Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

seks bez slubu z partnerem a komunia święta w kościele

Polecane posty

Gość alexxandra
Jestem bardzo wieżącą i też to robie, bo kocham mojego chlopaka i nie uważam tego za grzech...są gorsze rzeczy na tym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz sie \"bzykac bez opamietania\"jesli to daje ci szczescie i to jest twoje prawo i wybor,ale wtedy raczej nalezy zrezygnowac z komunii,chyba ze wyznaje sie swoja wlasna religie i ma sie wlasne przykazania i dogmaty...,ale wtedy jakby komunia w ogole nie jest potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale alexandria robi zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holahola
dziewczyno mojego chlopaka:seks w kazdej postaci przed slubem jest grzechem ciezkim-niestety.Fakt ,robimy to bez slubu i chodzimy do komunii ale po spowiedzi(o czym Ty nie wiesz).Przeczytalem troche ksiazek na ten temat i wiem ze Jezusowi najbardziej jest przykra wlasnie nieczystosc...Niestety problem ten dotyczy osob po rozwodzie rowniez,a bedacych w nastepnym zwiazku.To rowniez cudzolostwo.Jak sama nazwa mowi:slubujesz ze...az do smierci,na dobre i na zle,pozdrawiam Cie,yago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem teoretycznie
to wszystko co piszecie..ale i tak gorzej z praktyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze napisal holahola..niestety, jesli chce sie wyznawac jakas religie to trzeba objac wszystkie przykazania/prawdy wiary/nauki etc. Jesli sie wierzy nie mozna wybiorczo tego traktowac i wybierac tego co mi akurat pasuje, co dla mnie jest wygodne. A to, ze inni tak robia to coz..to ich sprawa,ich sumienie (lub jego brak) Trzeba kierowac sie wlasnymi przekonaniami , a nie patrzyc na innych.. Nie mowie ze ja jestem swieta, oj nie ;) seks to chyba jedyny problem ktory kloci sie z moja wiara i do tej pory nie zawsze niegrzeszenie mi wychodzi..ale przynajmniej probuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupaepops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiadałam się wielokrotnie na ten temat, ale wypowiem się raz jeszcze. Ludzie uprawiają seks a później idą do spowiedzi i kłamią z premedytacją przed Bogiem, że mają zamiar z tym grzechem skończyć, następnie idą do Komunii, a i tak wiedzą, że być może dziś wieczorem lub jutro znów czeka ich ostra zabawa. Nie wiem kto tworzy na takich głupich ludziach presję. Myślą, że Pan Bóg się obrazi, jeśli nie będą chodzić do spowiedzi, ale kompletnie nie myślą o tym, ze Pan Bog może się obrazić jeśli będą kłamali Mu w "twarz" i popełniali (dużo cięższy od współżycia przed ślubem) grzech świętokradztwa. No ale cóż- takie mamy zakłamane społeczeństwo, większość katolików to totalni hipokryci. Dodam, że sama jestem osobą wierzącą, ale mam też chłopaka, z którym współżyję. Nie wyobrażam sobie iść do spowiedzi i perfidnie kłamać, że obiecują poprawę z tego grzechu. NIESZCZERA SPOWIEDŹ JEST KOMPLETNIE NIEWAŻNA A PRZYJĘCIE KOMUNII WÓWCZAS STAJE SIĘ ŚWIĘTOKRADZTWEM. To tyle ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtajemnicza
Szczeże to mam już dosyć kościoła według kościoła wszystko jest zakazane fakt człowiek ma słabą wole ale o świętokradztwie to już przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taka napalona...prosze zadzwon do mnie mam chcice wejdz na strone http://sextelefon.ovh/ i znajdz swoją Anię i dzwon chcę poczuć cię w sobie już teraz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×