Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

fajne xD ja też mamie pow ,że do końca tego roku na 100 % nie dostanę , a ona pow ,że dostanę ! Pierwszy raz chcę żeby kolejny raz miała rację ! xD ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej w dolnej części. A teraz źle sie czuje, głowa mnie boli i brzuch. ;/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to tak mi głowa napierdala (sory za wyrażenie ale inaczej nie moge trgo wyrazic ! ) i tak mi sie welbie greci (hej siup wszyscy swieci ale mi sie we lbie kreci ) . A i mam calkowity zanik sluzu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexs
Cześć dziewczyny:D słuchajcie nie martwcie się, że nie macie jeszcze miesiączki. Jeśli pojawi się do 16 roku życia to wszystko będzie dobrze. Jednak jeśli nie to od razu marsz do lekarza i powiadomcie mamę. Nie bójcie się jej o tym powiedzieć, przecież ona też jest kobietą i na pewno wie co robić w takich sytuacjach. Co do śluzu jest on objawem, że nie długo możecie mieć miesiączkę, ale także kiedy się podniecicie to jest on wydzielany. Jeśli macie silne wycieki śluzu to radzę wkładać do plecaka wkładki i na pewno mieć na wszelki wypadek jedną podpaskę. Nie bójcie się dostać pierwszej miesiączki w szkole, jeśli poczujecie że coś jest nie tak pójdźcie do toalety i sprawdzie. Ja moją pierwszą zauważyłam dopiero wieczorem, nawet się nie skapnęłam że dostałam:D Im później ją dostaniesz tym lepiej mniej będziesz się z nią męczyć:P A to że boli cię głowa czy masz złe samopoczucie nie musi być wgl objawem zbliżającej się miesiączki może po prostu jesteś tego dnia zmęczona albo po prostu masz zły dzień. Więc radzę nie polegać na takich objawach. Jeśli macie jeszcze jakieś problemy to radzę spytać się mamy albo starszej siostry. NIE BÓJCIE SIĘ ZAPYTAĆ!!! Mam nadzieję, że pomogłam i uspokoiłam wiele dziewczyn. Naprawdę cieszcie się dniami bez miesiączki, a dziewczyny które je już mają to cóż muszą się z nią męczyć, ale zawsze są jakieś pozytywne strony:D Pozdrawiam wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaay
hej dziewczyny pomóżcie. Od mojej pierwszej i zarazem ostatniej miesiączki minął rok. Martwię się czy coś jest ze mną nie w porządku???!!! To na 100% była miesiączka....nawet mama to stwierdziła. HELP ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagma230499
słuchajcie może wy mi pomożecie. moja najleprza kumpela prawdopodobnie wczoraj dostała pierwszą miesiaczkę. a ja w ten sam dzien co ona mi o tym powiedziala to miałam straszne bule w dole brzucha juz 2 dzien z żęd bek przerwy boli mnie brzuch i od 1,5 roku mam wydzieline śluzową, owłosienie na wzgórku łonowym i pod pachami piersi tez mam spore i niewiem czy moge sie spodziewać pierwszej miesiączki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexs dzięki za rady ;) julaay 1 rok to za długo nie masz .powiedz mamie ona ci pomoże i tak jak pisała alexs nie bój się jej powiedziec , może cię zabierze na badania do ginekologa i będziesz miała powód braku okresu. i nie przejmój się to wcale nie musi znaczyc że coś z tobą nie tak ;) dagma230499 nie da się określic dokładnie kiedy dostaniesz ;) po objawach można wywnioskowac że możesz dostac niedługo , może nawet przed nowym rokiem;) ale nie ma co do tego reguły , możesz nie znaczy musisz ... jakbyś dostała to nam napisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexs
Hejka wszystkim:D Cieszę się bardzo, że pomogłam niektórym dziewczyną. Będę wpadać na to forum dosyć często, więc możecie zadawać wszelki pytania. Pierwszą odpowiedź chciałabym skierować do julaay. Nie martw się tym, że od pierwszej miesiączki minęło już rok a Ty jej nie masz. Miałam tak samo i to jest spowodowane tylko tym, że dopiero dojrzewasz i nie masz regularnych okresów. Na pewno przyjedzie ona za jakiś czas:D Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achaa.
