Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrzcie lepiej na siebie

weszłam tu i przeczytałam...

Polecane posty

Gość patrzcie lepiej na siebie

dziewczyny! weszłam tu i czytam co wypisujecie i az mi sie słabo robi. czy wy nie macie własnego życia? naprawdę interesują was takie bzdety jak wzrost czy nowa fryzura jakiejs gwiazdki? poza tym dziwie sie ile tu jest krytyki, jak np. "ona nie ma talii", "jeste gruba", "jest niska". a wy przepraszam bardzo jakie jestescie? takie idealne? z reszta kto powiedzial ze kazda aktorka czy piosenkarka ma miec idealne wymiary? przeciez to sa normalne kobiety, ktore po prostu stały sie sławne. a z resztą kto powiedzial ze jak ktos jest niski czy ma więcej ciała to od razu jest gorszy? lepiej popatrzcie na siebie a nie tylko krytykujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne jest to
że te laseczki ciągle zamieszczają tu zdjęcia, wymiary, zjedzone żarcie w ciągu dnia i domagają się pochwał, akceptacji, zachwytu pocieszania. kiedyś tak szacowano niewolników i krowy na targach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻENUA....
SPADAJ STAD..OD TEGO JEST TEN PORTAL TUTAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to forum jest
dla brzydkich zakompleksionych dziewczyn co innym zazdroszcza urody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żenuła - jak dla mnie to ten portal służy do wymiany informacji i prowadzenia rzeczowej dyskusji.... ale jeśli ma się smietnik w głowie, to o czym innym można porozmawiać jak nie o cudzym wzroscie, talii czy cyckach??? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupoty pleciecie! To są osoby publiczne,tu jest dział dla nich,a my możemy sobie wyrażać opinie,o nich. I nic nie ma do rzeczy to,jak która z forumowiczek wygląda :P Czy przemawia przez nie \"zazdrość\",czy nie........... A nas oceniają bliscy,koleżanki,koledzy,znajomi i nawet nieznajomi.Też jesteśmy na cenzurowanym :P ♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosne jest to
Figazmakiem masz rację! Od dawna jak się wchodzi na kafe to nic tylko "zobaczcie mnie, to śą: moje wymiary, cycki, dupa, cipa itd", "tyle dziś zjadłam", "oceńcie ten ciuszek", "ale jestem gruba", "o on powiedział tak co mu odpowiedzieć ale tak żeby mu w pięty poszło" No litości! Nie da się poważnie pogadać na żaden temat. I nic ciekawego, świeżego, nowego w topikach się nie pojawia... szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻENUA....
to znajdz sobie inne forum...moze beautyw polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muehehe
Żenua - tak to czytam i sobie myślę, że może to wy powinniście kafe opuścić i założyć własne forum - np. cycatki, pustaki lub coś w podobie :D "Kafeteria" brzmi fajnie i dość dojrzale - szkoda ją tak kaszanić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż,trzeba by sobie poszukać bardziej ambitnego forum :D Ja,nie udzielam się zbyt dużo tutaj,ale uważam,że dziewczyny mają prawo pisać,co chcą.Żeby tylko nie obrażały........:) ♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Igi.
no na ulicy nie widac tych ladnych dziewuszek bo siedza przed monitorami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×