Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marychhaa

Pure make up co sadzicie o tym produkcie??

Polecane posty

Gość marychhaa

Zamierzam sobie zakupic ten podklad , mam cere mieszana. MOim wiecznym problemem jest czerwony nosek ;) i od czasu do czasu pojawiaja mi sie niespodzianki na czole Jak myślicie ten podklad bylby odpowiedni dla mojej cery? Z góry dzieki za odp :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VaNiLiA_SkY
Hm, myślę, że co do tych ''niespodzianek'' na czole.. ten podkład chyba sie nie sprawdzi:> Ja również mam cerę mieszaną i używam pure make up'u i korektora z tej samej serii oraz pudru prasowanego ASTOR [tylko na nosek] i jestem baaardzo zadowolona:) śmiało możesz kupić ten podkład, bo jest bardzo lekki, naturalny i super wygładza cerę:))) jednak korektor będzie niezbędny, by zakryć jakieś krostki. Tak więc.. myślę, że będziesz zadowolona, jeśli kupisz ten podkład do swojej buźki! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 2 opakowanie tego
podkladu i powiem Ci tak:) Moja skora juz chyba go nie lubie przy 1 opakowaniu bylo lepiej, ale coz moge pwoiedziec Nie kryje w ogole, matuje na okolo 2 h, potem sie swiece:| tez mam problem z czerwonym nosem neistety nie kryje w ogole ani nosa ani niedskonalosci, ale za to bardzo fajnie sie rozsmarowuje, to jest jego plusem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinnna
Ja osobiscie nie polecam. Tez mam cerę mieszaną. Uzylam tego podkladu chyba ze 3 razy i sobie stoi na półce. Na poczatku super się rozprowadza i kryje ale po ok. 1 h - 2h tragedia! Świeciłam sie niesamowicie! Jak po żadnym innym. Dla mnie odpowiedni jest tylko revlon (wytrzymuje na skórze 10 h bez świecenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×