Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość more than woman

lumpeksy....żałosne, bo....

Polecane posty

Gość more than woman
z tego, co od czasu do czasu pochwala sie kumpelki(ze upolowaly jakis ciuch), wnioskuje, ze tu ceny sa podobne. podejrzewam, ze jak na lumpeksy kasa jaka chca za towar jest dosc duza, jest dlatego taka a nie inna, ze jest duzo klientow a skoro sa klienci to latwo na nich zarobic i ceny skacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz prawo myśleć
Dla mnie 10 zł, to nie jest żadna cena. Płacę dużo więcej, ale mam pewność, że będę miała jedna taki ciuch, będę oryginalna, nie tak jak "more than woman", która ubiera się w ciuchy z H&M, w których chodzi cała ulica. Ostatnio kupiłam super bluzeczkę za 6 zł, Marks&Spencer na przykład. Ale zdarza się, że płacę i 50-60 zł za sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuioplkjhgfdsa
No wlasnie. Nie wiem w jakich sklepach się ubierasz, jezeli uwazasz ze normą byłby lumpeks z ciuchami po 100-150 zl za sztuke :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
ja uwazasm ze w lumpeksach ceny sa za wysokie jak mam ochote cos upolowac to skocze np w sobote-za pol ceny sprzedaja i cos kupie bo jestem szczupla a wiele kobiet starszych tych ciuchow nie dostrzega i kupuje je za pol ceny po co przeplacacw poniedzialek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more than woman
śmieciara jestes i tyle. marks'n'spener za 6 zl hahahaha pani ekskluzywna sie odezwala :) smiac mi sie chce. jak komus imponuje uzywana bluzka za 6 zl to gratuluje. dla kogos byla zbednym smieciem za to pani, co pozjadala wszystkie rozumy i chodzi do kosmetyczki na full service chetnie przyjmie ten fatalaszek :) smieszna jestes damulko z lumpeksu :) idz i kup nowy ciuch m&s to podam ci reke, a nie chwal sie ze kupilas bluzke za 6 zl (niec ona sobie nawet w idealnym stanie bedzie. co smiec to smiec.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa z rana
Ja kupuje ciuchy dla mojej 3 letniej corki prawie wylacznie w lumpeksie.Stac mnie na ubrania z firmowych sklepow ale z ekonomicznego punktu widzenia nie kupuje ciuchow w takich sklepach.Poprostu kiedy moja mala zaleje soczkiem bluzeczke za 5zl nie jest mi zal jej wyrzucic a kiedy zrobi to z bluzeczka kupiona w np Smyku za 30-40 zl to jednak zal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuioplkjhgfdsa
Pokazałas wlasnie swoją ciemnotę. Wytłumacz mi dlaczego taką zbrodnią jest jeżeli ktoś kupi bluzke za 6 zł, a inny kupi identyczną za 100. Chyba logicne ze jest powod do zadowolenia jezeli kupiło sie cos w idealnym stanie za grosze. I nie " śmieć" bo w lumpeksach czesto są ciuchy wrecz z metkami, nie noszone przez nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaszcz
a ja czesto ubieram sie w lumpeksach i jestem bardziej gustownie ubrana od wiekszosci nie ubierajacych sie w lumpeksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more than woman
tak, pokazalam swoja ciemnote :) ale chyba nie wieksza, niz panienki kupujace w lumpeksach, o zgrozo, bielizne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felek bez embelek
a co ci przeszkadza,z ektos kupuje bielizne w lumpeksie ,to jest wyłącznie jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more than woman
osobiscie mi nie przeszkadza. tylko jakies takie obrzydzenie odczuwam, gdy widze, jak w koszu z bielizna buszuje dama ubrana w futro, z masa pierscionkow (zapewne z tombaku), na paluchach :) jak kto woli, jak kto woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzxyz
głupia z ciebie krowa jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm..... widzę pewną niejasność - dziwisz się ludziom, ze kupują ubranie po kimś, a sama idąc do sklepu z \"nową\" odzieżą, nie zastanawiasz się, ze przymierzając but - przymierzał go przed tobą ktoś inny z grzybicą miedzy paluchami, albo, gdy w przymierzalni zakładasz bluzkę - że przed tobą przymierzała tą samą dziewczyna z bakteryjnym zapaleniem skóry itp... i ją kupujesz, myśląc, ze jest nowiutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do autorki
A co ty tam robiłaś? Dlaczego szukałaś materiału w wyrzucowych szmatach, a nie poszłaś po tkaninę do zwykłego sklepu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ineczka n
