Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość talala

KURTKA LUB TRENCZ SKÓROPODOBNY ! POMOCY !

Polecane posty

Gość talala

Witam. Ostatnimi czasy widze, że dziewczyny noszą skórzane kurtki lub trencze(trochę dłuższy niż kurtka, a krótszy niż płaszcz) strasznie mi się to podoba. Niestety nie moge nigdzie znaleźć czegokowiek nie wspomne tu już o przystępnej cenie. Nie szukam skóry tylko czegoś co by tak wyglądało, interesuje mnie koloer brążowy lub czarny. Cena do 100 zł. Ktoś wie gdzie kupie coś takiego? a moze w inetrnecie?- szukalam na allegro ale słabiutko, nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
HALO!!!!!! JEST TU KTO???????????? PROSILAM O POMOC!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
Przejrzyj jeszcze raz Allegro wnikliwie. Takich kurteczek jest tam naprawdę wiele. Naprawdę nic Ci się tam nie podoba ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
no ja tam nic takiego nie widzialam fajnego, jak coś znalazlas to czy moglabys mi przeslać link? bylabym wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
jejku laski, nie ma nic konkretnego :( ale jestem wkurzona tyle dziewczyn chodzi w tych kurtkach albo trenczach skóropodobnych, tak mi sie to podoba, a nigdzie nie moge znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willy
talala, moje 'personal favourites' to : http://allegro.pl/item183591657_odjazdowa_czarna_kurtka_marynarka_l_wiosna_2007_.html http://allegro.pl/item182993863_zobacz_super_kurtka_ze_skory_ekologicznej.html www.allegro.pl/item182184361_super_kurtka_z_eko_skory.html szczegolnie dwie pierwsze aukcje. I byloby super zobaczyć panne w tym i w fajnych biodrówkach z eko-skórki. Przemyśl to;) Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kurtki przydałaby sie
Gość łoooo matko
chyba nie o to jej chodzilo...ale wy jej kicz wciskacie. Zaraz ja czegos poszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łoooo matko
ah juz dostalas cos takiego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×