Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydliwaaa

39 tydzien a ja popuszczam mocz to normalne??

Polecane posty

Gość wstydliwaaa

dosyc wstydliwy temat, a ja jaks spie siedze kicham lub nawet chodze popuszczam mocz a wcale mi sie siku nie chce , wczesniej wydawalo mi sie ze to sluz taki ze mnie leci juz sie nawet przestraszylam ze wody zaczynają mi odchodzic. juz nie wiem jak temu zapobiec dzieje sie to wbrew mojej woli nawet jak mi sie siku nie chce, czy ktoras z was miala podobnie??? nie smiejcie sie ze mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt sie z ciebie nie śmieje- to bardzo normalne w tak pużniej ciąży- dobrze by było żebyś poprostu używała podpasek bo innej rady na to nie ma- wiekszość kobitek cierpi na nietrzymanie moczu pod koniec ciąży - zwłaszcza przy kichaniu albo podczas śmiechu. wiec nie jesteś sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabciasab
ja tak mialam od 35 tygodnia nie tylko przy kichnieciu, ale przy malym wysilku itp czytalam ze b duzo osob ma taka "przpadlosc" wiec nie ma sie czym martwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja - ponieważ cisną mnie wszystkie majtki nawet te ciążowe śpię bez- mój mąż jak zaczyna wieczorem żartować to go powarznie ostrzegam że może spać potem w osiusianym łóżku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×