Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agaper

Powikszenie piersi

Polecane posty

Gość agaper

Dziewczyny, podjęłam decyzję o powiększeniu piersi. Jednak bardzo chciałabym nawiązać bezpośredni kontakt z kobietą, która jest po op. W środę, po świetach mam konsultację, ale jeszcze parę wątpliwości natury intymnej. Bardzo proszę o kontakt na gg 1920309, jestem z Wielkopolski, 70 km od Poznania. I jeszcze jedno, czy znacie klinikę w Wielkopolsce, która robi takie operacje za pomocą radiochirurgii (operacje bezkrwawe)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikon bezkrwawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikon bezkrwawo
raczej sobie nie wyobrazam, jakos cie muszą przeciąć zeby żelki wsadzic. co to za metoda? pierwsze slysze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem, tną metodą koagulacji...słyszałam i czytałam o tym. Wiem, że robia tak w Bielsku- Białej. Krócej trwa operacja i szybciej się goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikon bezkrawo
Moze i tak, ale ważne jest tez kto i jak Ci wsadza implanty, jak uwalnia mięśnie, czy doradza dobre wkładki.....jednym słowem dobry lekarz, a nie obiło mi się o uszy żadne dobre nazwisko z Bielska Białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×