Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aska27

co sadzicie o push apach//?

Polecane posty

Gość aska27

mam biust duze b-ladny zgrabniutki ,jendrny, male suki niezly-ale chcialabm miec ciot wiekszy wiadomo kazda kobieta jest do konca niezadowolona:) nakladam tylko pusch apy wtedy biust wyglada na d -i robi wrazenie biust ladnie zebrany przyciaga uwage,niewyobrazam sobie jak dziewczyny moga chodzic w stanikach ktore nie podnasza biustu,A co wy sadzicie o takich stanikach,prosze o opinie kobitki i mezczyzn!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moim mniemaniu
Apach to miejscowość i gmina we Francji, w regionie Lotaryngia, w departamencie Moselle. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne ze lubie
oczywiscie zajebiste jak mozna miec cycki do pasA:)tylko push apy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sobie nie wyobrazam
mam 75c ale jedna jest wieksza. Wiem wiem moze sie strasznie czepiam ale tylko w push upach wydaja mi sie idealne. A jak widze kogos w staniku miekkim to sterczy tej osobie jak u kozy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasnetak sobie to tłumaczcie
a jak was facet zobaczy bez stanika to sie rozczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sobie nie wyobrazam
ale czym ma sie rozczarowac? Ja nie kupuje takich powiekszajacych dodatkowo a nawet jak jest wsadzone do srodka to wyciagam. Ja musze miec po prostu push upa bo moje kulki:P sa troszke od siebie oddalone a push up jest zbliza do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plamkaa
Ja nosze bo lubię:) dla mnie są najwygodniejsze z wszystkich, a oprócz tego ładnie modelują biust. Nie powiększają, ja mam też duze B, z większym wygladalabym smiesznie, bo jestem bardzo drobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak sobie
macie duze B i nosicie pushapy duze B? bo ja to mam A, a pushapy A z atlantica na mnei nie pasuja. nosze az C! moze to z tej firmy maja taka rozmiarowke, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abghdskjfkjkgfgfdhgfd
Push ap-y bardzo mi się podobają, ale nie wiem, ja mam B, jak raz przymierzyłam, to o zgrozo, jakieś zupełnie nienaturalne:P No jest to oszukiwanie facetów, ale jak sie ma już swojego, to innych oszukiwać można:D a niech sie cieszą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust B biustowi B nie równy
inne jest 60B a inne 80B a jeszcze inne 90B w tych wypadkach miseczka B będzie różna więc nie mów że masz biust rozmiaru B bo czegoś takiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość push upy sa do bani bo na ogol
splaszczaja biust (zobacz sobie profil, w koncu ludzie nie ogladaja cie tylko od frontu) poza tym niszcza piersi, zwlaszcza w zle dobranym rozmiarze i nie ma czegos takiego jak miska D-litera oznaczajaca miske nie jest wartoscia bezwzgledna, miska w 70D jest calkiem niewielka a np w 85D jest juz spora-nie wierzysz to porownaj sobie w jakims sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powalony powaleniec ale nie ja
no macie racje push upy to szajs :( lepiej się dokładnie wymierzyć i zakupić odpowiedni biustonosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nfiovhreiga
bez sensu? wyglada nienaturalnie i pozniej taki lol, nie wiiem jak wy sie potem z tego przyu kims mozecie w ogole rozebrac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko opakowanie
do dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×