Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

wspaniale - lubi przyrode, delektuje sie pieknymi widokami, uwielbia pstrykac zdjecia, ma talent plastyczny, niebieskooka szatynka, oryginalna indywidualistka, lubi srebrna bizuterie i dobra muzyke, pije duzo wody mineralnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc - to już Papierowe Nożyczki była bliżej :P Ana Laura - blondynka w średnim wieku, otoczona bandą kotów ;) a reszta to w sumie może być to, co napisała o mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana33
tak bardzo kocham- jak sam nick wskazuje- niepoprawna romantyczka, zakochana do nieprzytomności, buja w obłokach i marzyc o niebieksich migdałach, uwielbia czytać książki i zachody słońca.Płacze na filmach. Trochę jednak nieufna i niepewna siebie. Szuka więc oparcia w silnym facecie. Włosy kręcone lub falowane, raczej ciemne. Szczupła, może wręcz filigranowa? Kocha zwierzęta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spozniam się zawsze na autobus, ale nie umiem tak dobrze gotowac , reszta ok. :D Ana 33 – nauczycielka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana33
pudło buziaczku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana33 --> brała 13 lat temu udział w zabójstwie, morderstwo to nei zostało nigdy rozwikłane, teraz wzieli się za nie policjanci z Krakowskiego Archiwum X co sprawia, że jestana33 chodzi cały czas wystraszona że zostanie oskarżona o współudział w zabójstwie. P.S. Naprawde tak mnie jakoś naszło :-o Chbya za dużo czytam o niewyjaśnionych zbrodniach :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora >prawdziwa sprawczyni zbrodni .Usiłuje swoją zbrodnię przypisac niewinnej kafeteriowiczce o pseudonimie ana33

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJA --> uważa że siedmioletnie dziecko jakim byłam 13 lat temu byłoby w stanie zabić człowieka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJA detektyw w płaszczu szarym od kurzu w którym codziennie się tarza azeby ustalic winnego sprawy w jaka jest zaangazowana .. nikt nie wie kim tak naprawde jest – a dla sciemy studiuje ogrodnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana33
o cholerka! myślałam,że się nic nie wyda! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana33
no zabójstwem! kasjerką nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora> udusiła swojego ulubionego koleżkę Józia z Ib za pomocą szaliczka w kolorze malinowym. buziaczek_ > nie cierpię grzebania w ziemi,nie licząc grzebania zwłok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJA --> jest lunatyczką, podczas gdy lunatykuje robi dziwne rzeczy, m.in zamordowała juz 97 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROTESTUJĘ !! tylko 95 osób,97 osiągnę w ten weekend-trza się jakoś rozerwac..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJA --> codziennie ogląda niskobudżetowe bawarskie firmy erotyczne z sepleniącym lektorem ssąc jednocześnie swój kciuk(choć uważa, że ten od jej 60 letniej sąsiadki jest bardziej tłustszy, więc smaczniejszy) i zajadając zgnite i brudne banany, jakie wygrzebuje codziennie ze konteneru na śmieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora>nie wyjawiaj tak publicznie swoich sekretnych upodobań kulinarnych ;) Ja jestem na diecie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonora>Jedyne do czego mogę przyznac się bez bicia to to ,że uwielbiam niskobudżetowe bawarskie firmy erotyczne z sepleniącym lektorem,ale niczego nie ssę(?) ;) Tylko te filmy nigdy nie kończą się happy endem,a tak chciałabym,żeby choc raz poprosił ją na koniec o rękę -hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AJA dlaczego nic nie jesz?i dlaczego ta dieta? czyzbys przestraszyla sie mrocznej polującej w swoim - jak przyznala czarnym plaszczu any33 ?? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×