Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Lou**

Irregular Choice, Mango, River Island - temat... BUTY

Polecane posty

Witam, przez jakis czas mieszkalam w Bostonie, a ostatnio przeprowadzilam sie do Krakowa i musze powiedziec, ze mam problem: nigdzie nie moge znalezc fajnych butow. Moze macie jakies propozycje sklepow, gdzie zdobywacie fajne okazy butkow. Dodam, ze moje pomysly na dostanie w Polsce fajnych butow juz sie pomalu wyczerpuja... Moze powiem, co juz przegladnelam: - Zara, Mango - jak na razie najbardziej pozytywne wrazenia - Venezia - bez entuzjazmu - H&M - masowka - River Island - nigdzie oprocz wysylki z www nie moge znalezc - Irregular Choice - jak wyzej - ponad to: Bata, Aldo, Max Mara, Promod, Solar, Dunnes Store, Nine West...itd. Powiedzcie, gdzie kupujecie swoje buty? Tylko poprosze bez odp. typu: \"w obuwniczym\". Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
river island jest w galeri centrum ale niestety nie wiem czy maja tam butki. ja swoje kupuje w galeri krakowsikej przechodzac wszystkie sklepy:) ostanio zakochalam sie w jednych butykach rylko. co do venezi mi bardzo podobala sie ostania czerwon czarna kolekcja ale juz jej nie ma wiec chyba mamy przeciwny gust wiec nie zbyt chyba moje rady sie przydadza:P choc o h&m mamy podbne zdanie. niestety z markowych sklepow to nietety wszystko jedynie to co w galeriach;/ sprobuj rylko estima to te drozsze rylko one sa calkiem ciekawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo dziekuje za pomocna wypowiedz. Z pewnoscia wybiore sie do Galerii Krakowskiej, bo jest tam wiele sklepow z obuwiem, moze na cos sie skusze (miejmy nadzieje). Poza tym po przyjezdzie oczywiscie odwiedzilam Galerie Centrum i ku mojemu zaskoczeniu nie ma tam River Island wiecej. Rozgladalam sie i rozgladalam po tym pietrze, gdzie byl i nic :( Byc moze ma tak mala kolekcje, ze nie zauwazylam nawet. Choc obawiam sie, ze go usuneli na dobre... A szkoda. Pozdrawiam i dzieki wielkie za odp. Przynajmniej juz wiem, gdzie Krakowianki robia zakupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak nie ma river island ..zalamka:( a moge sie spytać gdzie w krk są buty dunnes store?przecież w polsce nie ma tej sieci...a zreszta tam dopiero jest masówka i niewygodne buty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunnes... tylko przez Internet. Na Allegro - tez tam pelno znajdziesz butkow tej marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowanna
z polskich marek polecam Gino Rossi, Solo Femme i Kazar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×