Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

Gość maksynka
Dziewczyna mojego chlopaka -----) sympatyczna ,ale troche przekorna i niezgadzajaca sie z pewnymi streotypami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksynka
kapelusz- humanistka w kazdym calu , lubiaca ksiazki , troche taka Pani nauczycielka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maksynka - Ty chyba tez jestes humanistką i jestes dla mnie podobna do mojej ciotki Jadzi :P ale ciezko mi wytłumaczyc, co to konkretnie znaczy, ale to pozytywne skojarzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ginorossi - masz racje, ciotka Jadzia, to ciotka Jadzia :P po co tłumaczyc.. :) dobra, ja to lece, bo troszki komputer mi się tnie, a jutro czeka go format, to niech sobie odpocznie.. :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maksynka kojarzy mi się z uśmiechniętą, szczerą brunetką z pozytywnym nastawieniem do życia. Kapelusz Usmiechmistrza - typ społecznika, taka osoba którą każdy zna, z każdym porozmawia, pożartuje. Kwiatek001 - zwykła dziewczyna z sąsiedztwa, żyje sobie spokojnie, nikomu nie wadzi, nie rzuca się w oczy, ale po bliższym poznaniu okazuje się osobą wartą zainteresowania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksynka
przepraszam cos sie zacielo , wiec tak Maksa niestety nie znam , i humanistka ze mnie zadna , a ciocia hmm...... : ) ale mysle, ze chemical trafila .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksynka
Chemical - więc tak , na pewno miła dziewczyna , wierzy w ludzi , raczej brunetka , wydaje mi sie, że z jakąś pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksynka
: D nie wiem , ale wydaje mi się, że ma jakiś cel w życiu, pasję której poświęca dużo uwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maksynka --> jej włosy są koloru jasny blond, nie ma 3 zębów i się tego wstydzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa niestała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara niestety
tak, stara i zaborcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pijawka --> z twarzy przypomina Zagłobe, łysiejąca, ma boleśne ropiejące wrzody na całym ciele, ostatni ząb wypadł jej 17 lat temu, musi się codziennie golić, stopy walą jej na kilometr, myśli, że ja lubie anal, mimo iż go nei cierpie 😠 , mogła napisać że lubie minetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa niestała
mówiłam, że złośliwa:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna z kubkiem herbaty - chyba się dawno nie widziałyśmy, włosy mi urosły, reszta się p r a w i e zgadza. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra Pijawka
jest na pewno inteligentna, ma nogi do samego nieba, burza jasnych włosów na głowie i parę piegów na nosie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra Pijawka
poza tym wystające włosy z nosa i krzywe nogi, brak uzebienia nie jest tu największym mankamentem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia_malutka --> ma 140 cm wzrostu, nigdy nie jest uczesana ma włosy średniej długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×