Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mona_85

niemki PRZECUDNIE SIE UBIERAJA

Polecane posty

Gość lilka23
moja droga ładne Niemki mają średnia wieku 15 potem robią sie grube i brzydkie ohyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja powiem tylko, że chyba nie byłas w Niemczech... może to był jakiś inny kraj... Ja dużo czasu spędziłam w Niemczech i przez cały swój pobyt widziałam może ze 3 kobiety naprawdę zadbane i gustownie ubrane... Już nie wspomnę o młodych smarkulach, które mają po 12 lat i łażą do klubów i pragną udawać starsze... żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermittt
moja kuzynka pojechała do pracy w niemczech i jak przyjechała na swięta to wyglądała jak burdelówa. upasła się i miala 'wielkie za małe ubrania' i twierdziała, że to rozmiar 36 [w rozmiarówce hipopotama chyba] do tego jakieś pełno jakieś badziewnych blaszono pozłacanych łańcuchów kolczycków branzoltek i porun jasny wie, czego jeszcze. 10 centymetrowe tipsy i doczepione, skundlone włosy. co za wyczucie co za elegancja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppaa
moze jeszcze jakies opinie chetnie poslucham? bo wybieram sie we wrezsniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega franki
wiekszosc niemek jest gruba i zle ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka.
Niemki ubieraja sie tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nastolatki w niemczech
jak sie ubieraja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felipe Massa
Jak mnie bawia takie tematy :D :D A juz najbardziej teksty na poziomie w stylu "niemki sa grube i brzydkie" :D W gazecie o tym bylo? Czy na wsi ploty chodza? Wszedzie znajdzie sie koibety piekne i paszczury, pisanie, ze np. Norwezki smierdza, czy Francuzki maja grube uda jest zenujace .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echno
to ma byc fajnie? na tym zdjęciu to porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w niemczech , nie ma zadnych roznic miedzy niemkami a polkami. spotkasz tutaj ladne i zadbane niemki - mowie o niemkach , nie cudzoziemkach w niemczech - oraz te zaniedbane i byle jak ubrane. w polsce jest podobnie - sa zadbane kobiety oraz te , ktore o siebie nie dbaja. tak wiec nie faworyzujcie zadnych krajow bo to jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklara
My brzydkie to sterootyp ? Dobre sobie ? My ostatnie kobiety piękności niemieckie ,urodę odziedziczylismy tak się piszę ? Po niemieckich matkach taka prWda ? Nasze matki niemieckie miały dużo adoratorow kiedyś ?taka prWda ale w końcu wybrały tego jedynego ? Niemki nie są brzydkie jak każda polska sigzda twierdzi ? Zazdroscicie niemkom wszystkiego.Urody ,uczciwości ,honoru ,sposobu ubierania się nawet pracowitości i miłości w życiu ? Niemka ma szlachetne i wspaniałe serce ogromne I zawsze pomaga bliźnim i pomaga ludziom również w potrzebie ? Polką by nie pomogła litujac sie nad biednymi ludźmi nawet by nie wspolczula poszła by sobie dalej .dlatego niemki nazywają anielicami pomagajacymi innym ludziom w potrzebie .pomagają jeśli nie są w niebezpieczeństwie ? Takie już są anielice ,życzliwe i pomocne i rodzinne ceniace swoją trAdycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklara
niemki bielizne luzno nosza lub ciasno pu ap czarno ?w lato sie grubo nie ubieramy bo zagoracą wytrzymac nie da rady biustonosze sa super koronkowe firmy obsesive konrad ?ubieramy sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się. Uważam, że Polki sa 200x lepsze. Zajrzyj do serwisu CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ To świetna porównywarka cenowa. Mnóstwo ciuchów eleganckich, oryginalnych. Bardzo duże skupisko ofert sklepów internetowych. Ja się jeszcze nigdy nie zawiodłam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×