Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przeuczona

w czasie seksu szalej i mojemu facetowi sie to nie podoba

Polecane posty

Gość przeuczona

dopiero zaczynamy wspolzycie ale strasznie mi sie to spodobalo i w ciagu 2 tyg tak sie rozszlalam ze masakra poprostu nie panuje nad soba zalapallam wszytkie pozycje jestem bezposrednia w lozku a mojemu facetoi szczena opada bo to moj poczatek a ja juz wszytkie pozycje chyba juz wybrobowalam no i czasami mam na niego tak ochote ze jak go caluje to oddychac biedak nie moze i np ciagne go za wlosy 2 mam mocno za rece ustawiam go po swojemu .....apotem po seksie wszytko wraca do normy i czasami nawet nie pamietam co wyrawialm w tym amoku;/ a moj facetmowi ze mnie takiej nie lubi i coraz rzadziej chce seksu jak ma sie opanowac? faceci nie lubicie takich lasek;/? czy przymykacie na to oko czasem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micheal
dziewczyno gdzie jestes .......chod zdo mnie uwielbiam i wciaz szukam takiej dziewczyny buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheeh mój takie lubi a ja chyba jeszcze gorzej szaleje czasami niż Ty :O może Twój ma mały temperament albo nie wiem co ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała maruda
tez bym tak chciala, ale nikt się sensowny nie trafia:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamalpka
macie inne temperamenty...mzowe sie wam nie ulozyc z powodu takich roznic a pytanko do afcetow teraz lubiccie takie dziwwczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ten face ma tzw. kompleks meza i kochanka (czy jakos tak)? a mogloby sie wydawac, ze wszyscy faceci wrecz pragna wyzwolonego seksu. im mniej sie ograniczam, tym bardziej mnie pragna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boi sie
ze jestes dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×