Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gruchający gołąb

Muszę się napić, bo zaraz zwariuję!

Polecane posty

xaxaxa. ---> Tobie teraz pewnie wszystko by dobrze weszło :P a ja jak jestem trzeźwa to nie mogę zacząć od Sangrii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hieronim
piję sobie zimną wódeczkę pod golonkę,super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z założenia dzisiaj pić niw powinnam , bo jeszcze po wczorajszym nie moge do siebie dojść . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wchodzi mi wszystko pieknie i ...przyjemnie :P lepiej skoocz po druga butelke wiba, te martini odstaw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mleczko jak to Go nie ma😭:( :D no nic z tesknotuy bede pic wczoraj pilam z radosci bo byl:classic_cool: ;) jankesa 🖐️;) no piwo chbya sie juz schlodzilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciepłe . jaka czolero :P przeciez ja taka grzeczna byłam ,jestem i będę (z założenia ) . to co dzisiaj nie ma kogo molestować ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję tylko w dni poprzedzające dni w których nie musze dupska podnosic o 7 rano aby wyprawic pociechy w celu kształcenia . czyli ,że dzisiaj tez powinnam ,że by równowagi w naturze nia zaburzać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\_/ :D ale ja to co w stopce :P seti jakby co to podam ciebie jako osobę która notorycznie nakłania mnie do picia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za post
"szydło w worku ja mimo postu nie mogłem się opanować. piffko z sokiem... chwilo trwaaaaj " to jakiś post jest?Cały tydzień na urlopie siedze u kumpla,grillujemy,sa fajne laski ,a ty z jakimś postem wyjechałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×