Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

solniczka

czlowieki z wroclawia

Polecane posty

czlowieki z wroclawia, podpowiedzcie co trzeba zobaczyc w Waszym miescie? bede tam 1 raz,tylko 2 tygodnie,ale w pracy,wiec czasu duzo nie bedzie:) co zobaczyc,gdzie wpasc piwko? jakies mile knajpki,restauracje? inne ciekawe miejsca? czlowieki nie z wroclawia tez mozecie pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno starowke- rynek, ostrow Tumski, w rynku jest bardzo duzo fajnych knajpek wiec cos tam znajdziesz, wogole caly weoclaw jest piekny, eehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ato ze piekny to wiem:) zawsze chcialam tam pojechac,i trafila sie okazja:D a jakies szczegolne miejsca? niedalaleko od hotelu Merkury Panorama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstąp do spiża
tam dają piwko prosto z kadzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawrocławianka
Polecam Ostrów Tumski, zwłaszcza wieczorowa pora , jak juz Ostrów Tumski to widok z wiezy katedralnej- piękne widoki, Rynek obowiazkowo, Jezeli bedzie juz czynny to Ogród Botaniczny, polecam Pergolę , Ogród Japonski, mozesz zafundowac sobie przejazdzkę tramwajem wodnym po Odrze :), z knajpek polecam Alladyna na ul. Odrzanskiej, ma specyficzny klimat i jest przemiła obsługa :-), mozesz się odwazyc odszukac krasnoludki , jest ich chyba 7 i są pochowane w uroczych zkaątkach Wrocławia ( wszystko w rejonie Rynku ), domek swoj mają np koscioła SW. Elzbiety :) przy kamieniczkach Jas i Małgosia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawrocławianka
baw się dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam obejrzenie synagogi
i okolic (piekne budynki secesyjne i neogotyckie) wpadnij do mleczarni (knajpka kolo synagogi) ma niepowtarzalny klimat koniecznie obejrzyj cmentarz zydowski na sleznej-jest fantastyczny ostrow tumski to wiadomo, wieczorem sobie wpadnij na wyspe slodowa (tylko nie patrz sie w kierunku hotelu plaza bo jest paskudny:P) mozesz zobaczyc hale ludowa (aczkolwiek ja srednio lubie), muzeum architektury, koniecznie wpadnij do arsenalu (niedaleko rynku) z knajpek to polecam mekke (2 sale-bardzo przyjamny klimat) czeski film (kolo pasazu pod blekitnym sloncem w rynku) altane (tez niedaleko rynku) oczywiscie zobacz sobie budynek glowny uniwersytetu-aule leopoldina koniecznie obejrzyj wszystkie koscioly gotyckie(a sporo tego mamy);) jak ktos juz wspominal ogrod japonski, botaniczny, jesli lubisz to zoo na razie tyle przychodzi mi do glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiedzma_wroc
to ja juz nie mam chyba nic do dodania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbdkebsj
gnxfiwag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×