Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

ja caly czas jestem za dobra,ale w końcu coś zrozumiał.Dopiero jak sobie znalazł bezmózgą malolatę :(Faceci to takie dzieci sami nie wiedza,czego chcą,aż to stracą...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna w związku trzeba raz być kocicą raz kociakiem a najlepsze że tą prawdę powiedziała mi moja przyszła teściowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o właśnie doceniają to ale czasami jest już zapóżno na ratowanie czego kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego chyba te randki,żeby na nowo się dowartościować,ale nie potrafię sie posunąć zbyt daleko.nie wiem dobrze to,czy źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym powiedziała samyśme ich tak nauczyły a chłop do wygud szybko się przywiązuje ale póżniej to wytrzebić to trzeba czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrzcie na te dzisiejsze małolaty jak na pierwszej randce nie pójdzie do łużka z chłopakiem to on już się z nią nie chce spotkać kiedyś nie do pomyślenia to było nie wiem może ja staroświecka jestem ale nigdy bym nie poszła do lóżka z facetem na pierwszej randce mimo tego że by mnie bardzo pociągał.Małolaty po prostu się nie szanują widocznie w dzisiejszym świecie model pószczalskiej małolaty jest kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba bobra ty chyba na mózg upadłaś on ci powinien te śniadania do łóżka podawać nie ty, ewentualnie ty od czasu do czasu .I ty się dziwisz że poszedł na lewiznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam śniadania nie robię facetowi no chyba że o okazji a po drugie nigdy nie jemy śniadań w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię te nasze łożkowe śniadania,a jak on robi to nic nie moze znaleźć i mnie wkurza,wiec wolę sama.Teraz sie zegnam i buziaki posylam :)🌼🌼😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym tak potrafiła nawet trzy godziny czekać na śniadanie aż wszystko znajdzie i zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna ty już pewnie intensywnie pracujesz,torba bobra też sprawy załatwi a dsaer się nie pojawia cytrynki też nie ma co tu robić poczekam na was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wszyscy się zegzili a wszczególności dsaer a ostatnio pojawia sie cytrynka .Dzisiaj wogóle gdzieś mało ludzi na kafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba bobra sprawdz swoją pocztę słoneczna ty też i ty cytrynko bo chyba dsaer się odezwał jutro możę będę wiedziała coś więcej bo nie mapisał czy to on ale chyba on bo kazał was pozdrowić .Wysłałam mu emaila czy to on ale ponoć administrator go wywalił i dla tego go nie ma trzeba chyba interweniować u administratora aby go przywrócili jak się jutro spotkamy tu to trzeba będzie obgadać sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to do jutra ja już znikam do domciu, a i jeszcze jedno podpisał się jako nieznajomy02

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jaka bylam nieszczęsliwa,ze nie moglam sie tu dostac caly dzien.to jakiś koszmar był :(:(:(:(Na szczescie jest już ok,kamień z serca....🌼Cieszę się ,ze jest już ok 😍Do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu coś im serwer padł ale już go chyba uruchomili bo bym inaczej nie pisała.witam was dziewczyny jak tam wczorajszy i dzisiejszy dzionek.Dsaer jak do tej pory się i do mnie na emeila nie odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko,przezyłam chwilę grozy.Nie miałam netu,przez chwilę.!!!!!!!!!!!!! A czy to nie Dsaer powinien napisać do administratora,sam wlasnoręcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×