cześć , tu znowu ja , słuchajcie wczoraj mnie tak bolał brzuch ze nie wytrzymywałam poprostu , dziś troche też mam biegunke ,a śluzu jest duzo więcej niż ostatnio a w pochwie mam go najwięcej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dzisiaj miałam strasznie dużo śluzu siedze w kościele a tu nagle jakbym sie posikała czułam sie strasznie i zały czas zakrywałam kurtką bo myślałam że mi widać mokre. Dlaczego jest go tyle?? Prosze pomóżcie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pamietam xD
Hej dziewczyny ! Pisałam tutaj już przed tem ale nie pamiętam nicku xD Dzisiaj ide do łazienki i ..... 'czerwona ciocia' do mnie przyszła :] Pozdrawiam wszystkie dziewczyny :) i dziekuje za pomoc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Co tam u was ?. U mnie nawet spoko . Dzisiaj rano mnie bardzo brzuch bolał i nie poszłam do szkoły . Śluzu mam dzisiaj mało ale wczoraj było go dużo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbeleeeek
nie panikujcie, to tylko okres, nie ma co wagarować z tego powodu, zakładasz wkładkę i jedziesz. Ja miałam szczęście i dostałam w domu, uwaga w prima aprilis :D i rzeczywiście, miałam jeden dzień i potem tak na serio to chyba po 3 miesiącach dostałam :D a jak mi wtedy było wstyd jak mama i siostra piszczały z radości i gratulowały O_o a ja wkurzona bo wcześnie, 13stka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduśka no to możesz się szykować ;* U mnie nudy też w domu siedzę bo chora jestem śluzu mam średnio ale mam wnerw bo przez jedną noc mi dwa duże pryszcze wyskoczyły !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........?
Cześć. Mam do was pytanie? Bo ja grzebałam sobie w ... :-(czy będę mieć jeszczę okres? Nie miałam miesiączki jeszcze. ALA czy ja bym mogła zaiść w ciązę jak ieszcze nie m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koloorowaaa_xd
Cześć dziewczyny ! ;** Mam 13 lat. W styczniu 14 ;D Jak byłam młodsza to zawsze myślałam : kiedy ja dostanę okres? Ja chcę jak najszybciej . xD Teraz niedawno wchodzę do toalety i co ? Mam jakieś brązowe ślady na gaciach XD Mówie sobie : kurde, co to ;d Myślałam, że to okres, ale potem dowiedziałam się, że to tzw. plamienie przed okresem . :)) Pff, ale różnica :D Tak więc czekam na ten pierwszy raz ;pp A tak na marginesie : Moja mama i babcia dostały okresu bardzo późno. Moja mama jak miała 16, a babcia 17. Więc wydaje mi się, że stwierdzenie, że okres dostaje sie w wieku przybliżonym do mamy lub babci jest złe . :) W moim przypadku chyba tak jest :) Więc narazie czekam...Jak coś to napisze Pozdrawiam ;****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexs
Jeśli nie miałaś zbliżeń seksualnych z mężczyzną to nie możesz zajść w ciąże. Tak poza tym ile ty masz lat? Bo jeśli 13-14 to twoje narządy płciowe są jeszcze nierozwinięte i raczej jest mała prawdopodowność, że możesz być w ciąży. Jednak radzę w takim wieku tego nie robić, bo możecie mieć później problemy kobiece:D Nie chce też nikogo martwić, ale plamienie nie zawsze musi oznaczać, że zaraz będziesz miała miesiączkę. Dziewczyny nie wiem co wam tak śpieszno do tego okresu później będziecie narzekać, że musicie się z nim męczyć i że boli was brzuch i po co to komu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa masz rację moja mama i babcia dostały jak miały 11 - 12 lat a ja mam 12 i nie mam ;( to się nie sprawdza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakiś całkowity zanik śluzu ;/ nie wiem czemu .. A reszta jak zwykle nic mnie nie boli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.x.x.x
koloorowaaa_xd : Ja podczas pierwszego okresu miałam tylko brązowy śluz, także niekoniecznie to musiało być plamienie - to mogła być miesiączka.! Więc możesz się spodziewać za miesiąc normalnego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.x.x.x
..........? : Pisząc, że "grzebałaś" masz na myśli masturbację?! Jeśli tak to nie masz się czym przejmować, od tego się nie zachodzi w ciąże i możesz być pewna, że okres dostaniesz na 100% : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol : (
hej : ( nie mam jeszcze okresu mam 13 lat. Piersi mam rozmiaru AA 75 biodra trochę rosną włosy łonowe i pod pachami też łonowe się kręcoł (czy to normalne) no i ten śluz ponad rok już jest . jak już ten śluz wyschnie zostaje na bieliżnie taki białawy kolor plis pomóżcie odpiszcie pliiis : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×