Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

observ

A co lale powiedzą na to?

Polecane posty

Fajna laska.Ekstra cipcia wygolona.Minetka i ...smrodek z okolic kakaowego oczka?Hmmm?Podmywajcie się częściej proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finia
fajny gość, przystojny, miły, przytulanko, całuski, macanko, lodzik i serek pod skórką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finia
czyli to co lubie najbardziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błeeeeee.Brie czy gołda?LOL.Trzeba było na randkę zabrać bułkę do przegryzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finia
spodlaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalkajaksięmasz
To opowiedz mi coś na moim topiku o rzyganiu. Bo upadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest nic
Fajna lala exstra dymanko pózniej jakoś siadła mi na ręke a tu gówienko sie rozmazało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hopin
dobrze że to nie było 69 bo nosem byłbyś w samym centrum aromatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa blada twarz
heh dobre, serek podlaski :) chociaz podlaski to maja raczej laski, my mamy podpalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihi
niedobrze mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy to chyba
Felliniego fani jesteście;) serek ,smrodek i te inne perwersje ;)a może tak coś z innego świata;) gdzie odczucia obiektywne bywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaflara
jak na moje oko to niezle sa te panie ......ja przed stosunkiem to tak sobie pucuje dwie dziurki zeby nie bylo wlasnie takich nieprzyjemnych niedomowiemn bo chyba bym sie ze wstydu zpalila. Ja mam znajoma ktora faktycznie sie niepodmywa.Wsiedlismy raz do taksowki(jechalismy na dyskoteke) ja siedzialam z przodu kumpel i wlasanie ta kolezanka z tylu...bylismy po wypiciu kilku piw i pol litra wodki...ja sie obracam patrze a tu odchodza macanki...ok...spoko ale widze ze ko,les tak jak by zaczol szybko zmieniac temat od razu usiadl sobie spokojnie i cos tam zaczyna bez sensu gadac..... Pozniej mowi do mnie tak......macalem monike przez spodnie i przez przypadek dotknolem reka buzi poczulem niezapomniany aromat az mi sie odechcialao nawet siedziec kolo niej ...dacie wiare ze normalnie nawet przez spodnie walilo????? Ile dni trzeba sie nie podmywac zeby cos takiego zaisnialo?????? Boshe az sie nie chce wierzyc.Az mi do dxis jest za nia glupio..niedopomyslenia...ale coby nie bylo wszystko co zle na kobiety to przytocze jeszcze jeden przyklad............................................................. Piekny dzien ,goraco az sie zyc chcialo no i zygac:-/ Jestem z chlopakiem na kocu lezymy on krotkie spodenki ,rozlozyl nogi a tam zulta plama taka fest juz zaschnieta az w szary kolor wpadajaca.....pomslalam (o ku......wa co jest?) no ale sobie dalej mysle moze przypadek albo co? jakos tak zaczelismy sie wyglupiac i moja glowa znalazla sei miedzy jego nogami ..............KURWAAAAAAA jeszcze nigdy nie przezylam czegos tak starsznego normalnie az mnie zucilo...smrod normalnie omalo mnie zabil........koles miazdzyl wygladem bez kitu ......i dlatego wiedzial ze laski to sie o niego zabijaja wic kompletnie nie dbal o to bo naprawde laska to nieprzeszkadzalo............a wieczorem jak juz poszlismy do niego do domu zaniesc zeczy (koc) to on sie pyta czy nie zrobie mu laski wiecie co zrobilam????? zdupcylam z tamtad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×