Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieco szurnieta

statua wolnosci..flaczek..statua..flaczek

Polecane posty

Gość nieco szurnieta

ha czaicie chlopaka zzarla mi trema przed pierwszym razem i stanal mu ale jak mial wsadzic to opadl..hehe co z tym zrobic>? bo kolejna podejscia to juz beda smieszne dla mnie.?? tak a propos jesli macie jakies pytania a nie chcielibyscie ich zadawac na forum mam kumpele bardzo dobra jako doradca.mowie wam napiszcie kawaleknieba465@wp.pl . kazdemu pomoze no nie ma tematu ktorego by nie rozwiazala.a nigdy jej nie widzialamt yle ze mi tez pomaga:) pozdrawiam i licze na normalne odpo bez zadnych glupich wyzwisk itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieco szurnieta
podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerevb
a wiesz dlaczego mu opadł ?Bo tuz przed wejsciem zobaczyl twoje krocze i zrobilo mu sie nidobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieco szurnieta
guń sie flecie;p sami idioci na tym forum. chcialam sie tylko upewnic ze tu same szajbusy niedorozwiniete siedza. wspolczucia wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee.......
no tos sie laska wpasowala w towarzystwo. Witaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerevb
mezczyzni to wzrokowcy.Rownie szybko moze im stanac jak zobacza cos ladnego jak i opasc gdy cos oblesnego .Jak to mialo miejsce w twoim przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieco szurnieta
oblesny to chyba ty jestes;p no ale coz..widocznie post bez sensu tak jak i ludzie.kiedys to jeszcze mozna bylo tu z kims pogadac a teraz ni chuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×