Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sara mala ksiazniczkaa

w co sie ubrac gdy na swiata jade do narzeczonego?

Polecane posty

Gość sara mala ksiazniczkaa

tzn do jego domu rodzinengo,do rodzicow? na codzien ubieram sie sportowo, zasze jak tam byla to oni tez raczej bardziej na luzie byli..wiec nie wiem..moze ciemne jeansy, tunkia i sweterek, jakies korale? nie mam pomyslu..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym zalozyla dzinsy ciemne
i do tego koszule jakas, niekoniecznie cala biala, moze byc we wzorek albo cos, albo biala jak masz:) koszula zawsze jest elegancka i na to mozesz sweterek albo bez sweterka i korale tez np. taki bardzo klasyczny zestaw dzinsy+koszula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie juz moja rada bedzie zbyt pozna ale moze komus sie przyda jesli lubisz sportowy styl to obawiam sie ze ciezko bedzie ci sie wcisanac w mala czarna i 10 cm obcasy:P:P:P wiec lepiej ubrac balerinki na plaskich ocasach lub malutkie szpileczki:) bardzo ciekawie wyglada zlozenie spodniczki do kolana np. modnej bombki z sweterkiem zarazem skromnie i kobieco:) satynowe bluski sa bardzo modne wiec takze je polecam satynowa bluska z dzinsami jest kompromisem pomiedzy luzem a elegancja :) takze tuniki wydaja mi sie ciekawym pomyslem sa kobiece razem a zakiet doada im elegancji:) spodnie w kantke jena osoba nosi bez problemu inna krzywi sie i nie lubi wiec to tez zalezy od ciebie. ja take chyba w swieta spotkam rodzicow mojego chlopaka zamierzam ubrac spodniczke za kolano srebrana bombke butki alkierki bez palaca satynowa koszule lub sweterk plus kurteczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochany morświnie
nibyś bluZkę a nie bluskę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki mylnelo mi sie za szybko pisze:P:P:P:P:P:P:P oczywiście chcialam napisac bluzke:) kurcze kiedy wreszcie naucze sie pisac bez patrzenia na klawiature:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------------//////////.......
nibys to nie o szybkie pisanie i bledy chodzi ale o to, ze nie potrafisz sie przyznac do bledow, czesto spotykam Cie na roznych topikach, szczerze mowiac lubie Cie, uwazam, ze sympatyczna z Ciebie dziewczyna, ale byki sadzisz i to niezle ( podrubka, bluska to tylko niektore), wcale mi nie chodzi o ti, zeby wytykac Ci bledy ale o to, zeby umiec sie do nich przyznac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo slodko ze mnie lubisz:P:P:P sorki nie moglam sie opanowac:P:P:P zeby sie nie ponabijac:):):) nie uzywam interpunkcji i polskich znakow bo zazwyczaj nie musze co do bykow zawsze je robilam ale jakos nie przywiazuje do nich wagi juz mature napisalam i dostalam za nia 2 za byki:):):) niestety nigdy to nie byla moja mocna strona ale akurat bluzka:P:P:P zamiast z s to byla czysta pomylka:P:P:P podrobka to juz cos w moim stylu wiecznie myle o i u choc jak sie zastanowie to wiem jak sie pisze:P:P:P:P:P do bledow chyba nikt nie lubi sie przyznawac:P:P:P:P:P akurta wlasnie sie ucze pisac bez patrzenia na klawiature ale mi kiepsko wychodzie:P:P jak widac bo juz 7 byków poprawilam teraz:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×