Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość idę na wesele i...

Taka czarna sukienka na wesele, jak myślicie?

Polecane posty

Gość idę na wesele i...

Idę na wesele w sobotę i postanowiłam kupić sobie na nie nową sukienkę. Na co dzień chodzę raczej skromnie ubrana, unikam rzucających się oczy krojów i kolorów, i tym też się kierowałam w czasie wyboru stroju na to wesele. Będę miała na sobie to: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img54.imageshack.us/img54/5429/165655547ed3.jpg[/IMG][/URL] i ciemnobrązowe, zamszowe szpilki + torebka + płaszczyk. Co o tym myślicie? Jaką biżuterię byście radziły? Dodam, że mam 22 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Będziesz miała na sobie żabę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczna żabcia
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nadal żaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz... hmmm
ale ta zabcia jest sliczna :) taka... twarzowa :P co do SUKIENKI niestety nie wyswietla mi sie :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no prawda
trzeba wyciąć te % po.jpg :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alelele
sukienka sliczna...ale..na wesela nie nosi sie czarnych kiecek ani czarnych ani bialych...takie sa zasady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz... hmmm
u mnie nadal nic :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ide też na wesele
i mam śliczną czarną błyszczącą ze ślliskiego materiału, i się nie przejmuję :) noo ale ja to się w zasadzie mało czym przejmuję hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz... hmmm
no teraz dziala :P sukienka sliczna zeczywiscie chodzi sie w czerni na wesele, ale.... ta sliczna sukieneczka nie pasuje na taka uroczystosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie
sorki ale mnie sie nie podoba...czarny kolor-ok ale krój keicki jakos nie, strasznie zabudowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super ! Możesz iśc jak najbardziej ...Mała czarna dobra na kązdą okazję ! Lepsza od fioletowe kiecki z cekinami ! Możesz załoyc jeszcze np. szeroki cerwony pas i czerwone pantofelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokrewny rusycysta
pasuje pasuje, tylko rozjaśnij ją błyszczącym eleganckim szalem lub ciekawą biżuterią, no i szpilki muszą być do tego ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
Zgadzam się: jaśniejsze dodatki (pas, szal, biżuteria, śliczne pantofelki - broń Boże czarne! bo bedzie jak na pogrzeb! może by jakieś złociste sandałki?) i będzie ładnie. I włosy naturalnie, zadne koki! Podoba mi się o niebo bardziej niż te wszechobecne gorsety i sztywne taftowe spódnice - okropność!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuśkaaaaaa
Śliczna suknia, podoba mi się, do tego radziłabym Ci jak koleżanka wyżej, jakieś jasne dodatki, no i raczej nie te brązowe zamszowe szpilki o których piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszke pogrezbowo. sorki poprostu czarna sukienka z rekawkami + jeszcze samswowe ciemnobrazowe buciki(dobrze ze nie czarne) to lekka przeszada;/ oczywisie mozesz isc w czerni ale rozjasn ja czyms czerwona torebka i buty. lub zlota a nawet srebrna. kolorowy szal lub zrezygnuj z tych renkawkow jesli sie da. o dadaj do tego zakiet w ciekawym koloze lub duza bizuterie broszke bransoletke kolczyki naszyjnik korale cokolwiek wtedy bedzie oka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te sukienki
w realu wyglądają o wiele gorzej. Ja niałam i odesłałam. Za to Twoja jak najbardziej mi się podoba. Tylko złote lub srebrne buty i dodatki. Koniecznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojojojjjjjjjjjjj
moja kumpela ma tą z pierwszego linku i wygląda w niej zajebiście:) ale to pewnie zależy od figury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość założycielka topicu
Słuchajcie, jakie jaja :) Pani od której kupowałam sukienkę (na allegro) pomyliła się, i przysłała inną... dokładnie tą której link podawała któraś z dziewczyn wyżej: http://www.allegro.pl/item184574380__oryginalna_simpli%20city_sexy_38_black_red_.html Tylko bez tej tasiemki, cała czarna. Raz że mi się nie podoba (wyglądam beznadziejnie, mam mały biust, a w okolicy talii robią mi się powietrzne torby), dwa że to sukienka bez rękawów i pewnie strasznie zmarznę... Napisałam już do sprzedającej, że chcę wymienić :) No ale w sobotę na wesele w niej pójdę, bo nie mam nic innego :P Tylko muszę jakąś górę jutro na szybko skombinować... Bo od pasa w dół ładnie wyglądam, ale góra fatalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×