Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oprocz allegro

peep toe-podobaja wam sie?

Polecane posty

Gość oprocz allegro

no i gdzie mozna je znalezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie osobiście się nie podobają...to takie...babcine buciki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, to zalezy od gustu. mi osobiscie sie podobaja.. a mozna je znalesc wszedzie!! teraz kazda marka je produkuje, bo to jest po prostu hit sezonu. od drogich marek... po taniochy z bazaru (sama wczoraj widzialam w tanim sklepie za 29zl) na alegro tez sporo ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oprocz allegro
to fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się nie podobają z dwóch powodów : 1. jest na nie moda :O 2. są brzydkie w całokształcie ale to tylko moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre są ładne, inne nie. Ładnie prezentuje sie w nich wąska stopa i pomalowane na bordowo paznokietki. Ja mam sliczne lakierowane i marszczone na obcasie czarne peep toe z Zary :) Są przewygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t-s-jac
Okropieństwo. Ohyda! Albo panie pokazują wszystkie palce albo wcale. Najgorsze są półśrodki, dwa wystające paluchy, jeszcze pomalowane na czerwono. Fuuuj, makabra. Skręca z paskudztwa jak się patrzy na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki-facet
Okropieństwo. Ohyda! Albo panie pokazują wszystkie palce albo wcale. Najgorsze są półśrodki, dwa wystające paluchy, jeszcze pomalowane na czerwono. Fuuuj, makabra. Skręca z paskudztwa jak się patrzy na to... Mi tam się to podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilof
madagaskar! cudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podobają (rzecz jasna zależy to do modelu) - z odpowiednim ubraniem można zrobić ciekawą stylizację na lata 40. Ale nie mam żadnych i nie kupię, ponieważ uważam, że do mnie nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×