Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miqel

Mam ochotę obciągnąć facetowi

Polecane posty

Gość Miqel

Jestem facetem, hetero, mam dziewczynę. Ale od dłuższego czasu mam wielką ochotę obciągnąć jakiemuś facetowi. Co byście o mnie pomyślały!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako facet, powiedziałbym że masz pierwiastek geja w sobie;P Tak jak każdy... I bym poradził wypić troche wina z dziewczyną, i ją zaspokoić. A nuż odechce się Tobie jej i zaczniesz polować na owlosione tyłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mamy myśleć niby
normalne to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miqel
Ta joga jest beznadziejna. Faktycznie się zapisałem i postępy są prawie żadne. Do czubka penisa od języka brakuje mi nadal ok. 2 cm a co tu mówić o porządnym samoobciągu :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miqel
jak ktos da mi obciagnac w zamian pozwole polizac moje zwieracze i pobawic sie fioletowa hemoroida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem że masz w sobie ukrytego homoseksualiste choc teraz taka modna Co drugi topik jakaś kobieta oznajmia że chciałaby spróbować z inna kobietą. Takich jak ty jest mnie ale napewno znajdziesz chętnego który pomoże ci spełniś twoją fantazję :) PS dla mnie to obrzydliwe ale kazdy jest wolny i ma swoje marzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan Marian
Ja na twoim miejscu już bym się szykował na następną "paradę równości". Tam znajdziesz przyjaciół, którzy cię zrozumieją :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×