Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chinchin

Biuro podróży

Polecane posty

Gość chinchin

Witam, Jestem zainteresowana kupnem prosperującego Biura Podróży , działającego jako agent ale rózniez ma swoje oferty. Posiada wszystkie niezbedne zezwolenia, i 2 pracowników. Czy ktoś mógłby mi pomóc w podjęciu decyzji czy warto wszystkie oszczednosci zycia w to zainwestowac, i czy dam sobie rade nie majac nigdy doswiadczenia w turystyce?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumeksol
ojjj jak nie masz doswiadczenia to goraco nie polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinchin
Zdradz mi prosze szczegoly , dlaczego????? mialam juz dwie firmy, obie uslugowe, ale sezonówki,powiem ze nawet niezle mi szły, zreszta ida nadal jesli sezon jest:) a co takiego trudnego jest w tej turystyce??jakie kruczki??? czego mam sie bac???? plisss licze na szczerosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz sie, ja pracowalam 2 miechy w biurze podrozy i nie ma w tym nic specjalnie trudnego,tylko postaraj sie o wycieczki renomowanych operatorow turystycznych no i dobrze sie zapoznaj z programem do rezerwacji, bo bledy moga kosztowac. Poza tym musisz dobrze sie zapoznac z kierunkami, ktore oferujesz, oraz z opiniami rezydentow o danych hotelach, bo to czego nie ma na zdjeciach czasem moze zastac klienta na miejscu i juz nie bedzie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinchin
knock wielkie dzieki:) to dodaje otuchy:) biuro ma podpisane umowy z najwiekszymi, wiec chyba dobrze:) stresik jest ale dreszcz emocji musi byc:)mobilizuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalallalalalalala
witam jestem z zawodu organizatorem turystyki, szczerze odradzam.trzeba sie na tym znać, nie wystarczy tylko ufać swoim pracownikom ale kto wie? może sobie poradzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chinchin
trallalala Zdradz prosze jakies tajniki trudnosci tego zawodu??? podpisane umowy/dobre ubezpieczenie/rozkrecony interes/dobrzy pracownicy/ i calkowicie brak doswiadczenia z mojej strony? czego sie obawiac o co pytac na co patrzec??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×