Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szatyneczkaaa

jak udekorowac mazurka?

Polecane posty

Można kupić w sklepie z lukru takie małe zajączka,kurczaki,jajka właśnie do dekoracji ciast.Ja w tym roku zrobie ta:na obkoło lukier,taki cieńki pasek.W środek poukładam z lukru mini kurczaczki,z czarnej czekolady zrobie gałązke a na niej biały z lukru kułeczka i to będzie bazia.Można też posypać bakaliami myśle że na tej stronie możesz coś ciekawego zgapić :) http://www.kuchnia.com.pl/DiD/mazurki.html#anetakreglicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mam okragle mazurki, na brzegach robie kwiatki z orzechow laskowych i migdalow, albo przeplatane z kawalkami moreli, pozniej dookola mozna obsypac wiorkami kokosowymi, no i na srodku mozna zrobic kurczaczka z moreli, albo po prostu jakies kwiatki, bazie albo cos z migdalow i moreli... moze ktos ma jeszcze inne pomysly, bo nie chce znow tego samego albo podobnego robic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę, bo muszę w tym roku zabłysnąć mazurkiem:-D coś tam mi w głowie świta jak go udekorować, ale może któraś z Was się podzieli swoją wizją dekoracji:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiek a możesz dać przepis
na jakiegoś mazurka- dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najłatwiej migdałami
wychodza z tego ładne kwiatki i bazie ( na czekoladowym tle). Ja robie tez mazurki w ksztaacie walnym, jak duze pisanki, i wtedy zdobie wzorem jak pisanke ( np kolejne paski, kolka z migdalow, daltyli, moreli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najłatwiej migdałami
wiesz co zrobilam własnie - wystukalam z google mazurki i wybrałam grafike - sa rozne pokazane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten owalny to twój
jesteś wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kangurek tak wlasnie sie
zastanawiam... nie jestes Polka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproszę o linka do mazurów
a marysiek Ci raczej przepisu nie napisze, bo widzę ,ze ulotna odgrzebałA baardzo stary topik:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×