Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ada12

Jakie są objawy przed pierwszą miesiączką?

Polecane posty

Magdusia: hej:) sorry nie zauważyłam twoich wypowiedzi... Jestes jeszcze?? Moze odp mi na moje pyt? To fajnie ze zostaniesz:)- ja gdy przyszłam na te forum to miałam Juz okres;) ale ciagle jestem, i za niedługo bede świętować 100 stron kiedy byłam:) A jak sie czujesz jak kobieta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agacia ;)
ja ogólnie od paru lat miałam żółtą wydzielinę na bieliźnie, a parę dni przed okresem strasznie bolał mnie brzuch, załatwianie się przynosiło tak straszny ból, że to jest nie do opisania, ale teraz jakoś leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maatyla mam nadzieje ze omoglam i sie sie ten link z kalendzarzykiem spodobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ;) co do pytania maatyli to kalendarzyk możesz też znalezc na stronie my dziewczyny.pl i my ob.pl wystarczy się zalogowac , ale nie wiem dokładnie bo nie korzystam z niego , póki co mam własny w książeczce ' między nami kobietkami ' a i tak na razie nie mam po co go używac . ;) agacia :) współczuję :( bolesne miesiączki to koszmar musi byc , ale trzeba wytrzymac :| mam nadzieję że ominą mnie te męki kiedy go dostanę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :) Maatyla: Ja zapisałam sobie w zwykłym kalendarzu ale zajrzę na tą stronkę może się przyda :) Dzisiaj tak mnie bolą plecy, że zaraz nie wytrzymam .. może drugi okres się zbliża ?. Dzisiaj mam dobry humor bo dostalam 6 ze sprawdzianu z Biologi :D Opłaciło się zarywanie nocy z koleżanką :) Dzisiaj niestety czeka mnie to samo bo jutro pisze następny spr. z Biologi (jestem w grupie konkursowej i mamy dodatkowe testy). Trzymajcie kciuki. A jak tam u was ?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusa - gratulace ! :D maatyla - 1. na forum jestem najczęściej około godziny 4 i po 19 2 . raczej nie miałam , a jeśli to dawno temu . raz w czwartej klasie ale wtedy przeczekałam to a kumpela nie ugięła sę bardzo i kumplowałyśmy po lekcjach , choc najpierw mnie olała 1 miesiąc . aduśka - dobrze , teraz trochę brzuch boli ale nie od okresu tylko po jedzeniu jakimś :P śluz biały , okresu brak . przemęczona jestem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Fortuna ; * Maatyla: Ja jestem zazwyczaj koło godziny 15-16 a póżniej po 19 lub 20 :) (ale nie zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym tak :) aha.. kiedyś pytałaś mnie o nr gg więc 32843659 :) jeśli masz czas i ochotę to napisz , pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fortuna: miesiaczka nie jest taka straszna jak ja ja dostalam nic mnie nie bolalo tylko 2 dni przed jej pojawieniem sie bolalo mnie podbrzusze ale nie mocno ja tez myslalam ze miesiaczka bedzie straszna ale mnie brzych nie boli moze dlatego ze jak moja mama ma to tez ja nie boli no cuz ale u kazdej dziewczyny inaczej :) zycze ci zeby nie byl bolesny bo jak moja kolezanka dostala 1 okresu to ja tak brzuch mocno bolal ze mysleli ze ma wyrostek ale teraz jak dostaje to raczej ja brzuch nie boli chociaz nam tego nie mowi ale to widac bo ona jak ja brzuch boli to zawsze mowi poza tym cwiczy na W-F SoRRy dziewczyny ale sie rozpisałam tylko wam miejsce zajmuje ogromne sorkii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdusa no coś ty ! długi post to nic nienormalnego . a mądrze napisany dużo wnosi do forum . co tym złego ? mamy nieograniczony limit stron , a jak coś to się założy nowy wątek :) a okresy bolesne to niekiedy męka :\ ja nie mam jeszcze ale z opowiadań kumpel wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Magdusia: teraz Juz widzisz- okres:)... Fortuna; nie martw sie dostaniesz na 100% okres:) ale Moze jeszcze jeszcze nie teraz:) Zauważyłam, ze został poruszony wątek bolesnych muesiaczek.... Oh.. Wiem coś o tym.. Mnie boli pochwa, jajniki, brzuch i głowa.. Ale zawsze ćwicze na wf gdy mam okres, bo wyczytałam. Ze jak sie duuzo sportu uprawia to miesiaczki są mniej bolesne:) Aduska: gratulacje:) i trzymam kciuki:) Mi by na jutro sie tez przydały- mam sprawdzian z chemii..