Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kasienkka

Bardzo szorstkie dłonie!!! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Kasienkka

Pomozcie mi niewiem juz co moge zrobic. Mam bardzo szorstke ręce i pomarszczone aż tak suche , ze skóra zaczyna pękać i krwawi. :O To fakt , że czesto myję ręce, ale czy to jest głowna przyczyna? Niemam kontaktu z detergentami a ni niczym szkodliwym. Stosuje dobre kremy i nic nie daje. Czy moze mam moczyc dłonie w wodzie z olejkiem jakims tak kiedys slyszalam cos. Prosze dajcie jakies sprawdzone porady bo chyba bedę musiała wybrac się do dermatologa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym ci poleciła stosowanie oliwki do skórek i paznokci, którą kupisz w każdej drogerii albo w hurtowni z artykułami tipsowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze byc przez wiatr, czeste myce-woda wysusza skore. sprobuj moczyc w oliwie lub-nasmaruj oliwka i zaloz rekawiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
Pysiątko= ale jaką to oliwę? taką kuchenną? Ile jej wlac do wody? doda69,agawerka- Z czego te rękawiczki mają być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasienkka, ta oliwka jest w takiej buteleczce, jak lakier do paznokci. Posmaruj sobie dłonie cienką warstwa oliwki i poczekaj z takimi natłuszczonymi łapkami z pół godziny, a potem wsmaruj to, co nie wsiąkło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamka de pompadour
kup sobie w aptece masc z wit A (na prawde tania) posmaruj grubo dlonie, wsadz do woreczkow, potem w rekawiczki (albo skarpetki ;)) i spokojnie poogladaj jakies 2 seriale w tv..no chyba ze potrafilabys z tym spac.....efekt gwarantowany i na stopach tez sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam
mialam strasznie suche dlonie, w pewnym momencie zaczela mi pekac skora na zewnetrznej czesci dloni, prostujac palce mialam wrazenie, ze ciagnie mi sie skora, ze jest jej za malo. wtedy zcazelam uzywac masci DERNILAN (w aptece kosztuje cos ok 7 zl). mowie Ci, super efekt. smaruje troche grubsza warstwa cale dlonie i wkladam je na noc w cienkie, bawelniane rekawiczki (masc jest bardzo tlusta) i teraz mam piekne dlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta44321
Polecam ci mus do rąk z bielendy 'Beauty Milky'. jest to śmietankowa maseczka do rąk, w 100% naturalna z dodatkiem koziego mleka. Intensywnie odżywia ręce, paznokcie i regeneruje naskórek oraz daje efekt natychmiastowego nawilżenia. Zawiera mleczo bawełniane, które zapewnia DŁUGOTRWAŁE NAWILŻENIE SKÓRY. Na noc można nałożyć większą ilość maseczki, włożyć bawełniane rękawiczki i pozostawić do rana... a rano obudzisz sie i bedziesz miała miękkie dłonie :P ;P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta44321
aha... i tą maseczke dostaniesz w drogeriach i wszystkich sklepach z kosmetykami :) widziałam też w supermarkecie kiedyś.. a kosztuje w granicach 5 zł. Chyba 5,70 ostatnio płaciłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta44321
pisałaś, że często myjesz ręce... więc po każdym myciu smaruj ręce tą włąśnie maseczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam...jak zagoisz ranki zabieg parafinowy....i to serię. oraz jak ktos wczesniej pisał maść z wit. A + rękawiczki na noc oraz krem do rąk przy zlewie aby zawsze nakremować łapki możesz też podgrzać oliwę z oliwek ( zarówno na pazurki jak i dłonie) dobrze zadziała. dodać kilka kropli wit. A oraz E ( kupisz w aptece, jedna szt. ok 5 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienkka
Rosasita- A więc przed zmywaniem np. mam miec nakremowane ręce? to przeciez i tak zmyje ten krem. :O A moze zmywac w rekawiczkach? A ten zabieg parrafinowy to niemozna przeprowadzac na skorze poranionej>? Czy te rekawiczki muszą byc tylko bawełniane? czy moga byc inne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam smarować Medidermem w kremie. Zapraszam tez na artykuł o dłoniach na moim blogu - - - - - - - - - -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewunia_22
Odkąd pamiętam miałam problem ze skórą dłoni, szczególnie zimą. Skóra mi pękała i strasznie piekła. Dermatolog zasugerował mi krem do rąk Decubal z linii dermokosmetyków. Rewelacja, żaden inny krem tak mi nie pomógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desrubal. Won z tym spamem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erzecznik
