Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneco.

kolatanie serca

Polecane posty

Gość gość
Słuchajcie, też kołatało mi serce po posiłku. Byłam u kardiologa i gastrologa- NIC. Endokryolog, u której się leczę od lat kazała zrobić krzywą cukrową odnośnie zupełnie innych dolegliwości (androgeny, trądzik). Okazało się, że nawala insulina, po posiłku miałam gwałtowne wyrzuty i stąd kołatanie serca. Zbadajcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja3434
Najszybszą metodą określenia stanu serca po wysiłku jest próba wysiłkowa. Taką próbę robi się za pomocą takiego urządzenia https://kredos.pl/systemy-wysilkowe po takim badaniu lekarz jest w stanie stwierdzić choroby serca, lub układu wieńcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaf1
Koniecznie zgłoś się do kariologa. Nie można tego bagatelizować. Z podobnymi objawami trafiłam do doktora Wojciecha Biegalskiego, który zrobił mi ekg i echo, ostatecznie przepisał leki i wyznaczył termin kolejnej wizyty. Tutaj możesz znaleźć namiary na niego http://kcp.pl/lekarz/wojciech-biegalski/kardiolog/poznan/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie kołatanie serca to może być nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim to z takim kołataniem serca trzeba iść jak najszybciej do kardiologa. Nerwicę podejrzewa się zawsze na samym końcu i najpierw sprawdza się czy to nie serce. Mój mąż miał taki objaw i okazało się że to choroba wieńcowa więc naprawdę nie ma żartów. No i trzeba trafić na takiego kardiologa który faktycznie to porządnie zbada a nie będzie bagatelizował. Jak ktoś jest z Krakowa to polecam Centrum Unicardia www.unicardia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama miała często kołatanie serca, a wszystko przez niedobór magnezu. Kiedy go uzupełniła, przez kąpiele w żywej soli magnezowej, objawy ustąpiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozzeri1
Z kołataniem serca żartów nie ma i nigdy, ale to nigdy nie bagatelizujcie tego problemu. Dzięki artykułowi http://zdroweserce.expert/kolatanie-serca-przyczyny-objawy/ porównałem swoje objawy i okazało się, że problem jest głębszej natury i objęto mnie leczeniem od razu jak zgłosiłem się na badania... aż strach pomyśleć co by było gdybym tego nie przeczytał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli potrzeba dobrego kardiologa to w Szczecinie chodzę do http://kardiologszczecin.com.pl/ bardzo dobra specjalistka, dba o pacjenta, zleca badania, dobrze że na nią trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamela1287
Najlepiej iść do lekarza i zbadać dokładnie co dolega bo z takimi sprawami naprawdę nie ma żartów czytałam na zdroweserce.expert właśnie o tego typu problemach ze sercem i z tym nie ma żartów jak najszybciej się zgłosić do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydyka1990
kołotanie serca może mieć wiele przyczyn, zresztą, możesz o tym poczytać na zdrowe serce expert. piszą tam że przyczyna może leżeć po stronie kardiologicznej albo niekardiologicznej, jak chociażby stres, nerwica czy depresja. wszystkie problemy z sercem są jednak poważne, więc lepiej poszukać pomocy u lekarza, żeby w porę sobie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to był objaw nerwicy takie kołatania, samo serce mam zdrowe tylko pod wpływem stresu tak reagowało. U mamy za to kołatania wynikały z ogólnego osłabienia i przemęczenia, przeszło jak zaczęła regularnie pić Biovital tonik. Poprawiły się jej także wyniki morfologii, o samopoczuciu nie wspominając :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawiak Tomek
Podstawowe badania już zrobione? Jeśli chodzi o serce, to trzeba bardzo szybko reagować i nie można pozwolić, żeby jakiekolwiek schorzenie się pogłębiało. Jeżeli jeszcze nie byłeś u lekarza, zerknij na stronę http://na-serce.pl i uzbrój się w podstawową wiedzę, a potem porównaj chociaż swoje objawy do tego, co opisują (a jest tego masa). Szybkiego powrotu do zdrowia i uważaj na swoje serducho, bo to dosłownie taki silnik organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebadaj sie! W czymś takim nie można ryzykować. To może być coś z sercem albo w ogóle zupełnie coś innego. Zrób jakieś badania przeglądowe np. raport zdrowie w CMD. Niech cię poprowadzą. Tam mają fajną sieć współpracy między sobą i wszystko idzie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jeśli chcesz mieć dobrego kardiologa, to sprawdź dr Jerzego Małysza w Cinis Med, w Warszawie. No i trzymam kciuki, żeby to była błahostka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×