Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Dziewczyny dzięki za wszystko, ale odchodze- czasem moze coś jeszcze napisze ale popadam w depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: Jestes jeszcze? Poklocilam sie z moja "przyjaciółka" bo zrywa sie ciagle z testów i pyta mnie co na nich było by dostawać 5. Moim zdaniem to nie jest fair! Ona se siedzi na facebooku a ja sie uczę a potem ona dostaje lepsze oceny ode mnie. Postawiłaam sie dzisiaj jej to zaczęła mnie wyzywać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla : Sorka, że dopiero teraz odpowiadam :) Czasem jak mnie nie ma na teście to się zapytam co było ale bez przesady. Zdarza się to bardzo rzadko. Moim zdaniem powinnaś jej powiedziec, że jak chce dostac dobrą ocene to niech się uczy bo ty nie będziesz jej mówiła co było. Mam nadzieje, że pomogłam . :D PS. Jeśli zaczęła cię wyzywac, to znaczy że nie jest ciebie warta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: masz racje:) dopiero teraz zauważyłam ze nasza "przyjaźń" przyjaźnią nie jest.. Czy ty wierzysz w przyjaźń po tygodniu znajomosci? Jest to dla mnie bardzo WAZNE pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to NIE. Ja rzeby się zkimś zaprzyjaźnic potrzebuje MINIMUM roku. Muszę tą osobe dobrze poznac, czy jest godna zaufania czym się zajmuje interesuje itp. po tygodniu to jest znajoma. po paru tygodniach koleżanka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: wow! Moja najlepsza przyjaciółkę znam 8 lat. Pózniej mam przyjaciółki które znam 7 lat. Mam tez przyjaciółki które znam 3 lata:) Ja osobiście mam tak, ze nie liczę na lata- w sensie, "znam CIE Juz 2 tygodnie Jestes moja Kolezanka:p" Ja mam tak, ze... Wiem jestem dziwna:) mam bardzo romantyczna dusze:p Tydzień temu poznałam nowa dziewczynę w naszej klasie i od razu, po pierwszej rozmowie w moim sercu pojawił sie napis "bratnia dusza":p I jesteśmy przyjaciółkami, bardzo duzo czasu ze sobą spędzamy i w ogóle;) Wiem- możecie myśleć o mnie ci chcecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony to fajnie, że można szybko sie do kogoś przekonac i wgl. ale czasem można wykorzystac osoby wrażliwe i romantyczne. jak wszędzie jest za i przeciw :) Moją najlepszą przyjaciółkę znam ... 15 lat :D Urodziła się miesiąc po mnie . Nasze mamy to przyjaciółki więc od dnia narodzin się 'znamy' :) Reszte takich bardzo bliskich przyjaciółek znam 10 lat :) A reszte to 4-5 lat. :) Moja 'najkrótsza' ;p przyjaźn trwa 2 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduska: no tak mnie np wykorzystała ta dziewczyna o której pisałam wcześniej..:o No nic.. Ja ogolnie jestem bardzo otwarta na ludzi, śmiała. Odważna i szybko zawieram kontakty.. Wow:) fajnie 15 lat...:) ja niestety do 5 roku życia miałam 4 przprowadzki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fortuna :) Co tam u ciebie? Jak się czujesz?. Jakieś nowości?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla skoro juz mowilas o tych testach tesz tak mam i jak sie kolezanki mnie pytaja to mowie ze nie pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity;*
Mam 13 lat i od 3 lat biało-żółty śluz. Mam już wszystkie owłosienia od roku (łonowe, pod pachami, leciutko-czarne na nogach) a biust 75A-B. Wciąż jednak czekam na miesiączkę, szczerze mówiąc już mnie to denerwuje. Jednak od 4 dni zauważyłam na majtkach brązowo-szaro dziwne plamki (kropki, kreski, itp. Najczęściej jest ich w sumie 4. Tylko 4.) i zastanawiam się co to może być? Nie są na pewno od brudu, no bez jaj :]... Czy to objawy nadchodzącego okresu? Jeśli tak, to za około ile powinnam go dostać? I co to są te brązowe plamy? Proszę o szybciutką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia:*
hej dziewczyny mam problem moja przyjaciółka podrywa mojego chłopaka i całkiem nieźle jej to wychodzi bo dzisiaj on prawie w ogóle mnie nie zauważał .Nawet siedział z nią............. Odpiszcie jeśli możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznana1555