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla - ja mam jutro z geografii ;( Dzisiaj fizyka (ściągnęłam odpowiedzi z netu, ale ciiii!) Pojutrze biologia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
infinity miałaś już 1 okres czy czekasz na niego ? :) maatyla obym dostała :) trzymam kciuki za wszystkie wasze sprawdziany i kartkówki ;* i lece bo spac się chce :P pa pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infinity : aa Kocham Biologię :* Chyba bardzo intensywnie trzymałyście te kciuki bo napisałam na max punktów na najwyższym poziomie trudności :D Jutro wieczorem jade do Wawy na wycieczke więc się troszke wyluzuje :) Mam nadzieje, że we wrześniu pójdzie mi tak samo dobrze na konkursie :) U mnie chyba miesiączka się zbliża bo odczuwam tak zwany PMS ;/ Mam nadzieje, że jakoś przetrwam tą drugą :) Buziaki dla was ; ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adduśka fajnie że u ciebie organizują :) u mnie kiedyś były świetne wycieczki , ale już nie robią , tzn kilkudniowych , jednodniowe są ale do kitu :( najlepiej jak się nocuje , można więcej rzeczy wziąc , straszne historie itp ... ale cóż . a umnie bez zmian. co u was ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co u was?? Aduska: gratki:) niezła Jestes.. Fortuna: u mnie z wycieczkami jest tak samo.. Moze mi pomożecie.. Tylko to trochę nie na temat.. Sorry- jakby cos to piszcie, to bede pisać o okresie.. Ale dotyczy to okresu dojrzewania.. Nie, bo ja mam 3 staniki, które są na mnie Juz za małe.. A w ogóle to ja nie wiem jaki mam rozmiar..:( raz mi wychodzi 65B, a raz 70A Jak chce ktos mi pomoc, to Moj rozmiar pod "biustem" 68, a w "biuscie" 81. No i jak ja mam to powiedzieć mamie?? Myślałam ze np "mamo, mam sprawę.. Bo wszystkie moje koleżanki były Juz na zakupach biustonoszy, tylko ja nie.. A te staniki które mi Kupilas są Juz na mnie za małe.." Nie wiem.. Pomocy!! Proszę o jak najszybsza odpowiedz, bo bym Juz jutro z mama pogadala..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maatyla: Nie wiem jaki to rozmiar ale możesz powiedziec tak: 'Mamo kupiłabyś mi nowy stanik? Bo tamten jest już za mały '. Przynajmniej ja tak powiedziałam . A teraz to tylko proszę ją o kase na stanik i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mam do was pytanko niezwiązane z okresem . A więc o 20 jade na tą wycieczke do Wawy i nie mam pojęcia co wziąśc ze sobą na droge i ile kasy . Doradzcie mi proszę :D PS. Chciałabym kupic jakieś pamiątki i jakieś ciuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Aduska: dzięki:) przepraszam ze dopiero yeraz ale Moze jeszcze pomogę.. No to tak:) na drogę radzę ci wziąć ze sobą cos wygodnego. 4-5 godzin to nie tak mało.. A co do pamiątek: pocztówki kosztują około złotówki:) 50gr, no i nie wiem co checsz sobie jeszcze kupić.. No i ogólnie w Warszawie jest teraz 0C i ogolnie rano typu 7.00 jest temp -3 cos koło tego. Pózniej sie ociepla, a jak wyjdzie słońce to jest naprawde przyjemnie:) Jeśli chodzi ci o zakupy to koniecznie pojedz do złotych tarasów, galerii Mokotów, arkadii i ewentualnie do Promenade:) No i jak chcesz iść na zakupy radzę ci wziąć około 300 złotych:) A co do zwiedzanie- koniecznie idź na stare miasto:) Co do mojej sytuacji to jestem umowiana z mama na zakupy stanikow na wtorek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×