Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SaVaNa

PIERCING CIAŁA

Polecane posty

Gość SaVaNa

Hmmm.... Co myśliście o tzw. piercingu? Sama mam kolczyk w pępku :P Ale bardzo bym chciała mieć z języku i nosie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byleby piercing nie był robiony u kosmetyczki - wtedy jestem za. Ja mam kolczyk nad górna wargą tzw madonne, oraz kolczyki w nadgarstkach. Planuje jeszcze na karku. W pępku miałam, ale jak się ta moda rozprzestrzeniła po gówniarzach z gimnazjum to wyciągnęlam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Nie u kosmetyczki ? Czemu wlasnie najlepiej jest u kosmetyczki maja wszytsko sterylnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa lepiej samemu sobie robić
na pewno wiesz (no przecież to TWOJE ciało) ze akurat w tym miejscu gdzie chcesz instalowac kolczyk zadnych nerwow nie ma itp. nic sobie nie uszkodzisz.. bla bla bla:o poza tym jak to wygląda? dla mnie totalnie szpeci twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie ja mam znać się na anatomii, ale piercer. Kosmetyczce w tej kwestii nie ufam. A to czy szpecę sobie twarz czy nie to moja sprawa. Jeszcze kilka części ciała sobie oszpecę i mało ci do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Poprostu się załamię!!! Ja byłam u kosmetyczki która wogóle nie używa pistoletów. Mają igły jednorazowe wenflon i wszystko robia w rekawiczkach. Mozna sie zalamac!! Jak mozna samamu przeklowac cialo ?? Uszy standard owszem, ale pepek jezyk czy brew to poprostu nie wolno....wejdzcie sobie na www.wildcat.pl i zobaczcie jak facet se sam przeciurkował bren i zrobił dziurkę o ileś tam milimetrów za daleko czy jakoś tak,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAVANA
Hmmm...Kasienko masz w jezyku....marze a tym kolczyku ale boje sie ze przez to bede miala krzywe zeby :) Planuje w nosie a mam w pepku *POZDROWIAM*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biaLaaa
Chciałabym zrobić sobie kolczyk nad górna wargą, ale mam juz kolczyk w języku i boje sie że szkliwo itp będzie mi sie podwójnie niszczyło. Czy to prawda czy zdaje mi sie tylko?:Pheh ii czy dziurka zarośnie mi sie kiedyś jak już wyjme kolczyka??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ok. Mam w pępku od 11 lat. Ale u kosmetyczki w życiu bym tego nie zrobiła... Ja byłam w profesjonalnym studio Tatoo & Piercing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chii
Nie no bez przesady kosmetyczki też wiedzą co robią... ja i tak powiem ze robiłam u kumpeli i zyje nie mam zadnych problemów nic :p i nie płace kolosalnych sum pepek salon 150 zł ja zaplaciłam 30zł :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meja1
Witam wszystkich .. :) Mam małe pytanie do was bo juz tyle sie naszukałam i niemoge nic na ten temat znalesc. Mam kolczyk w pepku jezyku i teraz przed nadgarstkiem czyli na przedramieniu .. wystaja 2 super kuleczki fajnie to wyglada, przebijałam sama bo zawsze wszystko sama przebijam lecz strasznie ropieje to przebicie nie wiem co mam zrobnic czy macie jakis kontakt kto przebija całe ciało .. bo jedynie takie osoby beda cos poradzic .. lub moze i wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz wysłać maila np do piercmenów wildcata [www.wildcat.pl - tam znajdziesz wszystko] sama mam w pępku i w języku. co do szkliwa - wybieram sie do dentysty zeby sprawdzic czy bardzo mi się zniszczyło. staram sie tez nosic tylko plastikowe kuleczki.[są fajne kolorowe ;D] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluuuuuuu
hej mam taki problem mam kolczyka typu surface koło ucha. dziś rano zobaczyłem,krew na pościeli właśnie z niego, oraz opuchlizne... zastanawiam się co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×