Chodzę do kl.5. Jeszcze nie dostałam miesiączki. Ale boję się tego bardzo.Nieraz gdy budzę się i idę do toalety widzę przezroczysty śluz masakra!!! Zadaje sobie pytanie kiedy to będzie? Około 3 tygodni temu w nocy obudziłam się z bardzo mocnym kuciem w dole brzucha... Zdarza mi się to coraz to częściej. Okresu boje się ale boję się bardzo że zacznie mi się to w szkole i na robię sobie takiego wstydu że jak na drugi dzień przyjdę do budy to wszyscy będą się ze mnie śmiali.:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infiinity: nie martw sie:) Hmm.. Ja mam niecałe 13 lat, a w grudniu pojawiła sie u mnie miesiaczka w postaci brazowo- czarnego sluzu:) druga tez taka malam dopiero trzecia była krwista:) być moze to okres, ale nie jestem pewna..:) Nieznana: jeśli przeszkadza ci sluz to nos wkładki higieniczne, a w plecaku Podpaski:) to uniknie przykrych sytuacji w szkole związanych z okresem:) Lolcia; strasznie mi przykro:( jeśli to jest twoja przyjaciółka to pogadaj z Nia. Z twoim chłopakiem tez by wypadało, ale to Juz od ciebie zależy, ja bym np zapytała go czy nadal chce być z Toba.. Ale sorry ja sie na tych rzeczach nie znam bo nigdy chłopaka nie miałam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :) Okres już mi sie dawno skończył,jakiś tydzień temu :D A co tam u Was ? U mnie oki. W szkole też :p Tylko,że... No bo mam/miałam taką przyjaciółkę. Znamy się od 1 klasy podstawówki (obecnie chodzimy do 5) . No i cały czas się przyjaźniłyśmy. Oczywiście,były kłótnie itp. Ale potem się godziłyśmy... Czasami nawet po 2 tygodniach,ale mimo wszystko.No i dziś ona się tak śmiała na przerwie i chodziła wszędzie z taką jedną dziewczyną z naszej klasy... No i ja jej powiedziałam,że zapewne chce się z nią przyjaźnić. Ona tak strasznie nie zaprzeczała. No to ja,że pewnie tą przerwę też z tą Beatą spędzi. A ona mówi ,,No. Bo na tamtej było fajnie''. To ja powiedziałam,że skoro tak,to ja się nie chcę z nią przyjaźnić -.- A potem ona i ta Beata cały czas sobie chodziły po szkole,śmiały się itp... Mnie to wkurzało. I robiły to specjalnie,żeby mnie wkurzyć. A na matmie Milena się do tej Beaty przesiadła (no,praktycznie) -.- No i zapewne one się teraz przyjaźnią, a ja nie mam przyjaciółki... Nie mówcie,żebym poszukała innej przyjaciółki,bo u nas w klasie nie ma takiej innej dziewczyny. Co ja mam zrobić ?! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infinity;*
Też to miałam :( Może zacznij olewać przyjaciółkę, może to potrwa tydzień, dwa, a może nawet miesiąc... ale jeśli kocha to wróci ;* a ja wierzę, że kocha :D Przez ten czas gadaj na przerwach z innymi dziewczynami, żartujcie i śmiejcie się zwłaszcza w jej obecności, żeby przyjaciółce zrobiło się przykro. Może wtedy to przemyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martwcie sie ja tez mam 12 lat okresu jeszcze nie mialam na poczatku tez panikowalam ale teraz jokos mi sie nie spieszy zeby dostac ta miesiaczke teraz nie mam i sie ciesze jak ja dostane to dostane bo z reszta co ona zmieni w moim zyciu tak samo bede wygladac ten sam charakter ten sam poziom inteligencji tylko bede sie mogla poczuc bardziej dziewczeca :) dziewczyny nie martwcie sie kiedy bedzie czas to wasz pierszy raz nadejdzie(miesiaczka) :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infinity- :( Zwłaszcza masakra,że jutro skaczemy na wuefie przez kozła na ocenę, a ja nie za bardzo umiem... Większość dziewczyn też. A akurat ta Beata i Milena umieją skakać i jak mi się nie uda,to zapewne będą mnie obgadywać. A inne dziewczyny... One chodzą,że tak powiem ,,grupami'' i trochę nie bardzo z tym śmianiem się z nimi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna: przez 6 lat byłam w takiej samej sytuacji jak ty.. Ale w tym roku zrozumiałam ze można sie przyjaznic z kilkoma osobami na raz:) a przyjaźń nie polega tylko na chodzeniu wszędzie z ta osoba:). Tak jak na to patrzę. Przyznan ci szczerze, ze ostatnio sie wkurzylam na taka moja bliska koleżankę która sie na mnie Obrazila, za to ze przerw nie spędzam tylko z Nia:o A co do postawy Twojej przyjaciółki. Nie obraz sie, ale przeżywam taka sama sytuacje co ona. Generalnie to ja nie mam żadnej takiej jednej przyjaciółki, ale doszła do nas nowa dziewczyna i odkryłaam w niej bratnia dusze i od razu sie zapdzyjaznilysmy:) ale ja nigdy nie obmawiam moich przyjaciolek z Nia:) Nie martw sie!:) wszystko sie ułoży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja maatyla . ja mam w szkole paczkę gdzie jest nas 5 i mie ma że jedna obgaduje drugą . siedzimy na zmianę ze sobą i dobrze nam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u mnie w klasie kprzyjaznie sie z jedna dziewczyna ale z na tylko siedze na lekcjach a tak to z innymi kolezankami normalnie gadam bo jak razem wszystkie idziemy to jest nas 4 albo 5 zalezy czy sa wszystkie w klasie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Matylaa ;* Jednak teraz mam ochotę ją zabić -.- No i mnie się nie podoba,kiedy ona sobie chodzi z innymi dziewczynami na przerwie i się z nimi śmieje -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×