Krem Decubal do rąk zawiera między innymi naturalny olejek z awokado, który pielęgnuje skórę, witamina E dostarcza jej dodatkowej wilgoci, kwas hialuronowy pomaga utrzymać wilgotność, a silikon tworzy na skórze warstwę ochronną. Pozdrawiam, Iwona Drobicz eRzecznik Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie super opcją są kremy z olejem rycynowym. teraz tez używam hand care od flosa. oprócz tego - może natluszczaj dłonie na noc maścią z wit. A? słyszałam, że to pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzugi
Ok, olej rycynowy jest dobry aczkolwiek to nie jest jedyny słuszny sposób. Krem z wiesiołkiem jest ok, aczkolwiek na zniszczone dłonie to jest coś lepszego - krem do rąk z miodem manuka. Cena podobna do garniera aczkolwiek, dla mnie ten krem jest rewelacyjny. Na wszelkie uczulenia i bardzo suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hinnndi
Decubal czy nie Decubal - tak czy siak emolienty rządzą w walce z suchą skórą.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie te kremy naparwdę pomogają w walce z suchą skórą. Używam ich często i szydzącę opinię mnie nie interesują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez pomógł krem do rąk Decubal on długo utrzymuje wilgoć w skórze na zimę rewelacja już zamówiłem sobie przez neta na nadchodzącą zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się cieszę, że skusiłam się i dokonałam zakupu kremu do rąk Decubal. Jest naparwdę cudowny! i do tego świetnie nawilża skórę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam problem z suchą skóra na łokciach ale dzięki temu tematowi i pochwałom zakupiłam krem Decubal Body Cream i jestem bardzo zadowolona ponieważ nie mam problemu a po stosowaniu kremu skóra jest gładka dlatego obiektywnie polecam Decubal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że dermatolog jest dobrym pomysłem, może przepisze CI jakieś maści robione. Ewentualnie spróbuj z oliwką dla dzieci i unikaj mydła, które wysusza i podrażnia. Moim sposobem też są krem i rękawiczki. Krem silnie nawilżający, ja akurat zaufałam la Roche posay, mają coś takiego http://www.laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Lipikar/Lipikar-Xerand-Krem-do-r%C4%85k-p4056.aspx i na to rękawiczki. Rano dłonie są gładsze i jest fajne uczucie ukojenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak występuje problem z wysuszeniem skóry dłoni, to trzeba znaleźć jakiejś lepszej firmy krem, który ma dużo składników nawilżająco-natłuszczających, mnie odpowiadają kremy nawilżające do rąk marki http://scananida.com.pl/ po użyciu odczuwam wyraźną różnicę w gładkości i napięciu skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miód i mleko są całkiem dobre, trzeba systematycznie robić taką mieszankę, ewentualnie dodać oliwki, trzymać dłonie w tym cierpliwie. Mój tata miał podobny problem, ale on od pracy, więc wiedział, jaka jest przyczyna, kupował mixę http://www.mixa.pl/produkty/cialo/24-krem-do-rak, efektów nie było od razu, ale ze wszystkim tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie wcieram w dłonie parafinę i ogólnie jestem zadowolona. Ostatnio w rossmanie kupiłam sobie taką świeczkę którą się zapala, chwilę odczekujesz i możesz sobie z tej świeczki od razu na dłonie tą parafinę aplikować. Świeczka w składzie ma też jakiś olejek bo bardzo ładnie potem dłonie pachną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taki sam problem, ale codziennie wieczorem smaruje ręce kremem cocoa butter rich cream z witaminą E firmy Avon Care. Czy myślicie, że mogę być uczulona? Na początku pomagało skóra była miękka i delikatna. Ręce myję dość często, ale bardzo mi się pocą, czy to może być powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam krem Perfect Manicure od Lab One. Krem głęboko nawilża skórę, odżywia ją i wygładza. W dodatku bardzo szybko się wchłania, co przy pracy w biurze jest niezbędne - przecież nie możemy zostawiać tłustych śladów na dokumentach. Jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostine
Ja od jakiegoś czasu używam maski do rąk Epiltouch - dzięki temu, że złuszcza się dzięki niej naskórek (ale też skórki wokół paznokci) skóra na dłoniach chętniej chłodnie wszelkie składniki odżywcze i nawilżające. Warto spróbować, bo dzięki niej skóra na rękach jest zdecydowanie gładsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×