Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ruda kicia

Napisz jak wyobrażasz sobie osobę z poprzedniego wpisu

Polecane posty

Gość ***marion
taka ja - nie wie, czego chce w życiu, słucha techno i hip-hopu, niepewna siebie, trudno jej podjąć decyzje, średniego wzrostu, bardzo szczupła blondynka, niebieskie oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazam sobie \"taka ja\" jako niziutka brunetke, troche niesmiala, ale lubiaca sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-to-wam-powiem-ja
zuzka24 - studentka, wyrozumiała, lubiana przez towarzystwo, godna zaufania, kobieca, ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka ja -> wie czego chce od zycia, emanuje optymizmem, czesto sie usmiecha, ale zdystansowana do ludzi.. zgadlam troszke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups...pomylilam nicki...mialo byc o taka ja:P jeszcze raz: taka ja brunetka, wysoka,mniej niz 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyśka -> slucha Monrose :) lubi dobre imprezy na ktorych moze poszalec, glownie na parkiecie, ladna, wysoka brunetka, nie boi sie mowic co mysli; taka ja -> zgadlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-to-wam-powiem-ja
a ja? jak myślicie? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers --> pryszczata, ogolona na łyso, na skutek mutacji genetycznych ma uszy jak kot, je karme whiskas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telaviv. -> poza szatynka, zgadza sie wszystko, mimo ze to nie wszystko :P szalona krowa -> ambitna, ale nie stroni od zabawy, pelen luz, umie pokazac jasne strony zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasuszone_fiołki --> wysuszona 90 -latka , nie ma juz zębów, jej mąż ma zaskakująca dobre zdrowie jak na 90-latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×