ja osobiscie bielizny nie kupuje bo mam miseczke e a w lumpeksach takich nie ma-ale gdybym znalazla to kto wie bo musze kupowac drogire staniki za okolo 120-150 zlby dobrze lezaly ja nikogo nie oceniam i uwazam ze mozna kupowac jednak ceny uzywanych rzeczy powinny byc nizsze-dla przykladu kupila w Lidlu w wyprzedazy kurtke za 20 zl a w lumpeksach gorsze kurtki uzywane kolo 30-40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do autorki
O, i ciekawe, że widziałaś panią w futrze w kwietniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more than woman
hahaha bo co, bo nie przyklaskuje domulka ubierajacym sie w lumpach? kilka postow wyzej jedna wylewala swoje wywody na temat tandetnego ubierania sie np w h&m, za to m&s z 2 reki za 6 zl jest jak najbardziej szczytem gustu i dobrego smaku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuioplkjhgfdsa
Przed chwila przezkadzala ci bluzka, teraz bielizna. Masz jakis problem ze sobą? Kazdy ubiera sie tam gdzie lubi, i gdzie odpowiadają mu ceny. Nie chodz tam, nikt cie nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more than woman
czepiajcie sie ortografii i futer :) czepiajcie sie:) smieciarami i tak zostaniecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more than woman
bez odbioru bo atmosfera robi sie gesta :) damulki z lumpeksow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do autorki
Nie czepiam się, tylko zadałam ci pytanie, na które nie potrafisz odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz prawo myśleć
takie hahahaha, jest objawem Twojej niemocy. Ja nawet nie chciałabym Ci ręki podać, bo dla mnie Jesteś gorszym gatunkiem człowieka. Mogę tylko boleć nad tym, że Jesteś aż takim prostakiem, który uzależnia podanie ręki, od tego jaki posiadacz owej dłoni ma ciuch na sobie. Jesteś żałosną osobą, naprawdę. I głowę dam sobie uciąć, że ubierasz sie na co dzień w lumpeksach, a ktoś Cię ubiegł i dlatego tak zioniesz nienawiścią. Ktoś sprzątnął Ci fajny ciuch i tak się rzucasz. I nie rycz tak jak zarzyna świnia, to to Twoje hahaha w każdym poście naprawdę jest żałosne. Śmieszna osóbka, która zakłada topik o lumpeksach, nie bywając w nich. Od kumpelek się dowiaduje, z topików, w życiu nie była, a teraz przypadkiem weszła... Matoł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz prawo myśleć
I ten nick... more than woman... I wszystko na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more than woman
jesli ktos lubi w kwietniu w fotrze poginac, nie bede go zmuszac zeby to futro zdjal. wieksze prawdopodobienstwo, ze w lumpeksie natrafie na odziez "z dodatkiem grzybka" niz w sklepie z nowymi rzeczami. z reszta, kto to wie, co w skladzie jest. kwestia szczescia lub nie. mam nadzieje ze ustatysfakcjonowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobietaaa
ja nie ubieram sie w lumpeksach i nigdy w nich tez nie bylam, ale tez nie krytykuje osob, ktore tam sie ubieraja. Jedynie co mnie denerwuje to fakt, ze pisza niektore, ze jak sie ubieraja w lumpeksach to sa inaczej ubrane niz inne sa oryginalniejsze i z tym sie nie zgodze. Jak mozesz byc ubrana oryginalnie w czyms co ktos wyrzucil co bylo modne pare lat temu???no nie wiem, ale cos tu sie nie zgadza. Nie przeszkadza mi jak ktos chodzi do tych sklepow, ale nie mowcie, ze tam sa tak super rzeczy, bo w to nie uwierze. Moje niektore kolezanki sie ubieraja w lumpeksach to wiem jak wygladaja te "super oryginalne ciuszki" !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do autorki
Jeszcze nie, bo na to pytanie nie odpowiedziałaś: A co ty tam robiłaś? Dlaczego szukałaś materiału w wyrzucowych szmatach, a nie poszłaś po tkaninę do zwykłego sklepu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miarę usatysfakcjonowała mnie Twoja wypowiedź, ale dałaś mi dowód na to, ze dysksja z Tobą powiała nuuuuudą. no cóż, z jednymi można ponarzekać na obcych ludzi, którzy wstępują do lumpeksów, a z inteligentnymi na ciekawsze tematy. Do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość more than woman
nie uzalezniam podania komus reki od zawartosci jego kieszeni, od ciuchow w jakich chodzi. widze ze nie zrozumiala kolezanka. nie moj problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna kobietaaa
a najbardziej mnie denerwuje jak chodza do tych lumpeksow biedniejsze dziewczyny wybieraja jakies firmowe ubrania zeby pokazac na zewnatrz, ze sa tak super bogate, ze ich stac na firmowe ubrania. Zalosne to jest !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×