Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

parura

zrobilam z głowy masakre

Polecane posty

witam ... mam ogromny problem.. wlasnie sobie hcialam zafarbowac wlosy na opalizujacy szatyn... ostatnio farbowalam jakos 2 miesiace temu.... ale co sie stalo... cale wlosy wygladaja pieknie... probklem z tym ze 2cm odrostow maja inny kolor niz reszta.... tzn sa jasniejsze.. nie mam pojecia dlaczego.. kiedys juz farbowalam tym kolorem i wygladaly cudownie... co teraz zrobic... nie sa az tak bardzo widoczne te odrosty ale nie chce ich miec!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiasta
też sie tak kiedyś urządziłam :) ale to jest doprzewidzenia. . wiadomo ze farba łapie inaczej farbowane włosy a inaczej naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe czyzbyś użyła farby
GARNIER 100% COLOR?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalamana... nie moge miec takich wlosow... jak chlopak wroci od rodziny to mnie zbaije bo on nienawidzi jak kombinuje z wlosami... myslicie ze jak zafarbuje na ciemniejszy kolor to te odrosty chwyca?? mam bardzo ciemnobrązowe wlosy z natury wierc w ciemnych wygladam dobrze... jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe czyzbyś użyła farby
bo zrobiła mi na włosach dokładnie to samo:D jak słowo daję:F teraz się śmieję, bo to było jakis czas temu i już pozbyłam się tego, ale tuż po farbowaniu minę miałam nietęgą:O pewnie taka jak Ty teraz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez po garnierze
u mnie odwrotnie - im bliżej głowy tym ciemniejsze, a koncowek prawie wogole nie wzieło :o kolor wyglądał jak sprany, masakra, never ever :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe czyzbyś użyła farby
inną farbą chwycą odrosty na 100%:) ja użyłam potem farby L`Oreal Excellence i nawet bez wstępnego farbowania odrostów równomiernie chwyciła i idealnie pokryła włosy:) nigdy więcej nie użyję tego gównianego Garniera 100% Color:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powiedzcie mi teraz co zrobic?? zafarbvowac na ciemniejszy?? musze czekac do wtorku niestety.... ale czy nie jest to zbyt maly odstep??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz kiedys nia wlosy farbowalam lecz wczesniej nie mialam farvowanych przez jakis rok... a teraz mialam z 2 miechy... chcialam odroty ukryc a tu co... jeszcze gorzej.... zalamana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może byś do fryzjera poszła
a nie domowe eksperymenty - a jak znów nie wyjdzie, a gwarancji nie masz, to za dwa znów farba..? powodzenia.. apotem ścinanie o połowę bo nic z nich nie będzie.. niestety wiem co piszę, z autopsji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe czyzbyś użyła farby
no ja odczekałam czas jakiś, bo szkoda mi było włosów, ale skoro nie farbowałaś tak długo to może jednak połóż farbę we wtorek, bo chyba nic nie powinno się dziać złego:) tylko już nie Garniera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tylko ze nie mam tyle kasy..... ... znam farbe ktora zawsze mi wychodzi.... ale przyznam ze tym razem sie boje.... juz nigdy nie bede farbowac wlosow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzylam tez
ja tez uzywam garniera ,ale strasznie schodza te farby za kazdym razem jak myje woda jest zafarbowana i w efekcie po 3 myciach juz nie ma tego koloru -juz nie wiem jakiej farby użyć ale takiej by nie wzarla sie ta farba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe czyzbyś użyła farby
wyjdzie na 100%, bo ja odczekałam jakie1,5 miesiąca więc i nowe odrosty mi przybyły, a L`Oreal Excellence idealnie pokryła mi włosy nawet bez wstępnego farbowania samych odrostów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba kupie farbe i sprawdze na kawalku odrosta..... jesli sie uda to ruszam do farbowania... a wlosy podetne kilka cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może byś do fryzjera poszła
każda zawsze wychodzi..:P tylko jak już coś masz na włosach, to nie ma opcji żeby wyszło ci tak jak na opakowaniu.. bez przesady.. nie szkoda ci włosów?? dla zdania faceta będziesz je niszczyć? fajny zwiazek nie ma co :o powodzenia, producenci odżywek nic-nie-dających czekają na takie jak ty;) sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze przyznac ze to dla mnie straszny bol... bo mam ladne wlosy... nigdy nie mialam popsutych farbowaniem ani niczym innym.... a tu nagle takie cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spicie nago wszystkie
dlatego ja zawsze chodze do fryzjera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może byś do fryzjera poszła
aaaaaaaaa popsute to dopiero będziesz miała.. niestety, wiem po swoich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co ci chodzi.. przeciez napisalam ze moj chlopak nie lubi jak kombinuje z wlosami,... uwaza ze najlepsze sa naturalne ale jak cos zrobie z nimi a jest ladnie to nie robi z tego powodu problemow... ... ale mnie diabel skusil....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×