Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

Gość bluuuu
eeeeh jakos nie moge sobie wyobrazic tej osoby przed :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariane84 - wysoka, ciemne i długie włosy, szczupła, inteligentne i troszkę przenikliwe spojrzenie, szuka w ludziach tego, co dobre Dodam, ze nie czytałam poprzednich wpisów, wiec jesli cos juz na swój temat pisaliscie, to nie bralam pod uwagę :) I dlatego mimo ze juz wczesniej cos pisaliscie, moge popełniac pomyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka Beretka
Bananowy song - usmiechnieta, radosna kobieta, lubi tanczyc oraz nowe wyzwania. nie boi sie probowac nowych rzeczy nawet tych ktore wydaja sie niebezpieczne. jednoczesnie troche zagubiona i obawiajaca sie tlumow ludzi. ma troche konserwatywne podejscie do zycia. bardzo zgrabna i kobieca. wlosy krecone do ramion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żmija zielonooka - szczupła, włosy do ramion, raczej związane albo krótkie, trójkątna twarz, też sądze, ze ironiczna, lubi cięte riposty zielone oczy :P co do wzrostu nie mam pojęcia, jakos sobie tego nie moge wyobrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka Beretka - gęste, kasztanowe włosy z jaśniejszymi pasemkami, krótkie z takimi pazurkami, wesoła, uśmiechnięta, raczej niska, z okrągłą buzią i dołeczkami w policzkach, piwne oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fretka Beretka - włosy do ramion, z balejażem, postrzępione, oczy piwne, uśmiechnięta, zakręcona, ale jednocześnie troszkę nieśmiała, miła, ale też nie da sobie w kasze dmuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałam powiedziec, ze mam 165 wzrostu... nie wiem, czy w związku z powyzszym ejstem niska.. mysle, ze taka przecietna.. :) a ile bym dała za 5-7 cm wiecej :( no ale nic, radzę sobie :P oj i uśmiechnięta i wesoła jestem. nawet bardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franek z budowy - nie, bruneta nie ;) franek z budowy - wesoły, kulturalny, trochę kobieciarz, ale uczciwy, szczery, w porządku, brunet, dobrze zbudowany, ciemna karnacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka Beretka
Anette - :) nie za bardzo pasuje do twojego opisu. przynajmniej moj wyglad. ale b. dziekuje ze probowalas 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateistka-początkujaca
asia - wesoła, miła, nieśmiała, trochę nieasertywna, blondynka, niebieskie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Fretka jest szalona:Psympatyczna,ale nie da sobie w kasze dmuchac( jak juz wyzej Asia pisala) i jesli ktos ja zaatakuje stara sie oddaci to z nawiazka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ateiska- wszystko trafiłas poza tą nieśmiałością, bo raczej jestem śmiała, nie wiem czasem czy nie za bardzo. A ta nieasertywność.. oj czasem mi daje w kość, choć czasem umiem się zbuntować ateistka-a teraz cos o Tobie :) drobna, średniego wzrostu, lubi postawić na swoim, ciemna blondynkla, niebieskie oczy z przenikliwym spojrzeniem, zbuntowana, inteligentna, szuka swojej droigi w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fretka Beretka
Zmija - lo moj bosze... ale sie usmialam. z tym szalenstwem cos jest bo wszyscy znajomi mi to mowia, chociaz juz obsiadlam na pupe bo stabilizacja mnie dopadla :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ateistka-początkujaca
asia wszystko się zgadza, z tym, że włosy mam ciemno rude ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ja - raczej niepewna siebie, może trochę nieśmiała, bardzo sugerującą się opinią otoczenia, niewysoka ciemna blondynka, brązowe oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×