Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

Gość Słodka_Narcyza
Winna czerwień - gorąca, namiętna, wysoka, o brązowych włosach i jasnej cerze. Niespokojny duch. Uwielbia podróże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
Destina 16-18 lat troche zadziorna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g_ab_a _17
dark Water - ciemne wlosy.. moze jasne pasemka ?? zielone oczy, sredniego wzrostu, szczupła.. spontaniczna, wesoła lubiaca poznawac nowych ludzi pani.. 27 lat?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Słodka_Narcyza
Destina - zgrabna i powabna. Około 20-stki. Wierzy w przeznaczenie i jest bardzo liberalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_ab_a _17 - pomysłowa, średniego wzrostu, czesto zmieniająca kolor włosów, orginalny styl, pomysłowa, lubi wysokie obcasy i M jak miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh mam 25 lat , JUż nie jestem zadziorna\\ i zgrabna tez nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g_ab_a _17 dark Water - ciemne wlosy.. moze jasne pasemka ?? zielone oczy, sredniego wzrostu, szczupła.. spontaniczna, wesoła lubiaca poznawac nowych ludzi pani.. 27 lat?? juz napisalam wczesniej cala prawde...:P a jestem duuzo mlodsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
a kto sproboje jeszcze zgadnac moj wyglad fizyczny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech ktoś mnie jeszcze opisze :) darkWater --> jej partnerem jest 76 letni emerytowany kanalarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mur i betonica-------> bardzo miła i wyrozumiala.. ale twardo trzymajaca sie swojej racji.. wysoka .. nie zagruba nie za chyda :D wlosy blond lub czarne ?? brazowe oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszechpolka--> sądząc po Twojej stopce.. jesteś niezbyt grzeczna :D niewyrozumiala.. niepotrafiaca powstrzymac swojej zlosci ale tez pomyslowa i wesola... lubiaca opowiadac kawaly i ogladac filmy katastroficzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
wszechpolka- szara myszka niczym sie nie wyrozniajaca z tlumu, nosi okulary, niewysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
z tymi filmami to dobre hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszechpolka-ciebie nie trzeba zgadywac:O jestes wredna,nietolerancyjna i nie akceptujesz faktu ze ktos moze miec inne zdanie niz ty,a twoim najwiekszym problemem sa homoseksualisci chociaz nie wiem czemu tak sie nimi interesujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta-mi sie wydaje ze jestes troche pulchna blondynka (ale tylko troche),z piegami,czesto sie usmiechasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze odbiegam od tematu ale mam pytanie do DarkWater.. -> jak robisz te serduszka ktore masz w stopce ?? :D czy da sie zrobic takie na gg ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konflikt nie,ona mnie raczej nie kojarzy,ale przeczytalam az za duzo jej topikow :O ps wirtualnie-ja tez kocham konie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maarrtaaaaaa
znow nie trafione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
winna czerwień [kiss ] tylko bez tej spacji na gg masz cos takiego podobnego wpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna... jakie [kiss ] zawias... serduszka robi sie [love ] przepraszam pomylilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te malutki ktore mam na dole to tylko tu na forum sie da i to wlasnie jest [love ] kliknij w moj nick i zobacz w stopce:) 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×