Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

jestem :) robisz tak : jak masz ze skrzydełkami to najpierw odklejasz główną częśc , ten duży papierek . przyklejasz na majtki , i dopiero przyklejasz skrzydełka ;) a bez skrzydełek to jak wkładkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i ogolnie dzięki ze mi pomagasz:) Trochę głupio sie czuje.. Mam 13 lat, niecałee ale nie nie umiem podpasek zakładać..:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli dobrze zrbilam:) Ej.. To nie jest obciach, ze was o takie rzeczy pytam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok dzisiaj troszke luzu w nauce więc ok ale jutro spowrotem się zacznie :D A jak u was ?, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co , ty też mi często pomagasz ;* brzuch mnie dziwnie boli , dołem :( pobolewa , ale wczoraj w nocy to masakra była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: u mnie nauki... Masakra! Srac sie chce:( za przeproszeniem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejj znowu jaa wiecie co ja to mam taki zaciesz od tego okresu że już mi normalnie odwala bo dziś pod nosem śpiewałam sobie "Maciczka mi się łuszczy" ohh kogo ta moja matka urodziła ahaha :) Czy to nie dziwne że mam okres a mnie nic a nic nie boli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik: noramlne:) moze po prostu tak to twój organizm znosi:) A ja se podpache zmienilam:) ale dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik: a poza tym, to moja kumpela tez tak miała:) Była zupełnie płaska, dostała i nic ja nie bolało:) Ile masz lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firtuna: jeszcze raz dzięki:) Juz wiem czemu wydawało mi sie ze złe Założyłam.. Podpaska jest za duża..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć da sie wytrzymać:) ważne ze krew wsiaka:p Na razie mi przyhamowalo ale jak chlapnie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 14 lat :) Kurde moja mama mi dzisiaj nie złą prelekcje o ookresie zrobiła jak jej powiedziałam że dostasłam . I powiedziała dzisiaj masz pierwszy dzień to tam mało co jest a jutro możliwe że będzie dużo więcej . A dziś wcale nie było tego tak mało .Ciekawe ile będzie trwał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×