Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczna panienka

Przegrywam walkę z internetem-

Polecane posty

dziewczynki uszki do gory:):)pora spojrzec prawdzie w oczy nasz rodzynek nas olal poprostu i tyle:):) i jeszcze jakie glupie i banalne wytlumaczenie*blokada admina* pora szukac nowego albo cierpliwie czekac az sam nas znajdzie:P:P:P 2ooo wpis byl moj i ja sobie wypilam kawke troszke samotnie ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nic nie powiedziałąś cytrynko że mamy święto ,ale co tam nadrobimy teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może betonu zostanie naszym rodzynkiem co wy nato co prawda to nie dsaer ale może też być fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam powiedziec ale nikogo nie bylo wiec swietowalam sobie samotnie:(:(:(:(betonu mowicie hm ciekawe czy zechce bo to dosc kiepski zaszczyt zastepowac kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w pizamie:):):) niech wie ze nam niby tak bardzo nie zalezy do czego to doszlo ze kobiety szukaja sobie na kafe faceta:):):) a my tu takie piekne zgrabne i powabne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak będziecie miały czas to zajrzyjcie na topic \"największe wady waszych ex\"czy cos w tym stylu,ale mozna sie uśmiac.Wieczorkiem trochę poczytałam,lektura niezla.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczys ie nie mt tylko narazie wy:):) do zgrabnych dolacze za 11 dni po diecie:P:P:P ktora mnie tutaj doluje z rana ptasim mleczkiem kiedy ja na glodniaka tylko kawa:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam was nie zmieniam bo jestem tu cały czas ale zanim zaczełam tu pisać przeczytałam cały topik o najgorszym sexie w życiu tam dopiero były jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie chodzę na randki i smutno mi z tego powodu,ale powstrzymuję się.Za dużo z tego klopotu mam.Dzisiaj tak ładnie,aż korci :)😍.Mężuś niedlugo wróci stęskniony:)i już tylko z nim na randeczki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to żeczywiście dieta nie polega aby pić samą kawę to gorzej szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
torba bobra ale jak mąż wróci to obiecaj że czasami zajrzysz do nas, bo będziemy się martwić że nas zostawiłąś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąz do pracy będzie chodzil,a poza tym po tylu latach po ślubie już się nie chce non stop być razem. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przed pracą możecie pobaraszkować a po pracy coś więcej,jak mu takie coś zafundujesz to p[o pracy będzie biegiem do domu wracał bo będzie miał świadomość że w domu będzie ostro wiesz jak to na facetów działa,a w pracy pikantnych parę sms-ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynka a ty gdzie się podziałaś zdołowałyśmy cię bardzo słodyczami czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kochana jak sie ma dzieci to juz nie można bezkarnie sobie baraszkować :((,ale jak tylko jest okazja to owszem...:)😍:p wyłączam sie ...papa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słoneczna a ty chyba masz dzisiaj multum roboty bo się nie pojawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana:) nie zapomnialysmy tylko obowiazki czasem wzywaja przynajmniej mnie:(:(:( i tak w wolnych chwilach zagladam tutaj i na inne tematy tez szczegolne o dietach buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×