Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

Gość hana82
torba borba może sobie dobrze zrobił i poszedł na inny topik onanizować się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba borba
IDĘ GOP POSZUKAĆ...FAJNY BYŁ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
słoneczna panienka kilka stron temu pisałam ci o wekendzie majowym mogli byście wybrać razem przez internet jakieś fajne miejsce nie joniecznie musi to być dalek może to być najbliższa okolica. wtedy on będzie siedział razem z toba i wybierał no jak się zgodzi pojechać to na kilka dni będziesz miała spokuj z internetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba borba
A JA MYŚLE,ŻE TO SPORY PROBLEM......NIEŚMIALO NAPISZĘ,ZE MOŻE BY TAK DO PSYCHOLOGA......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba borba
SPRÓBUJ Z NIM BARDZO POWAŻNIE POROZMAWIAĆ,POWIEDZ,ŻE TO CIEBIE BOLI,ŻE CHCESZ Z NIM SPĘDZAC CZAS,ZE GO PRAGNIESZ I BARDZO KOCHASZ.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
torba bobra jeśli ona nie będzie mogła sobie poradzić to wtedy w te pendy z nim do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No napewno podejmę walkę z \"internetem\" bo w sumie jak sobie pomyslę, że jak zamieszkamy razem i on będzie spędzał cały czas przy komputerze a ja przy garach to juz mi mdło. Bo to jest fajny facet, taki kochany że nie da sie opisać, nie chciałabym się z nim rozchodzić, ale nie chcę tez tolerować wszystkiego co mi nie pasuje w nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
wiesz co to też ale mogą się przez to pokłócić z takim trzeba ostrożnie musi się najpierw do niego zbliżyć i wtedy pogadać bo drastyczne odcięcie pępowiny nie pomoże ja to przeszłam więc coś mogę powiedzieć na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba borba
MÓJ TEŻ JEST KOCHANY,CZULY OPIEKUŃCZY,ALE SŁABY PSYCHICZNE.JEGO ZACZA L NISZCZYC ALKOHOL,POMOGLA TERAPIA I PSYCHOLOG.CIĘŻKO Z TYMI FACETAMI,ALE WARTO ZACZAĆ WALCZYĆ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzależnienie od alkoholu jest gorsze od uzaleznienia od komputera, niemniej jednak oba są \"UZALEżNIENIAMI\" i trzeba z tym walczyć. Powiem szczerze, ze ja walkę z alkoholem przegrałam. Mój poprzedni partner był tak mocno uzależniony, ze nawet terapia mu nie pomogła niestety. Po 5 latach bycia razem się rozstaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
słoneczna panienka nie podchodż do tego jak do walki musisz zachęcać go powoli do zmiany dotychczasowego stylu życia ale naprawdę powoli musi się przekonać że ty też jesteś.Tak jak już mówiłam zacznij razem z nim przesiadywac w internecie jak już ci się to uda możesz przejść do następnego kroku on musi zauważyć że podzielasz jego pasję potem możesz zacząć proponować jakię wspólne wyjśćia tylko gdzie nie ma internetu i kompa i nie zrażaj się iż parę razy ci odmówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
torba borba jak twój jest słaby psychicznie to masz nad nim przewagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
uzależnienie czy to od alkocholu czy od kompa to to sam też uzależnienie jedno i drugie niszczy związek i trzeba jakoś sobie z tym poradzić. Ja wiem że to czasem schodzi ale jak się kocha to trzeba sobie pomagać. Sa tacy co nie dają sobie pomuc z takiego trzeba jak najszybciej zrezygnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcialam zadac jedno pytanie - wybaczcie jesli ten problem zostal juz poruszony ale nie czytalam wszystkiego. autorko, czy nie bierzesz pod uwage tego, ze on moze na tym internecie siedzi nie tylko dlatego by siedziec, ale kogos tam: a) ma b) szuka c) siedzi na czatach i prowadzi rozmowy o sensie istnienia d) siedzi na czatach i uprawia cybersex to tak gwoli wyjasnienia ;) takie ancymonki tez sie zdarzaja niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
tylko ty robisz to w pracy a on jeszcze po pracy więc ty możesz się usprawiedliwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja Bongo- wspomniałam juz wcześniej, że sie tego obawiam, że ma jakąś znajomą internetową np. Wiem, ze na spotykanie się z kimś nie miałby czasu, jestesmy w stalym kontakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
więc dla tego pisałam iż powinna zasiąść na początku razem z nim wtedy dowie się co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
facet ma wiela skór ,ale najważniejsze jest zaufanie .Tak w drodze zapytania słoneczna panienko po ile macie lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba borba
MÓJ MNIE ZDRADZIL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
torba bobra: a dalej z nim jesteś słoneczna panienka:no nie jesteście już gówniarzani spróbój z tym wyjazdem na majowy wekend może kompa nie zabieże.Jak ci się uda z tym wyjazdem to postaraj się o jakąś sexi bielizne i urozmaić mu wieczór niech poczuje że ty jesteś lepsza a nie komp. Ja jestem troche młodsza i mi się udało to tobie też poiwinno do dzieła dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
torba borba : teraz troszkę ostrzej wiesz co różne kórwy chodzą po tym świecie , a póżniej faceci myślą iż wszystkie takie są . A jeszcze jedno ja uważam że w większości zdrad winna jest ta druga kobieta bo jak suka nie da to i pies nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
dziewczyny jesteście tam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana82 - masz troszke racje z tą zdradą ale zważ też na to, ze ta druga niekoniecznie musi wiedzieć o tej pierwszej więc ja osobiście winię za zdradę tego co zdradził, bo to on popełnia błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
wiekszość dziewczyn idzie do łużka z facetem nie znają c go wogóle ja napisałam że większość ale nie wszystkie zdrady.ja pierwszą bym wybaczyła ale przy następnej bym mu waliski przed dzrwi wystawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hana82
wiekszość dziewczyn idzie do łużka z facetem nie znają c go wogóle ja napisałam że większość ale nie wszystkie zdrady.ja pierwszą bym wybaczyła ale przy następnej bym mu waliski przed dzrwi wystawiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba borba
JESTEM,JESTEM Z MOIM MĘŻULKIEM.DUŻO RAZEM PRZEŻYLIŚMY,DUŻO WALK STOCZYLIŚMY.NIE BYLA TO DZIEWCZYNA INTERNETOWA,ALE CZY TO NIE WSZYSTKO JEDNO?BABY SA OKROPNE.NIE ROBI IM RÓŻNICY,CZY SA DZIECI CZY NIE.SZCZERZE POWIEM,ŻE U NAS NIE BYLO TAK ŹLE I NIE WIEM CO MU DO LBA STRZELIŁO,ALE JAKOŚ PRZETRWALIŚMY. TRZEBA GADAC Z FACETEM I GADAC,WIEM ,ZE ONI TEGO NIE LUBIĄ,ALE WARTO PRÓBOWAĆ,BO COŚ TAM DO NICH DOLATUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×