że ...

Polecane posty

Gość gość
Chyba sie Wam cos pomylilo:o W tym temacie macie mnie obgadywać, a nie pitolic 3 po 3 jakies głupoty 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.....nocny kogucik-->nie mam aktualnej fotki. Odkad sie dowiedziałam, że jestem strasznie paskudna unikam obiektywu jak ognia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz Żabo, jako jedyna odpowiedziałaś jak należy. Dziękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....nocny kogucik
może być przedostatnia w archiwum :D "Odkąd się dowiedziałam, że jestem strasznie paskudna" chciałbym to ocenić osobiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusterko prawde Ci powie
Pozdro600/"odkad sie dowiedzialam ze jestem strasznie paskudna"/ Znaczy sie, że sama sie uważasz za ładna kobietę. A tak zapytam, lusterka w domu nie masz żadnego? Czy jesteś zaślepiona miłością do siebie samej? Uważam, że Twoimi największymi wadami są nie brak urody, bo to nie jest najważniejsze ale brak jakiejkolwiej samokrytyki. Zarozumiałość i samouwielbienie towarzyszą Ci na codzień. Stworzyłaś sobie swój własny bajkowy świat, w którym jesteś piekną i megainteligentną ksieżniczką i nikt nie jest w stanie sprowadzić Cię na ziemię. Obudź się wreszcie 'piękna księżniczko', kup sobie lusterko, posłuchaj rad innych a jeszcze bedzie dobrze ;)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obgadujemy dalej..
lusterko no co tyyyyyyy :) pozdro musi mieć mase kompleksów zwiazanych z wygladem , podobno wyrwała sobie wszystkie zeby aby tylko nie miec wystajacych - chciała byc ładniesza ot co jak mam obgadywac to powiem tez że wyglada na taka która musi często golic sobie nogi :P........ale zapewne chciałaby miec idealnie gładkie w naturalny sposób tak jak to maja ładne dziewczyny dodatkowo pozdro600 jest oskarzana że zapodaje linki do jakichs stronek a tam sa trojany :o , na F23 mówili ( facet ktory jest tam modkiem ) że włamała sie kolesiowi o ksywie MK ULTRA na komp przez taka stronke ( trojan był tam zaszyty) , sama to robi albo prędzej jakis łebek jej pomaga :) ale czy to wszystko prawda? kto wie może to tylko plotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej leszczyku
a co to za problem komuś wejśc na kompa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej leszczyku
jem miał weglowy na sniadanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wejdz mi leszczyku
na komp :) , wiem wiem masz 11 lat i jeszcze nie umiesz :D taki z ciebie hAx0r jak z pozdro600 laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to wejdz mi leszczyku
często kopuluję ze stacja dyskietek mojego kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro jest wporzo
Już dawno wyjaśniono że to nie ona sie włamała do jego kompa:o Najbardziej was podku.rwia że ona ma gdzieś co o niej piszecie i dalej robi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro600 jest ładna sprawdzone i potwierdzone można zamknać ten topic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czołem leszczu
podoba mi sie wpis z topicu 'Osoba która Was najbardziej wkurza na forum!!!!!!' -> http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3442784&start=0 >> mnie to wpienia ta paskuda pozdro z jej durną stopką w rodzaju: zaj**ałeś mi w ryj, nie poczułam nic, przyłóż mi jeszcze raz z buta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zamierzam zamykac:P chyba nawet hasła już nie pamiętam do tego serwera na którym zamieściłem stronke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne! nie wiedzieliście hahahaha :D :D jestem też: przedlurzaczem orgazmów księdzem bolkiem lusesitą i wielkim odbytem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×